Najděte levné lety do San Jose

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 4/12
ne 11/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do San Jose

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do San Jose

Nejlepší cena jednosměrné letenky

14 876 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

16 961 Kč

Nejkratší doba letu

16hod 40min

Dopravce:

7 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–San Jose za posledních 72 hodin je 14 876 Kč (Praha Letiště Václav Havel–San Jose).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–San Jose za posledních 72 hodin je 16 961 Kč (Praha Letiště Václav Havel–San Jose).
Nejrychlejší let Česká republika–San Jose trvá 16hod 40min (Praha Letiště Václav Havel–San Jose).
Do destinace San Jose nabízí lety 7 leteckých společností, včetně American Airlines, United Airlines a British Airways.

Užitečné informace a trendy týkající se letů San Jose

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace San Jose a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace San Jose nejlevnější?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – San Jose je listopad. Ceny letenek, které se pohybují okolo 14 852 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud si destinaci San Jose nepřejete navštívit v měsíci listopad, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na únor, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 15 508 Kč.

Který let do destinace San Jose je naprosto nejlevnější?

Nejlepší nabídkou nalezenou v posledních dvou týdnech na stránkách momondo byl let San Jose - Las Vegas za 2 189 Kč. Je o 90 % levnější, než většina nabídek letů do destinace San Jose. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace San Jose z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let do destinace San Jose?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci San Jose přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–San Jose zabere v průměru 18hod 05min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–San Jose zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Nejlevnější letenky na letiště San Jose

Najděte nejlevnější lety na letiště San Jose z města či letiště blízko vás
Praha
San Jose

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - San Jose

Praha (PRG) – San Francisco (SFO)

Lety Praha - San Jose jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Mezinárodní letiště San Francisco. Průměrná cena je 17 361 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - SAN JOSElistopadO 20 % levnějšíLet Praha - San Jose stojí v měsíci listopad v průměru jen 14 852 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - SAN JOSEčervenecO 59% dražšíCena letů Praha - San Jose je v měsíci červenec přibližně 29 470 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - SAN JOSEdubenO 757 % uživatelů navštívilo městoV měsíci duben vyhledává lety Praha - San Jose více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do San Jose

Cestující, kteří plánují letět do destinace San Jose mohou případně najít levnější ceny na letišti Oakland Metropolitan Oakland Mezinárodní letiště (51 km od centra města San Jose), letišti Mezinárodní letiště San Francisco (54 km od centra města San Jose), letišti Concord Letiště Buchanan Fld (74 km od centra města San Jose), letišti Letiště Monterey Regional (83 km od centra města San Jose) nebo letišti Letiště Stockton (84 km od centra města San Jose), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace San Jose většinou bývá Mezinárodní letiště San Francisco, kde se ceny pohybují okolo 18 205 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace San Jose na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace San Jose, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace San Jose

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace San Jose

Které letecké společnosti létají do destinace San Jose?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace San Jose

Které letecké společnosti létají do destinace San Jose?

Na základě našich dat jsou Lufthansa, British Airways, United Airlines a KLM nejoblíbenějšími leteckými společnostmi, nabízejícími lety na trase Česká republika–San Jose. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.

Lety Delta do destinace San Jose

Do destinace San Jose lze v běžném týdnu najít 11 Delta letů. Nejčastějším místem odletu bývá Seattle Tacoma Mezinárodní letiště a nejvýhodnější cena letu s Delta nalezená na stránkách momondo je 13 922 Kč (za posledních 72 hodin, trasa Praha Letiště Václav Havel–San Jose). Společnost Delta získala hodnocení 7,8 na základě 662 recenzí uživatelů na stránkách momondo.

Lety British Airways do destinace San Jose

14 700 Kč je nejlepší nabídka British Airways zpáteční cesty do destinace San Jose, která byla v posledních několika dnech na stránkách momondo nalezena. Odletovým místem je Praha Letiště Václav Havel. British Airways většinu týdnů do destinace San Jose nabízí 13 letů a ceny se liší v závislosti na dostupnosti. Společnost British Airways získala průměrné hodnocení 6,5/10 od 1 088 uživatelů stránek momondo.


Oblíbené trasy do destinace San Jose

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace San Jose za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - San Jose
Nejkratší doba letu18hod 05min
Nejlevnější cena16 750 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace San Jose


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace San Jose je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace San Jose.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace San Jose, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace San Jose, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace San Jose hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace San Jose a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.