Najděte levné lety do Nikósie

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 5/12
po 12/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Nikósie

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Nikósie a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Nikósie je naprosto nejlevnější?

Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Vídeň - Nikósie našli lety o 82 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Nikósie. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Nikósie z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let do destinace Nikósie?

Délka letu Česká republika–Nikósie se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Larnaka Letiště Larnaca (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 3hod 25min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Nikósie je let Brno Letiště Tuřany–Larnaka Letiště Larnaca, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Nejlevnější letenky na letiště Nikósie

Najděte nejlevnější lety na letiště Nikósie z města či letiště blízko vás
Praha
Larnaka

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Nikósie

Praha (PRG) – Larnaka (LCA)

Lety Praha - Nikósie jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Larnaka Letiště Larnaca. Průměrná cena je 5 437 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů do Nikósie

Jako další možné letiště pro let do destinace Nikósie lze také zvážit letiště Larnaka Letiště Larnaca nebo Letiště Paphos.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Nikósie letiště Letiště Paphos, kde se průměrná cena pohybuje okolo 2 932 Kč. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Nikósie

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Nikósie

Které letecké společnosti létají do destinace Nikósie?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Nikósie

Které letecké společnosti létají do destinace Nikósie?

Na trase Česká republika–Nikósie mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří are Wizz Air, Eurowings, Czech Airlines a Austrian Airlines. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Nikósie nabízet pravidelné lety.


Letiště nedaleko Nikósie

Níže naleznete všechna letiště ve městě Nikósie spolu s jejich vzdáleností od centra

Začněte plánovat cestu do destinace Nikósie


Lety do ostatních měst Kypr

Odezněla vaše láska pro destinaci Nikósie? Podívejte se na letenky do dalších měst Kypr

Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Nikósie. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Nikósie lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Nikósie, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Nikósie, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Nikósie a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.