Najděte levné lety do Salerno

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
út 9/8
út 16/8

Nejlevnější letenky na letiště Salerno

Najděte nejlevnější lety na letiště Salerno z města či letiště blízko vás
Praha
Neapol

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Salerno

Praha (PRG) – Neapol (NAP)

Lety Praha - Salerno jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Neapol Letiště Capodichino. Průměrná cena je 2 388 Kč


Jaký je nejlepší termín letu Salerno?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Salerno za 723 Kč/osobu, což je o 90 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Salerno. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Salerno z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Salerno není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Salerno, zvažte možnost letu na letiště Neapol Letiště Capodichino (46 km od centra města Salerno) nebo Foggia Letiště Gino Lisa (106 km od centra města Salerno).

Letiště Foggia Letiště Gino Lisa nabízí průměrnou cenu 7 476 Kč na osobu a je většinou nejlevnějším letištěm pro přílety do destinace Salerno. Průměrná cena závisí na městě odletu. Chcete-li najít nejlevnější lety, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.Začněte plánovat cestu do destinace Salerno


Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Salerno je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Salerno rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Salerno podle možnosti flexibilní rezervace.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Salerno. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Salerno. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.