Najděte levné lety do Chiang Rai

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 6/2
po 13/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Chiang Rai

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Chiang Rai a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Chiang Rai?

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Letiště Václav Havel nebo Brno Letiště Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Chiang Rai (Čiang Mai Mezinárodní letiště Chiang Mai), můžete očekávat délku letu v průměru 22hod 10min v prvním případě a v druhém případě.

Nejčastější dotazy ohledně letů do Chiang Rai

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Chiang Rai za 458 Kč/osobu, což je o 69 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Chiang Rai. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Chiang Rai z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Chiang Rai není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Chiang Rai, zvažte možnost letu na letiště Čiang Mai Mezinárodní letiště Chiang Mai (156 km od centra města Chiang Rai), Letiště Pai (158 km od centra města Chiang Rai) nebo Letiště Nan (158 km od centra města Chiang Rai).

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Chiang Rai většinou bývá Letiště Chiang Rai, kde se ceny pohybují okolo 1 455 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Chiang Rai?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Chiang Rai

Které letecké společnosti létají do destinace Chiang Rai?

Pro let na trase Česká republika–Chiang Rai si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako je China Eastern. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.


Začněte plánovat cestu do destinace Chiang Rai


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Chiang Rai je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Chiang Rai.

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety do destinace Chiang Rai.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Chiang Rai. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Chiang Rai. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.