Najděte levné letenky Lazio

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
ne 10/7
ne 17/7

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Lazio

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Lazio

Nejlepší cena jednosměrné letenky

427 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

783 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 40min

Dopravce:

2 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Lazio za posledních 72 hodin je 427 Kč (Praha Václav Havel–Řím-Fiumicino).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Lazio za posledních 72 hodin je 783 Kč (Praha Václav Havel–Řím-Fiumicino).
Nejrychlejší let Česká republika–Lazio trvá 1hod 40min (Praha Václav Havel–Řím-Fiumicino).
Do destinace Lazio nabízejí lety 2 letecké společnosti, včetně Ryanair a Wizz Air.

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Lazio

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Lazio – Česká republika nejlevnější

Užitečné informace týkající se letů do destinace Lazio

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Lazio

Lety do destinace Lazio můžete najít již od 499 Kč/na osobu, v závislosti na tom, ze kterého letiště odlétáte. Lety do destinace Lazio stojí v průměru 2 290 Kč/na osobu.

Teploty v destinaci Lazio se pohybují od 8 °C do 24 °C v závislosti na roční době. Nejteplejším měsícem v destinaci Lazio je srpen a nejchladnějším měsícem v destinaci Lazio je leden. Toužíte-li během svého pobytu po sušším podnebí, doporučujeme návštěvu v měsících červenec, červen nebo květen, kdy je pravděpodobnost srážek ve srovnání se zbytkem roku nejnižší.

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Václav Havel nebo Brno Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Lazio (Řím-Fiumicino), můžete očekávat délku letu v průměru 1hod 40min v prvním případě a v druhém případě.

Lety do destinace Lazio lze najít už od 933 Kč za letenku. Nicméně uživatelé našich stránek často nacházejí letenky do destinace Lazio za průměrnou cenu okolo 3 636 Kč. Hledáte-li výhodnou nabídku letu do destinace Lazio, potom byste měli zvážit cenu 3 471 Kč a méně.

Na základě dat o cenách letů je úterý nejlepším dnem v týdnu, kdy letět do destinace Lazio. pondělí je další dostupnou variantou. Chcete-li na letence do destinace Lazio ušetřit, pátek je den, kterému se vyhnout. V tento den totiž bývají ceny letenek nejvyšší.Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Lazio? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v destinaci Lazio.

Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Lazio

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Lazio z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Lazio

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Lazio, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaŘím1hod 40min783 Kč

Oblíbené trasy do destinace Lazio

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Lazio za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Řím
Nejkratší doba letu1hod 40min
Nejlevnější cena783 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Lazio


Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Lazio je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Lazio rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Lazio lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Lazio mohli učinit informované rozhodnutí.

Cenová upozornění na lety do destinace Lazio lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.