Najděte levné lety do La Plata

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 4/12
ne 11/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů La Plata

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace La Plata a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace La Plata?

Délka letu Česká republika–La Plata se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Buenos Aires Mezinárodní letiště Ezeiza (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 17hod. Další oblíbenou trasou Česká republika–La Plata je let Brno Letiště Tuřany–Buenos Aires Mezinárodní letiště Ezeiza, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Nejlevnější letenky na letiště La Plata

Najděte nejlevnější lety na letiště La Plata z města či letiště blízko vás
Praha
Buenos Aires Mezinárodní letiště Ezeiza

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - La Plata

Praha (PRG) – Buenos Aires (BUE)

Lety Praha - La Plata jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Buenos Aires. Průměrná cena je 30 124 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů do La Plata

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace La Plata není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace La Plata, zvažte možnost letu na letiště Buenos Aires Mezinárodní letiště Ezeiza (54 km od centra města La Plata) nebo Buenos Aires Letiště Jorge Newbery (58 km od centra města La Plata).

Pro letiště Buenos Aires Letiště Jorge Newbery můžete najít nabídky v průměru za 3 032 Kč, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace La Plata?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace La Plata

Které letecké společnosti létají do destinace La Plata?

Na základě našich dat jsou Lufthansa a ITA Airways nejoblíbenější letecké společnosti nabízející pravidelné lety na trase Česká republika–La Plata. S těmito společnostmi a dalšími leteckými společnostmi nabízejícími lety ze země Česká republika, byste měli být schopni najít lety do destinace La Plata .


Začněte plánovat cestu do destinace La Plata


Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let do destinace La Plata.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace La Plata, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace La Plata, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace La Plata. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.