Najděte levné lety do Čiang Mai

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 6/2
po 13/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Čiang Mai

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Čiang Mai

Nejlepší cena zpáteční letenky

23 875 Kč

Nejkratší doba letu

18hod 15min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Čiang Mai za posledních 72 hodin je 23 875 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Čiang Mai Mezinárodní letiště Chiang Mai).
Nejrychlejší let Česká republika–Čiang Mai trvá 18hod 15min (Praha Letiště Václav Havel–Čiang Mai Mezinárodní letiště Chiang Mai).
Do destinace Čiang Mai nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně Korean Air, Finnair a Qatar Airways.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Čiang Mai

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Čiang Mai a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Čiang Mai je naprosto nejlevnější?

Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Bangkok - Čiang Mai našli lety o 69 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Čiang Mai. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Čiang Mai z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Jak dlouho trvá let do destinace Čiang Mai?

Pokud poletíte z jednoho z oblíbených letišť v zemi Česká republika, jako je Praha Letiště Václav Havel nebo Brno Letiště Tuřany, a letíte na jedno z nejoblíbenějších letišť v destinaci Čiang Mai (Čiang Mai Mezinárodní letiště Chiang Mai), můžete očekávat délku letu v průměru 22hod 10min v prvním případě a v druhém případě.

Nejčastější dotazy ohledně letů do Čiang Mai

únor bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Čiang Mai. Většina letenek se pohybuje okolo 17 029 Kč. Pokud nejste schopni cestovat v měsíci únor, potom si místo toho můžete let Česká republika – Čiang Mai zarezervovat v měsíci září. Lety do destinace Čiang Mai v měsíci září sice nejsou tak levné jako lety v měsíci únor, ale průměrná cena je okolo 17 665 Kč.

Jako další možné letiště pro let do destinace Čiang Mai lze také zvážit letiště Letiště Lampang, Letiště Pai, Letiště Mae Hong Son, Letiště Phrae nebo Letiště Chiang Rai.

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Čiang Mai většinou bývá Letiště Chiang Rai, kde se ceny pohybují okolo 1 455 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Čiang Mai na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Čiang Mai, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Čiang Mai

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Čiang Mai

Které letecké společnosti létají do destinace Čiang Mai?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Čiang Mai

Které letecké společnosti létají do destinace Čiang Mai?

Pro let na trase Česká republika–Čiang Mai si uživatelé stránek momondo nejčastěji vybírají tuto oblíbenou leteckou společnost: China Eastern. V závislosti na tom, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte, můžete najít lety s touto leteckou společností.


Oblíbené trasy do destinace Čiang Mai

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Čiang Mai za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Čiang Mai
Nejkratší doba letu22hod 10min
Nejlevnější cena24 775 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Čiang Mai


Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Čiang Mai. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Lety do destinace Čiang Mai s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Čiang Mai.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Čiang Mai, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Čiang Mai a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.