Najděte levné lety na letiště Skopje

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 4/12
ne 11/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Skopje

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Skopje a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Skopje nejlevnější?

leden bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Skopje. Většina letenek se pohybuje okolo 3 889 Kč. Pokud nejste do destinace Skopje schopni cestovat v měsíci leden, potom druhou nejlepší možností je listopad. Ceny letů Česká republika – Skopje se v měsíci listopad pohybují okolo 4 287 Kč.

Který let do destinace Skopje je naprosto nejlevnější?

429 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Skopje v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Bratislava, který je o 33 % levnější, než většina letů do destinace Skopje. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Skopje z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Skopje nejlevnější?

Podle našich dat je pondělí nejméně drahým dnem pro let do destinace Skopje. Letenky s odletem v tento den mohou stát pouhých 4 450 Kč. Pokud je váš cestovní itinerář flexibilní, vyhněte se tomu, aby dnem vašeho odletu byl/a čtvrtek protože letenky většinou přijdou na 13 533 Kč. Tyto ceny se však mohou lišit, proto si nastavte Cenové upozornění pro lety do destinace Skopje.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Skopje?

Doporučujeme, abyste si let Česká republika – Skopje rezervovaly 35 dny/dnů před datem odletu, protože v tomto časovém rozmezí se uživatelé stránek momondo setkávají s nejlepšími sazbami letenek. Naši uživatelé našli letenky do destinace Skopje v průměru za 5 453 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Skopje

Najděte nejlevnější lety na letiště Skopje z města či letiště blízko vás
Praha
Skopje

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Skopje

Praha (PRG) – Skopje (SKP)

Lety Praha - Skopje jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Skopje. Průměrná cena je 5 453 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - SKOPJEledenO 29 % levnějšíLet Praha - Skopje stojí v měsíci leden v průměru jen 3 889 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - SKOPJEsrpenO 60% dražšíCena letů Praha - Skopje je v měsíci srpen přibližně 8 738 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - SKOPJEsrpenO 364 % uživatelů navštívilo městoV měsíci srpen vyhledává lety Praha - Skopje více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Skopje

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Skopje není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Skopje, zvažte možnost letu na letiště Letiště Ohrid (108 km od centra města Skopje).

Letiště Letiště Ohrid nabízí průměrnou cenu 638 Kč na osobu a je většinou nejlevnějším letištěm pro přílety do destinace Skopje. Průměrná cena závisí na městě odletu. Chcete-li najít nejlevnější lety, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Skopje

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Skopje

Které letecké společnosti létají do destinace Skopje?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Skopje

Které letecké společnosti létají do destinace Skopje?

Na základě našich dat jsou Austrian Airlines a Croatia Airlines nejoblíbenějšími leteckými společnostmi, nabízejícími lety na trase Česká republika–Skopje. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.

Lety Austrian Airlines do destinace Skopje

Austrian Airlines nabízí přibližně 5 letů do destinace Skopje týdně. Nejčastějším místem odletu bývá Letiště Vídeň a nejvýhodnější nabídka zpátečního letu od společnosti Austrian Airlines přijde na 4 185 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Skopje). Uživatelé společnosti Austrian Airlines udělili hodnocení 7,1/10 v rámci více než 157 recenzí na stránkách momondo.


Začněte plánovat cestu do destinace Skopje


Lety do ostatních měst Severní Makedonie

Odezněla vaše láska pro destinaci Skopje? Podívejte se na letenky do dalších měst Severní Makedonie

Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Skopje. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Skopje, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Skopje.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Skopje hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Skopje a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.