Najděte levné lety do Khon Kaen

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 4/12
ne 11/12

O letech do Khon Kaen

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Khon Kaen

Nejlepší cena zpáteční letenky

36 451 Kč

Nejkratší doba letu

21hod 30min
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Khon Kaen za posledních 72 hodin je 36 451 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Khon Kaen).
Nejrychlejší let Česká republika–Khon Kaen trvá 21hod 30min (Praha Letiště Václav Havel–Khon Kaen).

Nejčastější dotazy ohledně letů do Khon Kaen

Jako další možné letiště pro let do destinace Khon Kaen lze také zvážit letiště Letiště Udon Thani, Letiště Roi Et, Letiště Buri Ram nebo Letiště Sakon Nakhon.

Pro letiště Letiště Buri Ram můžete najít nabídky v průměru za 2 240 Kč, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Khon Kaen na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Khon Kaen, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Začněte plánovat cestu do destinace Khon Kaen


Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Lety do destinace Khon Kaen s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Khon Kaen mohli učinit informované rozhodnutí.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Khon Kaen. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.