Najděte levné lety na letiště Long Beach Municipal

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 5/12
po 12/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Long Beach

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Long Beach a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Long Beach?

Délka letu Long Beach–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Mezinárodní letiště Los Angeles (nejoblíbenější letiště v destinaci Long Beach), potom let zabere v průměru 14hod 25min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Mezinárodní letiště Los Angeles, potom je průměrná délka letu .

Nejlevnější letenky na letiště Long Beach

Najděte nejlevnější lety na letiště Long Beach z města či letiště blízko vás
Praha
Los Angeles

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Long Beach

Praha (PRG) – Los Angeles (LAX)

Lety Praha - Long Beach jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Mezinárodní letiště Los Angeles. Průměrná cena je 16 504 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Long Beach Municipal

2 835 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Long Beach v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města San José del Cabo, který je o 84 % levnější, než většina letů do destinace Long Beach. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Long Beach z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.

Cestující, kteří plánují letět do destinace Long Beach mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Hawthorne (22 km od centra města Long Beach), letišti Mezinárodní letiště Los Angeles (28 km od centra města Long Beach), letišti Santa Ana John Wayne Mezinárodní letiště (31 km od centra města Long Beach), letišti Letiště Santa Monica (37 km od centra města Long Beach) nebo letišti Burbank Letiště Bob Hope (51 km od centra města Long Beach), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Pro letiště Santa Ana John Wayne Mezinárodní letiště můžete najít nabídky v průměru za 16 098 Kč, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Long Beach?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Long Beach

Které letecké společnosti létají do destinace Long Beach?

Na základě našich dat jsou British Airways, LOT, KLM a Lufthansa nejoblíbenější letecké společnosti nabízející pravidelné lety na trase Česká republika–Long Beach. S těmito společnostmi a dalšími leteckými společnostmi nabízejícími lety ze země Česká republika, byste měli být schopni najít lety do destinace Long Beach .


Začněte plánovat cestu do destinace Long Beach


Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Long Beach.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Long Beach lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Long Beach, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Long Beach. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.