Najděte levné letenky Krabi

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
ne 10/7
ne 17/7

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Krabi

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Krabi

Nejlepší cena jednosměrné letenky

15 580 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

17 288 Kč

Nejkratší doba letu

33hod 45min

Dopravce:

3 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Krabi za posledních 72 hodin je 15 580 Kč (Praha Václav Havel–Krabi).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Krabi za posledních 72 hodin je 17 288 Kč (Praha Václav Havel–Krabi).
Nejrychlejší let Česká republika–Krabi trvá 33hod 45min (Praha Václav Havel–Krabi).
Do destinace Krabi nabízejí lety 3 letecké společnosti, včetně Austrian Airlines, Finnair a Emirates.

Nejlevnější letenky na letiště Krabi

Najděte nejlevnější lety na letiště Krabi z města či letiště blízko vás
Praha
Phuket

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Krabi

Praha (PRG) – Phuket (HKT)

Lety Praha - Krabi jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Mezinárodní letiště Phuket. Průměrná cena je 15 825 Kč


Jaký je nejlepší termín letu Krabi?

Nejlepší cena letenky do destinace Krabi byla 798 Kč/osobu, z města Glasgow, což je o 91 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Krabi. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Krabi z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Nejlepší denní doba pro lety do destinace Krabi je v poledne. Lety v této denní době lze zakoupit už za pouhých 13 661 Kč. Poptávka po letech do destinace Krabi odpoledne je větší, proto jsou ceny často dražší a pohybují se okolo 23 923 Kč za letenku.

Cestující, kteří plánují letět do destinace Krabi mohou případně najít levnější cenny na letišti Mezinárodní letiště Phuket (67 km od centra města Krabi), letišti Letiště Trang (99 km od centra města Krabi), letišti Letiště Surat Thani (122 km od centra města Krabi) nebo letišti Letiště Nakhon Si Thammarat (123 km od centra města Krabi), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Pro letiště Letiště Surat Thani můžete najít nabídky v průměru za 4 596 Kč na osobu, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.Nabídky letenek do destinace Krabi na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Krabi, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Které letecké společnosti létají do destinace Krabi?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Krabi

Které letecké společnosti létají do destinace Krabi?

Qatar Airways je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Krabi vybere většina uživatelů stránek momondo. flydubai, Norwegian a Aeroflot jsou pro let Česká republika–Krabi také oblíbenou možností.Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Krabi na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.

Lety Qatar Airways do destinace Krabi

Qatar Airways do destinace Krabi v průměrném týdnu létá přibližně 7krát. Typ nabídek, které s Qatar Airways najdete, závisí na místě odletu, ale na trase Praha Václav Havel–Krabi byly nalezeny lety už od 16 293 Kč. Společnost Qatar Airways získala na základě recenzí uživatelů stránek momondo hodnocení 7,9/10.


Oblíbené trasy do destinace Krabi

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Krabi za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Krabi
Nejkratší doba letu22hod 25min
Nejlevnější cena17 288 Kč
Lety Bangkok - Krabi
Nejkratší doba letu1hod 30min
Nejlevnější cena1 707 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Krabi


Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace Krabi.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Krabi, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Krabi, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Cenová upozornění na lety do destinace Krabi lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.