Najděte levné lety na letiště Krabi

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 28/11
po 5/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Krabi

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Krabi

Nejlepší cena jednosměrné letenky

11 818 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

21 329 Kč

Nejkratší doba letu

18hod 05min

Dopravce:

3 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Krabi za posledních 72 hodin je 11 818 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Krabi).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Krabi za posledních 72 hodin je 21 329 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Krabi).
Nejrychlejší let Česká republika–Krabi trvá 18hod 05min (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Krabi).
Do destinace Krabi nabízejí lety 3 letecké společnosti, včetně Thai Airways, flydubai a Emirates.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Krabi

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Krabi a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Krabi je naprosto nejlevnější?

Nejlepší cena letenky do destinace Krabi byla 789 Kč/osobu, z města Glasgow, což je o 96 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Krabi. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Krabi z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Krabi nejlevnější?

Podle našich dat je čtvrtek nejméně drahým dnem pro let do destinace Krabi. Letenky s odletem v tento den mohou stát pouhých 17 789 Kč. Je-li dnem vašeho letu Česká republika – Krabi neděle, cena bude obecně vyšší, v průměru okolo 32 798 Kč. Mějte na paměti, že cena v tento den se může lišit, v závislosti na sezóně a poptávce.

Která denní doba je pro lety do destinace Krabi nejlevnější?

Nejlepší denní doba pro lety do destinace Krabi je v poledne. Lety v této denní době lze zakoupit už za pouhých 18 426 Kč. Poptávka po letech do destinace Krabi ráno je větší, proto jsou ceny často dražší a pohybují se okolo 25 671 Kč za letenku.

Jak dlouho trvá let do destinace Krabi?

Délka letu Krabi–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Mezinárodní letiště Phuket (nejoblíbenější letiště v destinaci Krabi), potom let zabere v průměru 16hod 20min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Mezinárodní letiště Phuket, potom je průměrná délka letu .

Nejlevnější letenky na letiště Krabi

Najděte nejlevnější lety na letiště Krabi z města či letiště blízko vás
Praha
Krabi

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Krabi

Praha (PRG) – Phuket (HKT)

Lety Praha - Krabi jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Mezinárodní letiště Phuket. Průměrná cena je 17 710 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - KRABIzáříO 26 % levnějšíLet Praha - Krabi stojí v měsíci září v průměru jen 17 727 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - KRABIsrpenO 118% dražšíCena letů Praha - Krabi je v měsíci srpen přibližně 52 356 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - KRABIlistopadO 420 % uživatelů navštívilo městoV měsíci listopad vyhledává lety Praha - Krabi více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Krabi

Obecně lze říct, že září je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Krabi. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 17 727 Kč. Pokud nejste schopni cestovat v měsíci září, potom si místo toho můžete let Česká republika – Krabi zarezervovat v měsíci březen. Lety do destinace Krabi v měsíci březen sice nejsou tak levné jako lety v měsíci září, ale průměrná cena je okolo 18 221 Kč.

Cestující, kteří plánují letět do destinace Krabi mohou případně najít levnější ceny na letišti Mezinárodní letiště Phuket (67 km od centra města Krabi), letišti Letiště Trang (99 km od centra města Krabi), letišti Letiště Surat Thani (122 km od centra města Krabi) nebo letišti Letiště Nakhon Si Thammarat (123 km od centra města Krabi), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Pro letiště Letiště Surat Thani můžete najít nabídky v průměru za 15 606 Kč, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Krabi na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Krabi, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Krabi

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Krabi

Které letecké společnosti létají do destinace Krabi?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Krabi

Které letecké společnosti létají do destinace Krabi?

Emirates je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Krabi vybere většina uživatelů stránek momondo. Turkish Airlines, Qatar Airways a Singapore Airlines jsou pro let Česká republika–Krabi také oblíbenou možností.Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Krabi na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.

Lety Qatar Airways do destinace Krabi

Qatar Airways do destinace Krabi v průměrném týdnu létá přibližně 14krát. Typ nabídek, které s Qatar Airways najdete, závisí na místě odletu, ale na trase Praha Letiště Václav Havel–Krabi byly nalezeny lety už od 16 175 Kč. Společnost Qatar Airways získala na základě recenzí uživatelů stránek momondo hodnocení 7,9/10.


Oblíbené trasy do destinace Krabi

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Krabi za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Krabi
Nejkratší doba letu19hod 15min
Nejlevnější cena20 740 Kč
Lety Bangkok - Krabi
Nejkratší doba letu1hod 25min
Nejlevnější cena1 389 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Krabi


Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Krabi.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Krabi, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Krabi, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Cenová upozornění na lety do destinace Krabi lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.