Najděte levné lety do Bergen

1 dospělý
Z?
Kam?
so 9/12
so 16/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Bergen

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Bergen a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Bergen nejlevnější?

Obecně lze říct, že únor je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Bergen. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 4 479 Kč. Pokud si destinaci Bergen nepřejete navštívit v měsíci únor, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na březen, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 4 769 Kč.

Který den je pro let do destinace Bergen nejlevnější?

Nejlepší den pro let Česká republika – Bergen je úterý, kdy lze najít ceny už od 4 426 Kč. Pokud je dnem vašeho odletu pondělí, tedy nejdražší den týdne, můžete očekávat ceny letů Česká republika – Bergen okolo 7 145 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Bergen nejlevnější?

Večer je pro lety Česká republika – Bergen nejlevnější denní dobou odletů. Uživatelé stránek momondo našli při vyhledávání letů ze země večer ceny už od 4 520 Kč. Naopak nejdražší denní dobou pro lety do destinace Bergen je v poledne, kdy se ceny pohybují okolo 9 032 Kč.

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Bergen?

Je pravděpodobnější, že narazíte na levnější lety Česká republika – Bergen, pokud si let zarezervujete 59 dny/dnů před datem odletu. Obecně lze říct, že lety do destinace Bergen přibližně za 6 375 Kč, pokud vyhledáváte 59 dny/dnů předem.

Nejlevnější letenky na letiště Bergen

Najděte nejlevnější lety na letiště Bergen z města či letiště blízko vás
Praha
Bergen

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Bergen

Praha (PRG) – Stavanger (SVG)

Lety Praha - Bergen jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Stavanger Letiště Sola. Průměrná cena je 6 150 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BERGENúnorO 30 % levnějšíLet Praha - Bergen stojí v měsíci únor v průměru jen 4 479 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BERGENčervenecO 40% dražšíCena letů Praha - Bergen je v měsíci červenec přibližně 8 980 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BERGENsrpenO 300 % uživatelů navštívilo městoV měsíci srpen vyhledává lety Praha - Bergen více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Bergen

Nachází se v blízkosti destinace Bergen nějaké další letiště?

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Bergen není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Bergen, zvažte možnost letu na letiště Letiště Stord (67 km od centra města Bergen), Førde Letiště Bringeland (114 km od centra města Bergen), Letiště Haugesund (117 km od centra města Bergen), Sogndal Letiště Haukasen (130 km od centra města Bergen) nebo Florø Letiště Flora (133 km od centra města Bergen).

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů do destinace Letiště Bergen Flesland?

Ceny pro letů do destinace Letiště Bergen Flesland jsou aktualizovány denně.

Kolik dopravců momondo pro letů do destinace Letiště Bergen Fleslandmísta vyhledává?

Pro letů do destinace Letiště Bergen Flesland si lze od měsíce prosince 2023 vybrat z 4 dopravců.

V jakém věku lze cestovat do destinace Letiště Bergen Flesland?

Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu do destinace Letiště Bergen Flesland zarezervovali.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Letiště Bergen Flesland?

Požadované cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Letiště Bergen Flesland se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobních okolnostech. Zpravidla byste u sebe měli mít několik dokumentů, včetně občanského nebo řidičského průkazu a cestovního pasu s platností šesti měsíců po plánovaném příjezdu do destinace Letiště Bergen Flesland. Doporučujeme, abyste požádali o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů do destinace Bergen využít stránky momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety do destinace Bergen s flexibilní rezervací?

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Bergen lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety do destinace Bergen?

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Bergen. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

S rezervací letu do destinace Bergen chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů do destinace Bergen. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Bergen

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.