Najděte levné lety do Sardinie od 2 917 Kč

1 dospělý
Z?
Kam?
ne 10/12
ne 17/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Sardinie

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do Sardinie

Nejlepší cena jednosměrné letenky

2 917 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

3 859 Kč

Nejkratší doba letu

4hod 50min

Dopravce:

7 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Sardinie za posledních 72 hodin je 2 917 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Alghero-Fertilia).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Sardinie za posledních 72 hodin je 3 859 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Olbia Costa Smeralda).
Nejrychlejší let Česká republika–Sardinie trvá 4hod 50min (Praha Letiště Václav Havel–Alghero-Fertilia).
Do destinace Sardinie nabízí lety 7 leteckých společností, včetně Lufthansa, KLM a SWISS.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Sardinie

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Sardinie a naplánujte si cestu co nejlépe

Jaký je nejlevnější let do destinace Sardinie?

Ceny letů do destinace Sardinie se mohou lišit v závislosti na letecké společnosti, době rezervace, místa odletu a dalších faktorech, ale uživatelé stránek momondo mohou očekávat, že zaplatí v průměru 6 852 Kč/na osobu. Naprosto nejlevnější letenka do destinace Sardinie přijde na 5 303 Kč/na osobu.
Zobrazit ceny z odletových míst:

Jak dlouho trvá let Česká republika–Sardinie?

Délka letu Sardinie–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Cagliari Elmas (nejoblíbenější letiště v destinaci Sardinie), potom let zabere v průměru 2hod 15min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Cagliari Elmas, potom je průměrná délka letu .

Ve který den v týdnu jsou lety do destinace Sardinie nejvýhodnější?

Pokud jsou vaše cestovní plány flexibilní a chcete na letence do destinace Sardinie ušetřit, středu je nejlepším dnem odletu. středu a úterý představují v rámci týdne tu nejlepší volbu. čtvrtek bývá z hlediska odletů do destinace Sardinie tím nejdražším dnem v týdnu.

Které letecké společnosti létají do destinace Sardinie?

Ryanair je nejoblíbenější letecká společnost, nabízející lety do destinace Sardinie. Při svých cestách do destinace Sardinie si ji vybere 39 % uživatelů našich stránek. Mezi další oblíbené možnosti patří Czech Airlines a Smartwings. Do destinace Sardinie létá několik leteckých společností (celkem 6).

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Sardinie

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Sardinie – Česká republika nejlevnější
Cagliari
Cagliari

Užitečné informace týkající se letů do destinace Sardinie

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Sardinie

Které příletové letiště je pro návštěvu města Cagliari nejlepší?

Jaké je v destinaci Sardinie počasí?

Teploty v destinaci Sardinie se pohybují od 10 °C do 24 °C v závislosti na roční době. Nejteplejším měsícem v destinaci Sardinie je červenec a nejchladnějším měsícem v destinaci Sardinie je leden. Toužíte-li během svého pobytu po sušším podnebí, doporučujeme návštěvu v měsících červenec, červen nebo červen, kdy je pravděpodobnost srážek ve srovnání se zbytkem roku nejnižší.

Kolik stojí letenka do destinace Sardinie?

Můžete očekávat, že let do destinace Sardinie vás vyjde v průměru na 6 852 Kč. Uživatelé našich stránek však našli lety do destinace Sardinie za 5 303 Kč, což je nejnižší cena, na kterou jsme za poslední týden narazili. Nejdražší cena letenky do destinace Sardinie bývá 7 727 Kč, zatímco 6 852 Kč či méně lze považovat za dobrou nabídku.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů do destinace Sardinie?

Ceny pro letů do destinace Sardinie jsou aktualizovány každý den.

Kolik dopravců momondo pro letů do destinace Sardiniemísta vyhledává?

Od měsíce prosince 2023, si lze pro letů do destinace Sardinie vybírat z 7 dopravců.

V jakém věku lze cestovat do destinace Sardinie?

Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní letecké společnosti, se kterou jste si cestu do destinace Sardinie zarezervovali.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Sardinie?

Požadované cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Sardinie se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobních okolnostech. Zpravidla byste u sebe měli mít několik dokumentů, včetně občanského nebo řidičského průkazu a cestovního pasu s platností šesti měsíců po plánovaném příjezdu do destinace Sardinie. Doporučujeme, abyste požádali o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Sardinie? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v destinaci Sardinie.

Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Sardinie

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Sardinie z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Sardinie

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Sardinie, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaOlbia2hod 05min2 715 Kč
PrahaCagliari2hod 15min2 961 Kč
PrahaAlghero6hod 50min7 606 Kč
BrnoAlghero23hod 40min8 503 Kč

Užitečné informace týkající se výhodných nabídek letenek Sardinie

Můžete se zdarma dozvědět o všech funkcích pro rezervaci letenek, které momondo nabízí.
  • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Sardinie?

    Cenová upozornění momondo můžete využít tak, že mejdříve vyhledáte letenky do destinace Sardinie.Zobrazí se vám nabídky letenek v reálném čase. Poté můžete na našich stránkách vytvořit Cenové upozornění.

  • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách do destinace Sardinie?

    Používáte-li funkce, jako je náš Cenový kalendář, dozvíte se nejlepší datum pro váš zpáteční let. Funkce Cenová předpověď využívá umělé inteligence k tomu, aby předpověděla, zda je nejlepší nákup provést nebo s rezervací počkat, až budou ceny příznivější. Funkce Explore vám zobrazí veškeré možnosti letů z příslušného města či letiště, abyste si mohli vytvořit na míru šité cestovní dobrodružství. Náš blog Discover poskytuje cenné postřehy o tom, jak při rezervaci svého cesotvního zážitku můžete ušetřit. Na základě vyhledávání můžete pomocí posuvného tlačítka aktivovat Cenová upozornění, sledovat ceny žádaného letu a provést rezervaci ve správnou chvíli.

  • Jak momondo najde ceny letenek?

    momondo vám zobrazí nabídky od více než 700 poskytovatelů zároveň. Společnost momondo je aktivní na více než 30 mezinárodních trzích a máme proto přístup k široké škále možností, od leteckch společností po online cestovní agentury.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů do destinace Sardinie využít stránky momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Sardinie. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety do destinace Sardinie s flexibilní rezervací?

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Sardinie lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety do destinace Sardinie?

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Sardinie. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

S rezervací letu do destinace Sardinie chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Sardinie. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Sardinie

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.