Najděte levné lety do Kassel

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Kassel

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Kassel a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Kassel?

Délka letu Česká republika–Kassel se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Frankfurt nad Mohanem (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 1hod 10min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Kassel je let Brno Letiště Tuřany–Letiště Frankfurt nad Mohanem, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Nejčastější dotazy ohledně letů do Kassel

479 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Kassel v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Saarmelleek, který je o 93 % levnější, než většina letů do destinace Kassel. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Kassel z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.

Cestující, kteří plánují letět do destinace Kassel mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Paderborn (68 km od centra města Kassel), letišti Letiště Erfurt-Weimar (109 km od centra města Kassel), letišti Letiště Hannover (128 km od centra města Kassel), letišti Letiště Dortmund (132 km od centra města Kassel) nebo letišti Letiště Frankfurt nad Mohanem (156 km od centra města Kassel), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Kassel většinou bývá Letiště Dortmund, kde se ceny pohybují okolo 2 686 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Kassel?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Kassel

Které letecké společnosti létají do destinace Kassel?

Na základě našich dat jsou Lufthansa a Czech Airlines nejoblíbenější letecké společnosti nabízející pravidelné lety na trase Česká republika–Kassel. S těmito společnostmi a dalšími leteckými společnostmi nabízejícími lety ze země Česká republika, byste měli být schopni najít lety do destinace Kassel .


Začněte plánovat cestu do destinace Kassel


Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Kassel. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Kassel lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Kassel vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Kassel, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Kassel a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.