Najděte levné lety do Washingtonu, D.C.

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Washingtonu, D.C.

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Washingtonu, D.C.

Nejlepší cena jednosměrné letenky

10 076 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

9 447 Kč

Nejkratší doba letu

12hod 14min

Dopravce:

10 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Washington, D.C. za posledních 72 hodin je 10 076 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Baltimore/Washington).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Washington, D.C. za posledních 72 hodin je 9 447 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Baltimore/Washington).
Nejrychlejší let Česká republika–Washington, D.C. trvá 12hod 14min (Praha Letiště Václav Havel–Baltimore/Washington).
Do destinace Washington, D.C. nabízí lety 10 leteckých společností, včetně American Airlines, British Airways a Air Canada.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Washington, D.C.

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Washington, D.C. a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Washington, D.C. nejlevnější?

Pokud si destinaci Washington, D.C. nepřejete navštívit v měsíci leden, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na duben, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 12 333 Kč.

Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Washington, D.C. nejlevnější?

Podle našich dat je úterý nejméně drahým dnem pro let do destinace Washington, D.C.. Letenky s odletem v tento den mohou stát pouhých 12 991 Kč. Pokud je váš cestovní itinerář flexibilní, vyhněte se tomu, aby dnem vašeho odletu byl/a pondělí protože letenky většinou přijdou na 14 358 Kč. Tyto ceny se však mohou lišit, proto si nastavte Cenové upozornění pro lety do destinace Washington, D.C..

Která denní doba je pro lety do destinace Washington, D.C. nejlevnější?

Podle našich nejaktuálnějších dat je nejlepší denní doba pro lety do destinace Washington, D.C. odpoledne. Lety Česká republika – Washington, D.C. v této denní době mohou stát pouhých 13 428 Kč. Lety do destinace Washington, D.C. stojí víc v poledne, kdy je průměrná cena letenek 14 523 Kč. Odlety v polednespadají do nejrušnější denní doby k cestování, což je důvodem, proč jsou letenky dražší.

Jak dlouho trvá let do destinace Washington, D.C.?

Průměrná délka letu Česká republika–Washington, D.C. závisí na odletovém a příletovém letišti. Délka letu Praha Letiště Václav Havel–Washington, D.C. Dulles Mezinárodní letiště je v průměru 12hod 35min, zatímco na trase Brno Letiště Tuřany–Washington, D.C. Dulles Mezinárodní letiště zabere v průměru . V destinaci Washington, D.C. je nejoblíbenějším letištěm Washington, D.C. Dulles Mezinárodní letiště.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Washington, D.C.?

Nejlepší doba, kdy si zarezervovat letenku do destinace Washington, D.C. ze země Česká republika je 50 dny/dnů předem, kdy se ceny pohybují okolo 14 924 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Washington, D.C.

Najděte nejlevnější lety na letiště Washington, D.C. z města či letiště blízko vás
Praha
Baltimore

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Washington, D.C.

Praha (PRG) – Washington, D.C. (WAS)

Lety Praha - Washington, D.C. jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Washington, D.C.. Průměrná cena je 14 924 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - WASHINGTON, D.C.ledenO 21 % levnějšíLet Praha - Washington, D.C. stojí v měsíci leden v průměru jen 11 844 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - WASHINGTON, D.C.červenecO 41% dražšíCena letů Praha - Washington, D.C. je v měsíci červenec přibližně 21 082 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - WASHINGTON, D.C.červenecO 489 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Washington, D.C. více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Washingtonu, D.C.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Washington, D.C. není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Washington, D.C., zvažte možnost letu na letiště Washington, D.C. Dulles Mezinárodní letiště (36 km od centra města Washington, D.C.).

Pro letiště Letiště Washington, D.C. Reagan-National můžete najít nabídky v průměru za 3 362 Kč, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Chcete-li se dostat do čtvrti Columbia Heights, zarezervujte si let na letiště Washington, D.C. Reagan-National. Jedná se o nejbližší letiště v destinaci Washington, D.C. (vzdálené 8,5 km).

Washington, D.C. Reagan-National se nachází 9,9 km od turistické atrakce Building at 3901 Connecticut Avenue Northwest v destinaci Washington, D.C. a jedná se o nejbližší letiště.


Nabídky letenek do destinace Washington, D.C. na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Washington, D.C., nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Washington, D.C.

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Washington, D.C.

Které letecké společnosti létají do destinace Washington, D.C.?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Washington, D.C.

Které letecké společnosti létají do destinace Washington, D.C.?

Na trase Česká republika–Washington, D.C. mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří Lufthansa, United Airlines a Air France. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Washington, D.C. nabízet pravidelné lety.

Lety Lufthansa do destinace Washington, D.C.

Nejoblíbenější leteckou společností na stránkách momondo, nabízející lety do destinace Washington, D.C., je Lufthansa. Do této destinace provozuje každý týden 21 letů. Většina z nich odlétá z letiště Letiště Frankfurt nad Mohanem a nejvýhodnější nabídka od společnosti Lufthansa je za 13 960 Kč (zpáteční letenka Praha Letiště Václav Havel–Washington, D.C., na základě vyhledávání na stránkách momondo za posledních 72 hodin). Uživatelé stránek momondo společnosti Lufthansa udělili hodnocení 7,1, a to na základě 445 recenzí.


Letiště nedaleko Washington, D.C.

Níže naleznete všechna letiště ve městě Washington, D.C. spolu s jejich vzdáleností od centra

Oblíbené trasy do destinace Washington, D.C.

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Washington, D.C. za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Washington, D.C.
Nejkratší doba letu16hod 10min
Nejlevnější cena9 447 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Washington, D.C.


Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Washington, D.C. je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Washington, D.C. rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Washington, D.C. podle možnosti flexibilní rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Washington, D.C. vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Washington, D.C. hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Washington, D.C. a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.