Najděte levné letenky Oslo

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
ne 10/7
ne 17/7

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Oslo

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Oslo

Nejlepší cena jednosměrné letenky

403 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 328 Kč

Nejkratší doba letu

8hod 10min

Dopravce:

1 letecká společnost
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Oslo za posledních 72 hodin je 403 Kč (Praha Václav Havel–Oslo Sandefjord-Torp).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Oslo za posledních 72 hodin je 1 328 Kč (Praha Václav Havel–Oslo Sandefjord-Torp).
Nejrychlejší let Česká republika–Oslo trvá 8hod 10min (Praha Václav Havel–Oslo Sandefjord-Torp).
Do destinace Oslo nabízí lety 1 letecká společnost, včetně Ryanair.

Nejlevnější letenky na letiště Oslo

Najděte nejlevnější lety na letiště Oslo z města či letiště blízko vás
Praha
Letiště Oslo Gardermoen

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Oslo

Praha (PRG) – Oslo (OS1)

Lety Praha - Oslo jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Oslo. Průměrná cena je 3 469 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - OSLOzáříO 25 % levnějšíLet Praha - Oslo stojí v měsíci září v průměru jen 2 609 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - OSLOsrpenO 60% dražšíCena letů Praha - Oslo je v měsíci srpen přibližně 5 573 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - OSLOčervenO 278 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červen vyhledává lety Praha - Oslo více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Oslo?

Nejlepší cena letenky do destinace Oslo byla 448 Kč/osobu, z města Vídeň, což je o 77 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Oslo. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Oslo z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

září bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Oslo. Většina letenek se pohybuje okolo 2 609 Kč. Pokud destinaci Oslo nejste schopni navštívit v měsíci září, potom je pro lety ze země Česká republika také cenově dostupný měsíc květen. Většina uživatelů stránek momondo v tomto měsíci najde ceny okolo 2 703 Kč.

Doporučujeme, abyste si let Česká republika – Oslo rezervovaly 60 dny/dnů před datem odletu, protože v tomto časovém rozmezí se uživatelé stránek momondo setkávají s nejlepšími sazbami letenek. Naši uživatelé našli letenky do destinace Oslo v průměru za 3 492 Kč. Mějte na paměti, že můžete najít levné letenky do destinace Oslo kdykoliv. Uživatelé našich stránek za posledních 72 hodin našli letenky za pouhých 1 328 Kč.

Cestující, kteří plánují letět do destinace Oslo mohou případně najít levnější cenny na letišti Letiště Oslo Sandefjord-Torp (85 km od centra města Oslo) nebo letišti Letiště Fagernes Valdres (146 km od centra města Oslo), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Oslo letiště Letiště Oslo Sandefjord-Torp, kde se průměrná cena pohybuje okolo 1 933 Kč na osobu. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.

Chcete-li se dostat do čtvrti Frogner, zarezervujte si let na letiště Oslo Gardermoen. Jedná se o nejbližší letiště v destinaci Oslo (vzdálené 37,7 km).Nabídky letenek do destinace Oslo na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Oslo, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Které letecké společnosti létají do destinace Oslo?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Oslo

Které letecké společnosti létají do destinace Oslo?

Pro let na trase Česká republika–Oslo si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou Norwegian, Scandinavian Airlines, LOT a Lufthansa. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.


Letiště nedaleko Oslo

Níže naleznete všechna letiště ve městě Oslo spolu s jejich vzdáleností od centra

Oblíbené trasy do destinace Oslo

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Oslo za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Oslo
Nejkratší doba letu2hod 00min
Nejlevnější cena1 423 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Oslo


Lety do ostatních měst Norsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Oslo? Podívejte se na letenky do dalších měst Norsko

Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Oslo. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Oslo podle možnosti flexibilní rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Oslo mohli učinit informované rozhodnutí.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Oslo hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Oslo a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.