Najděte levné lety do Bergen

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Bergen

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Bergen a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Bergen nejlevnější?

Obecně lze říct, že prosinec je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Bergen. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 4 398 Kč. Pokud si destinaci Bergen nepřejete navštívit v měsíci prosinec, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na březen, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 4 444 Kč.

Který let do destinace Bergen je naprosto nejlevnější?

3 533 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Bergen v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Praha, který je o 18 % levnější, než většina letů do destinace Bergen. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Bergen z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:


Nejlevnější letenky na letiště Bergen

Najděte nejlevnější lety na letiště Bergen z města či letiště blízko vás
Praha
Bergen

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Bergen

Praha (PRG) – Bergen (BGO)

Lety Praha - Bergen jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Bergen Flesland. Průměrná cena je 5 790 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BERGENprosinecO 24 % levnějšíLet Praha - Bergen stojí v měsíci prosinec v průměru jen 4 398 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BERGENúnorO 37% dražšíCena letů Praha - Bergen je v měsíci únor přibližně 7 912 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BERGENčervenecO 519 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Bergen více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Bergen

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Bergen není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Bergen, zvažte možnost letu na letiště Letiště Stord (67 km od centra města Bergen), Førde Letiště Bringeland (114 km od centra města Bergen), Letiště Haugesund (117 km od centra města Bergen), Sogndal Letiště Haukasen (130 km od centra města Bergen) nebo Florø Letiště Flora (133 km od centra města Bergen).

Letiště Letiště Haugesund nabízí průměrnou cenu 4 324 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Bergen. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Bergen

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Bergen

Které letecké společnosti létají do destinace Bergen?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Bergen

Které letecké společnosti létají do destinace Bergen?

Na základě našich dat jsou Norwegian, KLM, Scandinavian Airlines a Finnair nejoblíbenější letecké společnosti nabízející pravidelné lety na trase Česká republika–Bergen. S těmito společnostmi a dalšími leteckými společnostmi nabízejícími lety ze země Česká republika, byste měli být schopni najít lety do destinace Bergen .

Lety Norwegian do destinace Bergen

Norwegian je oblíbenou volbou uživatelů cestujících do destinace Bergen. Každý týden do destinace Bergen provozuje 21 letů, většinou z odletového místa Oslo Letiště Oslo Gardermoen. Ceny letenek se společností Norwegian budou záviset na termínu a místě odletu – uživatelé stránek momondo našli lety už od 2 902 Kč (z letiště Praha Letiště Václav Havel). Společnost Norwegian od uživatelů stránek momondo získala průměrné hodnocení 6,6/10, na základě 80 recenzí.


Začněte plánovat cestu do destinace Bergen


Lety do ostatních měst Norsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Bergen? Podívejte se na letenky do dalších měst Norsko

Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Bergen lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Bergen. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Bergen. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.