Najděte levné lety do Salerno

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
so 11/2
so 18/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Salerno

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Salerno a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Salerno?

Délka letu Česká republika–Salerno se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Neapol Letiště Capodichino (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 1hod 55min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Salerno je let Brno Letiště Tuřany–Neapol Letiště Capodichino, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Nejlevnější letenky na letiště Salerno

Najděte nejlevnější lety na letiště Salerno z města či letiště blízko vás
Praha
Neapol

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Salerno

Praha (PRG) – Neapol (NAP)

Lety Praha - Salerno jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Neapol Letiště Capodichino. Průměrná cena je 2 087 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů do Salerno

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Salerno za 660 Kč/osobu, což je o 90 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Salerno. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Salerno z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Salerno není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Salerno, zvažte možnost letu na letiště Neapol Letiště Capodichino (46 km od centra města Salerno) nebo Foggia Letiště Gino Lisa (106 km od centra města Salerno).

Letiště Foggia Letiště Gino Lisa nabízí průměrnou cenu 6 821 Kč na osobu a je většinou nejlevnějším letištěm pro přílety do destinace Salerno. Průměrná cena závisí na městě odletu. Chcete-li najít nejlevnější lety, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Salerno?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Salerno

Které letecké společnosti létají do destinace Salerno?

Na trase Česká republika–Salerno mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří are Ryanair, Wizz Air, easyJet a Lufthansa. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Salerno nabízet pravidelné lety.


Začněte plánovat cestu do destinace Salerno


Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Salerno je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Salerno rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Salerno podle možnosti flexibilní rezervace.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Salerno. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Salerno. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.