Najděte levné lety do Lleida

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
so 25/3
so 1/4

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Lleida

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Lleida a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Lleida?

Průměrná délka letu Česká republika–Lleida závisí na odletovém a příletovém letišti. Délka letu Praha Letiště Václav Havel–Barcelona Letiště Barcelona-El Prat je v průměru 2hod 20min, zatímco na trase Brno Letiště Tuřany–Barcelona Letiště Barcelona-El Prat zabere v průměru 10hod 55min. V destinaci Lleida je nejoblíbenějším letištěm Barcelona Letiště Barcelona-El Prat.

Nejlevnější letenky na letiště Lleida

Najděte nejlevnější lety na letiště Lleida z města či letiště blízko vás
Praha
Barcelona Letiště Barcelona-El Prat

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Lleida

Praha (PRG) – Barcelona Letiště Barcelona-El Prat (BCN)

Lety Praha - Lleida jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Barcelona Letiště Barcelona-El Prat. Průměrná cena je 3 542 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů do Lleida

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Lleida za 388 Kč/osobu, což je o 92 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Lleida. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Lleida z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Jako další možné letiště pro let do destinace Lleida lze také zvážit Letiště Reus, La Seu d'Urgell Letiště Aeroport De La Seu, Barcelona Letiště Barcelona-El Prat nebo Letiště Zaragoza.

Letiště Letiště Zaragoza nabízí průměrnou cenu 4 732 Kč na osobu a je většinou nejlevnějším letištěm pro přílety do destinace Lleida. Průměrná cena závisí na městě odletu. Chcete-li najít nejlevnější lety, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Lleida?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Lleida

Které letecké společnosti létají do destinace Lleida?

Na základě našich dat jsou Vueling, Ryanair, Eurowings a Lufthansa nejoblíbenější letecké společnosti nabízející pravidelné lety na trase Česká republika–Lleida. S těmito společnostmi a dalšími leteckými společnostmi nabízejícími lety ze země Česká republika, byste měli být schopni najít lety do destinace Lleida .


Začněte plánovat cestu do destinace Lleida


Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety do destinace Lleida.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Lleida.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Lleida hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Lleida a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.