Najděte levné lety do Chios

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 11/12
ne 18/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Chios

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Chios a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Chios je naprosto nejlevnější?

Nejlepší cena letenky do destinace Chios byla 518 Kč/osobu, z města Soluň, což je o 94 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Chios. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Chios z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let do destinace Chios?

Délka letu na trase Česká republika–Chios zabere v průměru 41hod 20min, letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (nejoblíbenější letiště v zemi Česká republika) na letiště Mikonos (nejoblíbenější letiště v destinaci Chios) Pokud letíte z letiště Brno Letiště Tuřanyna letiště Mikonos, potom je délka letu přibližně .

Nejčastější dotazy ohledně letů do Chios

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Chios není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Chios, zvažte možnost letu na letiště Agios Kirykos Letiště Ikaria (79 km od centra města Chios), Letiště Mytilene (86 km od centra města Chios), Letiště Samos (102 km od centra města Chios), Letiště Mikonos (125 km od centra města Chios) nebo Letiště Parthéni Leros (144 km od centra města Chios).

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Chios většinou bývá Letiště Mytilene, kde se ceny pohybují okolo 5 904 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Chios

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Chios

Které letecké společnosti létají do destinace Chios?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Chios

Které letecké společnosti létají do destinace Chios?

Pro let na trase Česká republika–Chios si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají jednu z těchto oblíbených leteckých společností: Eurowings, Aegean Airlines neboSmartwings. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s jednou z těchto leteckých společností.


Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Chios.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Chios, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Chios, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Chios. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.