Najděte levné letenky Bordeaux

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
st 6/7
st 13/7

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Bordeaux

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Bordeaux

Nejlepší cena jednosměrné letenky

237 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 586 Kč

Nejkratší doba letu

2hod 10min

Dopravce:

3 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Bordeaux za posledních 72 hodin je 237 Kč (Praha Václav Havel–Bordeaux Merignac).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Bordeaux za posledních 72 hodin je 1 586 Kč (Praha Václav Havel–Bordeaux Merignac).
Nejrychlejší let Česká republika–Bordeaux trvá 2hod 10min (Praha Václav Havel–Bordeaux Merignac).
Do destinace Bordeaux nabízejí lety 3 letecké společnosti, včetně Major Airline, Ryanair a easyJet.

Nejlevnější letenky na letiště Bordeaux

Najděte nejlevnější lety na letiště Bordeaux z města či letiště blízko vás
Praha
Bordeaux

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Bordeaux

Praha (PRG) – Bordeaux (BOD)

Lety Praha - Bordeaux jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Bordeaux Merignac. Průměrná cena je 2 389 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BORDEAUXúnorO 31 % levnějšíLet Praha - Bordeaux stojí v měsíci únor v průměru jen 1 657 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BORDEAUXčervenO 50% dražšíCena letů Praha - Bordeaux je v měsíci červen přibližně 3 574 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BORDEAUXprosinecO 250 % uživatelů navštívilo městoV měsíci prosinec vyhledává lety Praha - Bordeaux více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Bordeaux?

únor bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Bordeaux. Většina letenek se pohybuje okolo 1 657 Kč. Pokud nejste do destinace Bordeaux schopni cestovat v měsíci únor, potom druhou nejlepší možností je leden. Ceny letů Česká republika – Bordeaux se v měsíci leden pohybují okolo 1 752 Kč.

Nejlepší doba, kdy si zarezervovat letenku do destinace Bordeaux ze země Česká republika je 24 dny/dnů předem, kdy se ceny pohybují okolo 2 389 Kč. Neváhejte zkontrolovat ceny nyní, protože uživatelé momondo nedávno našli letenky za pouhých 1 586 Kč.

V poledne je nejlevnější denní dobou pro lety Česká republika – Bordeaux. Pro tuto denní dobu můžete najít ceny už od 1 414 Kč. Letíte-li do destinace Bordeaux v poledne, jedná se o ideální dobu, protože se vyhnete cestovní špičce. Je-li váš cestovní itinerář flexibilní, pokuste se vyhnout letům odpoledne, kdy jsou ceny v průměru 3 701 Kč. Lety Česká republika – Bordeaux, které odlétají odpoledne, bývají obecně dražší, protože tato denní doba je pro cestující pohodlná.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Bordeaux není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Bordeaux, zvažte možnost letu na letiště Letiště Bergerac Roumanieres (86 km od centra města Bordeaux), Letiště Perigueux (116 km od centra města Bordeaux), Letiště Agen La Garenne (118 km od centra města Bordeaux) nebo Letiště La Rochelle Laleu (157 km od centra města Bordeaux).

Letiště Letiště La Rochelle Laleu nabízí průměrnou cenu 1 483 Kč na osobu a je většinou nejlevnějším letištěm pro přílety do destinace Bordeaux. Průměrná cena závisí na městě odletu. Chcete-li najít nejlevnější lety, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.Nabídky letenek do destinace Bordeaux na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Bordeaux, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Které letecké společnosti létají do destinace Bordeaux?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Bordeaux

Které letecké společnosti létají do destinace Bordeaux?

Na trase Česká republika–Bordeaux mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří are Ryanair, Lufthansa, Volotea a Air France. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Bordeaux nabízet pravidelné lety.

Lety Ryanair do destinace Bordeaux

Ryanair nabízí přibližně 2 lety do destinace Bordeaux týdně. Nejčastějším místem odletu bývá Barcelona-El Prat a nejvýhodnější nabídka zpátečního letu od společnosti Ryanair přijde na 541 Kč (Praha Václav Havel–Bordeaux). Uživatelé společnosti Ryanair udělili hodnocení 7,0/10 v rámci více než 749 recenzí na stránkách momondo.


Oblíbené trasy do destinace Bordeaux

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Bordeaux za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Bordeaux
Nejkratší doba letu2hod 10min
Nejlevnější cena1 799 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Bordeaux


Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Bordeaux. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Lety do destinace Bordeaux s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Bordeaux díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Bordeaux hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Bordeaux a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.