Najděte levné lety do Phuket

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do Phuket

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace do Phuket

Nejlepší cena jednosměrné letenky

9 351 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

15 860 Kč

Nejkratší doba letu

16hod 20min

Dopravce:

4 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Phuket za posledních 72 hodin je 9 351 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Phuket).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Phuket za posledních 72 hodin je 15 860 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Phuket).
Nejrychlejší let Česká republika–Phuket trvá 16hod 20min (Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Phuket).
Do destinace Phuket nabízejí lety 4 letecké společnosti, včetně Singapore Airlines, Turkish Airlines a Qatar Airways.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Phuket

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Phuket a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Phuket nejlevnější?

květen bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Phuket. Většina letenek se pohybuje okolo 12 617 Kč. Pokud nejste do destinace Phuket schopni cestovat v měsíci květen, pak lety v měsíci březen jsou také levné. Ceny v tomto měsíci se na stránkách momondo se pohybují okolo 15 108 Kč.

Který let do destinace Phuket je naprosto nejlevnější?

Nejlepší cena letenky do destinace Phuket byla 928 Kč/osobu, z města Glasgow, což je o 94 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Phuket. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Phuket z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Který den je pro let do destinace Phuket nejlevnější?

Podle našich dat je úterý nejlevnějším dnem pro let Česká republika – Phuket. Nejlevnější letenka, kterou uživatelé v nedávné době našli pro odlet v tento den (úterý), stála 16 577 Kč. Berte prosím na vědomí, že ceny vždy závisí na zvolené trase a na tom, za se jedná o vnitrostátní nebo mezinárodní let. Pokud je dnem vašeho odletu pátek, tedy nejdražší den týdne, můžete očekávat ceny letů Česká republika – Phuket okolo 20 344 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Phuket nejlevnější?

Podle našich nejaktuálnějších dat je nejlepší denní doba pro lety do destinace Phuket večer. Lety Česká republika – Phuket v této denní době mohou stát pouhých 18 112 Kč. Lety odpoledne bývají často dražší, průměrná cena letenek se pohybuje okolo 19 474 Kč.

Jak dlouho trvá let do destinace Phuket?

Délka letu na trase Česká republika–Phuket zabere v průměru 14hod 40min, letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (nejoblíbenější letiště v zemi Česká republika) na letiště Mezinárodní letiště Phuket (nejoblíbenější letiště v destinaci Phuket) Pokud letíte z letiště Brno Letiště Tuřanyna letiště Mezinárodní letiště Phuket, potom je délka letu přibližně .

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Phuket?

Doporučujeme, abyste si let Česká republika – Phuket rezervovaly 60 dny/dnů před datem odletu, protože v tomto časovém rozmezí se uživatelé stránek momondo setkávají s nejlepšími sazbami letenek. Naši uživatelé našli letenky do destinace Phuket v průměru za 17 675 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Phuket

Najděte nejlevnější lety na letiště Phuket z města či letiště blízko vás
Praha
Phuket

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Phuket

Praha (PRG) – Phuket (HKT)

Lety Praha - Phuket jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Mezinárodní letiště Phuket. Průměrná cena je 17 675 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PHUKETkvětenO 29 % levnějšíLet Praha - Phuket stojí v měsíci květen v průměru jen 12 617 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PHUKETzáříO 19% dražšíCena letů Praha - Phuket je v měsíci září přibližně 21 076 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - PHUKETúnorO 581 % uživatelů navštívilo městoV měsíci únor vyhledává lety Praha - Phuket více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Phuket

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Phuket není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Phuket, zvažte možnost letu na letiště Letiště Krabi (70 km od centra města Phuket) nebo Letiště Trang (141 km od centra města Phuket).

Letiště Letiště Krabi nabízí průměrnou cenu 15 909 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Phuket. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Phuket na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Phuket, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Další cestovní třídy letů do destinace Phuket

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Phuket

Které letecké společnosti létají do destinace Phuket?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Phuket

Které letecké společnosti létají do destinace Phuket?

Na základě našich dat jsou Emirates, Turkish Airlines, Qatar Airways a Singapore Airlines nejoblíbenějšími leteckými společnostmi, nabízejícími lety na trase Česká republika–Phuket. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.

Lety Emirates do destinace Phuket

Nejoblíbenější leteckou společností na stránkách momondo, nabízející lety do destinace Phuket, je Emirates. Do této destinace provozuje každý týden 35 letů. Většina z nich odlétá z letiště Bangkok Letiště Bangkok-Suvarnabhumi a nejvýhodnější nabídka od společnosti Emirates je za 14 153 Kč (zpáteční letenka Praha Letiště Václav Havel–Phuket, na základě vyhledávání na stránkách momondo za posledních 72 hodin). Uživatelé stránek momondo společnosti Emirates udělili hodnocení 8,4, a to na základě 134 recenzí.

Lety Singapore Airlines do destinace Phuket

Singapore Airlines lety do destinace Phuket většinou provozuje 41krát týdně a je proto oblíbenou leteckou společností, zejména pro trasu Singapur Letiště Singapur-Changi–Phuket. Singapore Airlines (hodnocení: 8,0, 115 recenzí) nabízí různé ceny, v závislosti na termínu a místě odletu do destinace Phuket. Nejvýhodnější let Singapore Airlines do destinace Phuket nalezený na stránkách momondo byl z odletového místa Praha Letiště Václav Havel (zpáteční letenka za 12 268 Kč).


Oblíbené trasy do destinace Phuket

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Phuket za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Phuket
Nejkratší doba letu14hod 40min
Nejlevnější cena16 259 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Phuket


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Phuket je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Phuket.

Ano, Všechny lety do destinace Phuket lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Phuket díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Phuket hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Phuket a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.