Najděte levné lety na letiště Koh Samui

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 7/2
út 14/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech na letiště Koh Samui

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace na letiště Koh Samui

Nejlepší cena jednosměrné letenky

14 674 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

21 848 Kč

Nejkratší doba letu

25hod 45min

Dopravce:

7 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Koh Samui za posledních 72 hodin je 14 674 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Koh Samui).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Koh Samui za posledních 72 hodin je 21 848 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Koh Samui).
Nejrychlejší let Česká republika–Koh Samui trvá 25hod 45min (Praha Letiště Václav Havel–Letiště Koh Samui).
Do destinace Koh Samui nabízí lety 7 leteckých společností, včetně British Airways, Austrian Airlines a Turkish Airlines.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Koh Samui

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Koh Samui a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Koh Samui nejlevnější?

Obecně lze říct, že květen je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Koh Samui. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 17 334 Kč. Pokud nejste do destinace Koh Samui schopni cestovat v měsíci květen, potom druhou nejlepší možností je únor. Ceny letů Česká republika – Koh Samui se v měsíci únor pohybují okolo 17 923 Kč.

Který let do destinace Koh Samui je naprosto nejlevnější?

Nejlepší cena letenky do destinace Koh Samui byla 1 409 Kč/osobu, z města Phuket, což je o 91 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Koh Samui. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Koh Samui z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Koh Samui nejlevnější?

Nejlepší den pro let Česká republika – Koh Samui je neděle. Cestovatelé, kteří se rozhodnou do destinace Koh Samui letět v tento den (neděle) často najdou letenky už od 20 382 Kč. Ujistěte se, že dnem vašeho odletu není čtvrtek, protože ceny jsou v tento den vyšší než jindy. Podle našich dat stojí průměrná letenka do destinace Koh Samui s odletem v tento den (čtvrtek) 24 457 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Koh Samui nejlevnější?

Podle našich nejaktuálnějších dat je nejlepší denní doba pro lety do destinace Koh Samui odpoledne. Lety Česká republika – Koh Samui v této denní době mohou stát pouhých 19 969 Kč. Je-li váš cestovní itinerář flexibilní, pokuste se vyhnout letům večer, kdy jsou ceny v průměru 29 396 Kč. Lety Česká republika – Koh Samui, které odlétají večer, bývají obecně dražší, protože tato denní doba je pro cestující pohodlná.

Jak dlouho trvá let do destinace Koh Samui?

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Letiště Václav Havel nebo Brno Letiště Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Koh Samui (Letiště Koh Samui), můžete očekávat délku letu v průměru 19hod 10min v prvním případě a v druhém případě.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Koh Samui?

Pro většinu cestujících, kteří si rezervují letenku 24 dny/dnů před plánovaným odletem, je to nejlepší doba, kdy si pořídit levný let do destinace Koh Samui. V tomto časovém rozmezí se ceny pohybují okolo 20 988 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Koh Samui

Najděte nejlevnější lety na letiště Koh Samui z města či letiště blízko vás
Praha
Koh Samui

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Koh Samui

Praha (PRG) – Koh Samui (USM)

Lety Praha - Koh Samui jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Letiště Koh Samui. Průměrná cena je 20 988 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - KOH SAMUIkvětenO 17 % levnějšíLet Praha - Koh Samui stojí v měsíci květen v průměru jen 17 334 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - KOH SAMUIprosinecO 51% dražšíCena letů Praha - Koh Samui je v měsíci prosinec přibližně 31 703 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - KOH SAMUIledenO 1 100 % uživatelů navštívilo městoV měsíci leden vyhledává lety Praha - Koh Samui více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Koh Samui

únor, březen nebo duben je doba, kdy turisté nejčastěji navštěvují pláže jako Chaweng Beach. Teploty se totiž vyšší než 21 stupňů a pravděpodobnost srážek je malá. Pro ty, kdo chtějí vyzkoušet i jinou pláž v okolí města Koh Samui, je Lamai Beach také skvělou variantou.

Jako další možné letiště pro let do destinace Koh Samui lze také zvážit letiště Letiště Surat Thani, Letiště Nakhon Si Thammarat nebo Letiště Chumphon.

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Koh Samui většinou bývá Letiště Surat Thani, kde se ceny pohybují okolo 7 750 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Koh Samui na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Koh Samui, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Koh Samui

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Koh Samui

Které letecké společnosti létají do destinace Koh Samui?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Koh Samui

Které letecké společnosti létají do destinace Koh Samui?

Na základě našich dat jsou Singapore Airlines, Emirates, Qatar Airways a Aeroflot nejoblíbenějšími leteckými společnostmi, nabízejícími lety na trase Česká republika–Koh Samui. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.

Lety Emirates do destinace Koh Samui

Emirates do destinace Koh Samui v průměrném týdnu létá přibližně 98krát. Typ nabídek, které s Emirates najdete, závisí na místě odletu, ale na trase Praha Letiště Václav Havel–Koh Samui byly nalezeny lety už od 21 526 Kč. Společnost Emirates získala na základě recenzí uživatelů stránek momondo hodnocení 8,4/10.

Lety Qatar Airways do destinace Koh Samui

Lety Qatar Airways lze najít už od 25 609 Kč (zpáteční letenka z letiště Praha Letiště Václav Havel, nalezená v posledních 72 hodinách). Qatar Airways do destinace Koh Samui v běžném týdnu provozuje více než 110 letů a ceny se mohou výrazně lišit. Nejoblíbenější trasa Qatar Airways do destinace Koh Samui je z letiště Bangkok Letiště Bangkok-Suvarnabhumi. Uživatelé stránek momondo Qatar Airways ohodnotili 7,9/10, na základě 337 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Koh Samui

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Koh Samui za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Koh Samui
Nejkratší doba letu19hod 20min
Nejlevnější cena21 085 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Koh Samui


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Koh Samui je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Koh Samui.

Ano, Všechny lety do destinace Koh Samui lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Koh Samui. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Koh Samui. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.