Najděte levné lety do Saarbruecken

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
čt 8/12
čt 15/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Saarbruecken

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Saarbruecken a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Saarbruecken?

Délka letu Saarbruecken–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Letiště Frankfurt nad Mohanem (nejoblíbenější letiště v destinaci Saarbruecken), potom let zabere v průměru 1hod 10min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Letiště Frankfurt nad Mohanem, potom je průměrná délka letu .

Nejlevnější letenky na letiště Saarbruecken

Najděte nejlevnější lety na letiště Saarbruecken z města či letiště blízko vás
Praha
Letiště Frankfurt nad Mohanem

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Saarbruecken

Praha (PRG) – Letiště Frankfurt nad Mohanem (FRA)

Lety Praha - Saarbruecken jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Frankfurt nad Mohanem. Průměrná cena je 4 086 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů do Saarbruecken

Nejlepší cena letenky do destinace Saarbruecken byla 1 210 Kč/osobu, z města Alicante, což je o 77 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Saarbruecken. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Saarbruecken z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Saarbruecken není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Saarbruecken, zvažte možnost letu na letiště Frankfurt nad Mohanem Letiště Frankfurt Hahn (82 km od centra města Saarbruecken), Letiště Karlsruhe Söllingen (95 km od centra města Saarbruecken), Letiště Mannheim (114 km od centra města Saarbruecken) nebo Letiště Frankfurt nad Mohanem (144 km od centra města Saarbruecken).

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Saarbruecken většinou bývá Frankfurt nad Mohanem Letiště Frankfurt Hahn, kde se ceny pohybují okolo 1 747 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Saarbruecken?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Saarbruecken

Které letecké společnosti létají do destinace Saarbruecken?

Pro let na trase Česká republika–Saarbruecken si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou Lufthansa a Czech Airlines. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.


Začněte plánovat cestu do destinace Saarbruecken


Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Saarbruecken.

Ano, Všechny lety do destinace Saarbruecken lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Saarbruecken díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Saarbruecken. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.