Najděte levné lety do Kalábrie

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
so 13/8
so 20/8

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Kalábrie

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Kalábrie

Nejlepší cena jednosměrné letenky

1 348 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

2 936 Kč

Nejkratší doba letu

2hod 15min

Dopravce:

5 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Kalábrie za posledních 72 hodin je 1 348 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Lamezia Terme).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Kalábrie za posledních 72 hodin je 2 936 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Lamezia Terme).
Nejrychlejší let Česká republika–Kalábrie trvá 2hod 15min (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Lamezia Terme).
Do destinace Kalábrie nabízí lety 5 leteckých společností, včetně SWISS, Smartwings a Ryanair.

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Kalábrie

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Kalábrie – Česká republika nejlevnější
Lamezia Terme
Lamezia Terme

Užitečné informace týkající se letů do destinace Kalábrie

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Kalábrie

Průměrná cena letenky do destinace Kalábrie je 3 827 Kč/na osobu a nejlevnější letenka do destinace Kalábrie stojí 1 916 Kč/na osobu. Tato cena se může lišit na řadě faktorů, jako je odletové letiště, letecká společnost, doba rezervace nebo termín cesty.

Teploty v destinaci Kalábrie se pohybují od 10 °C do 24 °C v závislosti na roční době. Nejteplejším měsícem v destinaci Kalábrie je červenec a nejchladnějším měsícem v destinaci Kalábrie je leden. Toužíte-li během svého pobytu po sušším podnebí, doporučujeme návštěvu v měsících červenec, srpen nebo červen, kdy je pravděpodobnost srážek ve srovnání se zbytkem roku nejnižší.

Délka letu Kalábrie–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Mezinárodní letiště Lamezia Terme (nejoblíbenější letiště v destinaci Kalábrie), potom let zabere v průměru 2hod 15min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Mezinárodní letiště Lamezia Terme, potom je průměrná délka letu .

Cena leteckého spojení do destinace Kalábrie se liší v závislosti na řadě faktorů, ale můžete očekávat ceny už od 1 684 Kč nebo až za 7 912 Kč. Na základě nedávných dat jsme zjistili, že letenka do destinace Kalábrie za 2 599 Kč je výhodnou nabídkou, zatímco 2 974 Kč je průměrná cena.

Pokud jsou vaše cestovní plány flexibilní a chcete na letence do destinace Kalábrie ušetřit, čtvrtek je nejlepším dnem odletu. čtvrtek a pondělí představují v rámci týdne tu nejlepší volbu. středu bývá z hlediska odletů do destinace Kalábrie tím nejdražším dnem v týdnu.Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Kalábrie

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Kalábrie z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Kalábrie

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Kalábrie, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaLamezia Terme2hod 15min2 815 Kč

Oblíbené trasy do destinace Kalábrie

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Kalábrie za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Lamezia Terme
Nejkratší doba letu2hod 15min
Nejlevnější cena2 815 Kč

Najít lety do destinace Kalábrie

Níže si vyberte destinaci pro váš let

Začněte plánovat cestu do destinace Kalábrie


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Kalábrie je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Kalábrie.

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety do destinace Kalábrie.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Kalábrie mohli učinit informované rozhodnutí.

Cenová upozornění na lety do destinace Kalábrie lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Další cestovní třídy letů do destinace Kalábrie

Explore alternative premium cabin options for your flight to Kalábrie

Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.