Najděte levné letenky Stavanger

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
čt 9/12
čt 16/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Nejlevnější letenky na letiště Stavanger

Najděte nejlevnější lety na letiště Stavanger z města či letiště blízko vás
Praha
Stavanger

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Stavanger

Praha (PRG) – Bergen (BGO)

Lety Praha - Stavanger jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Bergen Flesland. Průměrná cena je 5 507 Kč


Jaký je nejlepší termín letu Stavanger?

 • Který let do destinace Stavanger je naprosto nejlevnější?

  Nejlepší cena letenky do destinace Stavanger byla 1 548 Kč/osobu, z města Katovice, což je o 50 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Stavanger. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Stavanger z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

 • Který měsíc je pro let do destinace Stavanger nejlevnější?

  Pokud destinaci Stavanger nejste schopni navštívit v měsíci září, potom je pro lety ze země Česká republika také cenově dostupný měsíc duben. Většina uživatelů stránek momondo v tomto měsíci najde ceny okolo 5 603 Kč.

 • Nachází se v blízkosti destinace Stavanger nějaké další letiště?

  Cestující, kteří plánují letět do destinace Stavanger mohou případně najít levnější cenny na letišti Letiště Haugesund (51 km od centra města Stavanger), letišti Letiště Stord (94 km od centra města Stavanger), letišti Letiště Bergen Flesland (150 km od centra města Stavanger) nebo letišti Letiště Kristiansand Kjevik (161 km od centra města Stavanger), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

 • Je k dispozici levnější varianta letu do destinace Stavanger?

  Letiště Letiště Stavanger Sola nabízí průměrnou cenu 2 152 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Stavanger. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Stavanger?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Stavanger
 • Které letecké společnosti létají do destinace Stavanger?

  Na základě našich dat jsou KLM a Norwegian nejoblíbenějšími leteckými společnostmi, nabízejícími lety na trase Česká republika–Stavanger. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.


Začněte plánovat cestu do destinace Stavanger


Lety do ostatních měst Norsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Stavanger? Podívejte se na letenky do dalších měst Norsko