Najděte levné lety do Lima

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 4/12
ne 11/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Lima

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Lima

Nejlepší cena zpáteční letenky

18 928 Kč

Nejkratší doba letu

16hod 10min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Lima za posledních 72 hodin je 18 928 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Lima Jorge Chavez Letiště).
Nejrychlejší let Česká republika–Lima trvá 16hod 10min (Praha Letiště Václav Havel–Lima Jorge Chavez Letiště).
Do destinace Lima nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně Air Canada, Air France a Delta.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Lima

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Lima a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Lima nejlevnější?

únor bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Lima. Většina letenek se pohybuje okolo 21 435 Kč. leden je další skvělou volbou pro cestu do destinace Lima, průměrné ceny letů ze země Česká republika se pohybují okolo 21 669 Kč.

Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Lima nejlevnější?

Podle našich dat je sobota nejlevnějším dnem pro let Česká republika – Lima. Nejlevnější letenka, kterou uživatelé v nedávné době našli pro odlet v tento den (sobota), stála 22 749 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny vždy závisí na zvolené trase a na tom, za se jedná o vnitrostátní nebo mezinárodní let. Je-li dnem vašeho letu Česká republika – Lima pátek, cena bude obecně vyšší, v průměru okolo 28 165 Kč. Mějte na paměti, že cena v tento den se může lišit, v závislosti na sezóně a poptávce.

Jak dlouho trvá let do destinace Lima?

Průměrná délka letu Česká republika–Lima závisí na odletovém a příletovém letišti. Délka letu Praha Letiště Václav Havel–Lima Jorge Chavez Letiště je v průměru 16hod 25min, zatímco na trase Brno Letiště Tuřany–Lima Jorge Chavez Letiště zabere v průměru . V destinaci Lima je nejoblíbenějším letištěm Lima Jorge Chavez Letiště.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Lima?

Je pravděpodobnější, že narazíte na levnější lety Česká republika – Lima, pokud si let zarezervujete 60 dny/dnů před datem odletu. Obecně lze říct, že lety do destinace Lima přibližně za 27 267 Kč, pokud vyhledáváte 60 dny/dnů předem.

Nejlevnější letenky na letiště Lima

Najděte nejlevnější lety na letiště Lima z města či letiště blízko vás
Praha
Lima

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Lima

Praha (PRG) – Lima (LIM)

Lety Praha - Lima jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Lima Jorge Chavez Letiště. Průměrná cena je 27 267 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - LIMAúnorO 21 % levnějšíLet Praha - Lima stojí v měsíci únor v průměru jen 21 435 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - LIMAčervenecO 35% dražšíCena letů Praha - Lima je v měsíci červenec přibližně 36 873 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - LIMAsrpenO 413 % uživatelů navštívilo městoV měsíci srpen vyhledává lety Praha - Lima více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nabídky letenek do destinace Lima na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Lima, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Lima

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Lima

Které letecké společnosti létají do destinace Lima?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Lima

Které letecké společnosti létají do destinace Lima?

Na základě našich dat jsou KLM, Air France, Delta a Air Canada nejoblíbenějšími leteckými společnostmi, nabízejícími lety na trase Česká republika–Lima. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.

Lety Delta do destinace Lima

Do destinace Lima v průměrném týdnu najdete 34 letů se společností Delta. Většina do destinace Lima odlétá z letiště Cuzco Letiště Velazco Astete, což je nejoblíbenější trasa, kterou Delta do destinace Lima provozuje. Ceny závisí na termínu letu a odletovém místě. Nejlevnější let Delta do destinace Lima na stránkách momondo za poslední 3 dny přišel na 18 162 Kč a odlétal z letiště Praha Letiště Václav Havel. Delta na stránkách momondo pro tuto trasu nejoblíbenější volbou a tato letecká společnost od našich uživatelů získala hodnocení 7,8/10.

Lety Air France do destinace Lima

Air France lety do destinace Lima většinou provozuje 7krát týdně a je proto oblíbenou leteckou společností, zejména pro trasu Amsterdam Letiště Schiphol–Lima. Air France (hodnocení: 7,6, 277 recenzí) nabízí různé ceny, v závislosti na termínu a místě odletu do destinace Lima. Nejvýhodnější let Air France do destinace Lima nalezený na stránkách momondo byl z odletového místa Praha Letiště Václav Havel (zpáteční letenka za 20 659 Kč).


Oblíbené trasy do destinace Lima

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Lima za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Lima
Nejkratší doba letu16hod 25min
Nejlevnější cena18 882 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Lima


Lety do ostatních měst Peru

Odezněla vaše láska pro destinaci Lima? Podívejte se na letenky do dalších měst Peru

Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Lima. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Lety do destinace Lima s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Lima. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Lima, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Lima a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.