Najděte levné letenky Phuket

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
pá 21/1
pá 28/1

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Phuket

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Phuket – Česká republika nejlevnější

Užitečné informace týkající se letů do destinace Phuket

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Phuket
 • Jaký je nejlevnější let do destinace Phuket?

  Ceny letů do destinace Phuket se mohou lišit v závislosti na letecké společnosti, době rezervace, místa odletu a dalších faktorech, ale uživatelé stránek momondo mohou očekávat, že zaplatí v průměru 28 113 Kč/na osobu. Naprosto nejlevnější letenka do destinace Phuket přijde na 11 030 Kč/na osobu.

 • Které příletové letiště je pro návštěvu města Phuket nejlepší?

  Podle uživatelů stránek momondo je Phuket s ohledem na návštěvnost zhruba o 100 % oblíbenější než jakékoliv jiné město v destinaci Phuket. Při návštěvě města Phuket doporučujeme přílet na Letiště Phuket, kde většinou najdete nejlevnější ceny a nejpraktičtější možnosti dopravy do centra města.

 • Jaké je v destinaci Phuket počasí?

  Teploty v destinaci Phuket se pohybují od 27 °C do 28 °C v závislosti na roční době. Nejteplejším měsícem v destinaci Phuket je březen a nejchladnějším měsícem v destinaci Phuket je leden. Toužíte-li během svého pobytu po sušším podnebí, doporučujeme návštěvu v měsících leden, leden nebo leden, kdy je pravděpodobnost srážek ve srovnání se zbytkem roku nejnižší.

 • Které letecké společnosti létají do destinace Phuket?

  Aeroflot je nejoblíbenější letecká společnost, nabízející lety do destinace Phuket. Při svých cestách do destinace Phuket si ji vybere 42 % uživatelů našich stránek. Mezi další oblíbené možnosti patří Qatar Airways a Turkish Airlines. Do destinace Phuket létá několik leteckých společností (celkem 7).

 • Jak dlouho trvá let Česká republika–Phuket?

  Délka letu Phuket–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Mezinárodní letiště Phuket (nejoblíbenější letiště v destinaci Phuket), potom let zabere v průměru 15hod 35min. Pokud poletíte z letiště Brno Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Mezinárodní letiště Phuket, potom je průměrná délka letu .

 • Kolik stojí letenka do destinace Phuket?

  Můžete očekávat, že let do destinace Phuket vás vyjde v průměru na 31 408 Kč. Uživatelé našich stránek však našli lety do destinace Phuket za 11 030 Kč, což je nejnižší cena, na kterou jsme za poslední týden narazili. Nejdražší cena letenky do destinace Phuket bývá 50 323 Kč, zatímco 30 781 Kč či méně lze považovat za dobrou nabídku.

 • Ve který den v týdnu jsou lety do destinace Phuket nejvýhodnější?

  Na základě dat o cenách letů je pondělí nejlepším dnem v týdnu, kdy letět do destinace Phuket. úterý je další dostupnou variantou. Chcete-li na letence do destinace Phuket ušetřit, sobotu je den, kterému se vyhnout. V tento den totiž bývají ceny letenek nejvyšší.


Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Phuket? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v destinaci Phuket.

Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Phuket

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Phuket z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Phuket

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Phuket, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaPhuket15hod 35min11 955 Kč

Oblíbené trasy do destinace Phuket

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Phuket za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Phuket
Nejkratší doba letu15hod 35min
Nejlevnější cena11 955 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Phuket