Najděte levné lety do Toskánsko

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 10/8
st 17/8

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Toskánsko

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Toskánsko

Nejlepší cena jednosměrné letenky

507 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

941 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 30min

Dopravce:

1 letecká společnost
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Toskánsko za posledních 72 hodin je 507 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Pisa Letiště Galileo Galilei).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Toskánsko za posledních 72 hodin je 941 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Pisa Letiště Galileo Galilei).
Nejrychlejší let Česká republika–Toskánsko trvá 1hod 30min (Praha Letiště Václav Havel–Pisa Letiště Galileo Galilei).
Do destinace Toskánsko nabízí lety 1 letecká společnost, včetně Ryanair.

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Toskánsko

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Toskánsko – Česká republika nejlevnější
Pisa
Pisa

Užitečné informace týkající se letů do destinace Toskánsko

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Toskánsko

Ceny letů do destinace Toskánsko se mohou lišit v závislosti na letecké společnosti, době rezervace, místa odletu a dalších faktorech, ale uživatelé stránek momondo mohou očekávat, že zaplatí v průměru 4 327 Kč/na osobu. Naprosto nejlevnější letenka do destinace Toskánsko přijde na 1 291 Kč/na osobu.

Toskánsko většinou mívá teploty v rozmezí od 7 °C(leden) do 23 °C(červenec). Chcete-li se během své návštěvy destinace Toskánsko vyhnout sněhu a/nebo dešti, naplánujte si cestu v měsících červenec, červen nebo srpen, kdy je pravděpodobnost srážek nejnižší.

Délka letu Toskánsko–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Florencie Letiště Peretola (nejoblíbenější letiště v destinaci Toskánsko), potom let zabere v průměru 3hod 10min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Florencie Letiště Peretola, potom je průměrná délka letu .

Můžete očekávat, že let do destinace Toskánsko vás vyjde v průměru na 3 491 Kč. Uživatelé našich stránek však našli lety do destinace Toskánsko za 862 Kč, což je nejnižší cena, na kterou jsme za poslední týden narazili. Nejdražší cena letenky do destinace Toskánsko bývá 12 262 Kč, zatímco 2 756 Kč či méně lze považovat za dobrou nabídku.

Nejlevnějším dnem v týdnu pro let do destinace Toskánsko je sobotu. Dalším levným dnem je také neděli. pátek je dnem, kterému se při rezervaci letu do destinace Toskánsko vyhnout, jedná se totiž o nejdražší den v týdnu.Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Toskánsko? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v destinaci Toskánsko.

Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Toskánsko

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Toskánsko z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Toskánsko

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Toskánsko, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaPisa1hod 30min893 Kč
PrahaFlorencie3hod 10min3 331 Kč

Oblíbené trasy do destinace Toskánsko

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Toskánsko za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Pisa
Nejkratší doba letu1hod 30min
Nejlevnější cena893 Kč
Lety Praha - Florencie
Nejkratší doba letu3hod 10min
Nejlevnější cena3 331 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Toskánsko


Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Toskánsko je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Toskánsko rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Lety do destinace Toskánsko s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Toskánsko. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Toskánsko. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Další cestovní třídy letů do destinace Toskánsko

Explore alternative premium cabin options for your flight to Toskánsko

Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.