Najděte levné lety do Malajsie od 7 787 Kč

1 dospělý
Z?
Kam?
pá 1/12
pá 8/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Malajsie

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do Malajsie

Nejlepší cena jednosměrné letenky

7 787 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

17 420 Kč

Nejkratší doba letu

15hod 45min

Dopravce:

5 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Malajsie za posledních 72 hodin je 7 787 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Kuala Lumpur).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Malajsie za posledních 72 hodin je 17 420 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Kuala Lumpur).
Nejrychlejší let Česká republika–Malajsie trvá 15hod 45min (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Kuala Lumpur).
Do destinace Malajsie nabízí lety 5 leteckých společností, včetně KLM, China Airlines a Turkish Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Malajsie

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Malajsie a naplánujte si cestu co nejlépe

Jaká jsou nejoblíbenější města k návštěvě v destinaci Malajsie?

Pro uživatele momondo je v zemi Malajsie nejoblíbenějším městem Kuala Lumpur. Toto město naši uživatelé navštíví o 77 % častěji než jiná města, kterými se Malajsie chlubí. Mezi další města, která naši uživatelé velmi často navštěvují, patří Penang a Langkawi.

Jak dlouho trvá let Česká republika–Malajsie?

Délka letu Česká republika–Malajsie se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Mezinárodní letiště Kuala Lumpur (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 15hod. Další oblíbenou trasou Česká republika–Malajsie je let Brno Letiště Tuřany–Mezinárodní letiště Kuala Lumpur, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Které letecké společnosti létají do destinace Malajsie?

Lety do destinace Malajsie nabízí 3 letecké společnosti/společností. Nejste si jisti, kterou si vybrat, zvažte Turkish Airlines, Qatar Airways nebo Emirates, jež jsou mezi uživateli našich stránek nejoblíbenější. Nejoblíbenější společností je společnost Turkish Airlines, kterou si k letu vybralo 80 % uživatelů stránek momondo.

Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Malajsie? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v této zemi

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Malajsie

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Malajsie – Česká republika nejlevnější
Kuala Lumpur
Kuala Lumpur

Užitečné informace týkající se letů do destinace Malajsie

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Malajsie

Které příletové letiště je pro návštěvu Petronas Twin Towers nejlepší?

Letiště, které je Petronas Twin Towers nejblíže, je Mezinárodní letiště Kuala Lumpur, nacházející se ve městě Kuala Lumpur. Plánujete-li návštěvu nebo pobyt v této oblasti, nejpraktičtějším příletovým letištěm je Mezinárodní letiště Kuala Lumpur.

Který let do destinace Malajsie je nejlevnější?

Chcete-li letenku do destinace Malajsie za méně peněz, zkuste letecké společnosti jako AirAsia, Etihad Airways, a Turkish Airlines, nabízející ceny 2 910 Kč, 12 963 Kč a 13 298 Kč.

Které je nejoblíbenější příletové letiště v destinaci Malajsie?

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů do destinace Malajsie?

Ceny pro letů do destinace Malajsie se denně aktualizují.

Kolik dopravců momondo pro letů do destinace Malajsiemísta vyhledává?

Od měsíce listopadu 2023, si lze pro letů do destinace Malajsie vybírat z 5 dopravců.

V jakém věku lze cestovat do destinace Malajsie?

Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu do destinace Malajsie zarezervovali.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Malajsie?

Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu požadované pro vaši cestu do destinace Malajsie se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Zpravidla je zapotřebí mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po příjezdu do destinace Malajsie. Vždy doporučujeme zkontrolovat podrobnosti s danou leteckou společností nebo věrohodnou třetí stranou jako IATA.


Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Malajsie

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Malajsie z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Malajsie

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Malajsie, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaKuala Lumpur15hod 00min17 264 Kč
PrahaPenang24hod 20min18 577 Kč
PrahaLangkawi25hod 20min20 802 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Malajsie

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Malajsie?

    V rámci Cenových upozornění vás e-mailem upozorníme, pokud dojde ke snížení cen letenek do destinace Malajsie. Chcete-li tuto funkci aktivovat, vyberte požadovaný termín a vyhledejte příslušné nabídky. Při prohlížení nabídek uvidíte přepínací tlačítko pro Cenové upozornění, které kliknutím aktivujete.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Malajsie?

    Využijte naší umělé inteligence s funkcí Cenová předpověď, která předpoví, zda je lepší rezervaci provést nebo počkat na pokles cen. Pomocí funkce Cenový kalendář si můžete strategicky vybrat nejlepší termín letu a ušetřit tak na vaší cestě. Funkce Explore vám zobrazí přehled cen letů z vybraného města či letiště. Obsah našeho blogu Discover je skvělou možností, jak získat inspiraci pro vaše cesty a tipy, jak ušetřit. A v neposlední řadě, pomocí Cenových upozornění se dozvíte o změnách cen a můžete tak rezervaci provést, když jsou sazby příznivé.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    Porovnáváme ceny od více než 700 poskytovatelů, abychom vám pomohli najít tu nejlepší cenu. Společnost momondo funguje na více než 30 mezinárodních trzích a poskytuje vám přístup k široké škále sazeb a nabídek. Vyhledávejte cestovní nabídky prostřednictvím stránek momondo a získáte přístup k bohatému výběru možností od leteckých společností a online cestovních agentur.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů do destinace Malajsie využít stránky momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Malajsie je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Malajsie rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety do destinace Malajsie s flexibilní rezervací?

Lety do destinace Malajsie s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Jak mi momondo může pomoct najít lety do destinace Malajsie?

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Malajsie vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

S rezervací letu do destinace Malajsie chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Cenová upozornění na lety do destinace Malajsie lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Malajsie

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.