Najděte levné lety na letiště Merignac

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 28/11
po 5/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Bordeaux

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Bordeaux a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Bordeaux nejlevnější?

únor bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Bordeaux. Většina letenek se pohybuje okolo 1 648 Kč. Pokud nejste do destinace Bordeaux schopni cestovat v měsíci únor, potom druhou nejlepší možností je leden. Ceny letů Česká republika – Bordeaux se v měsíci leden pohybují okolo 1 742 Kč.

Který let do destinace Bordeaux je naprosto nejlevnější?

Nejlepší cena letenky do destinace Bordeaux byla 436 Kč/osobu, z města Mahón, což je o 91 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Bordeaux. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Bordeaux z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:

Která denní doba je pro lety do destinace Bordeaux nejlevnější?

V poledne je nejlevnější denní dobou pro lety Česká republika – Bordeaux. Pro tuto denní dobu můžete najít ceny už od 2 252 Kč. Letíte-li do destinace Bordeaux v poledne, jedná se o ideální dobu, protože se vyhnete cestovní špičce. Je-li váš cestovní itinerář flexibilní, pokuste se vyhnout letům odpoledne, kdy jsou ceny v průměru 6 931 Kč. Lety Česká republika – Bordeaux, které odlétají odpoledne, bývají obecně dražší, protože tato denní doba je pro cestující pohodlná.

Jak dlouho trvá let do destinace Bordeaux?

Délka letu Bordeaux–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Bordeaux Letiště Merignac (nejoblíbenější letiště v destinaci Bordeaux), potom let zabere v průměru 2hod 10min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Bordeaux Letiště Merignac, potom je průměrná délka letu .

Jak moc dopředu bych si měl/a zarezervovat letenku do destinace Bordeaux?

Nejlepší doba, kdy si zarezervovat letenku do destinace Bordeaux ze země Česká republika je 19 dny/dnů předem, kdy se ceny pohybují okolo 2 800 Kč.

Nejlevnější letenky na letiště Bordeaux

Najděte nejlevnější lety na letiště Bordeaux z města či letiště blízko vás
Praha
Bordeaux

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Bordeaux

Praha (PRG) – Bordeaux (BOD)

Lety Praha - Bordeaux jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Bordeaux Letiště Merignac. Průměrná cena je 2 800 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BORDEAUXúnorO 41 % levnějšíLet Praha - Bordeaux stojí v měsíci únor v průměru jen 1 648 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BORDEAUXčervenecO 55% dražšíCena letů Praha - Bordeaux je v měsíci červenec přibližně 4 332 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BORDEAUXčervenecO 284 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Bordeaux více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Merignac

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Bordeaux není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Bordeaux, zvažte možnost letu na letiště Letiště Bergerac Roumanieres (86 km od centra města Bordeaux), Letiště Perigueux (116 km od centra města Bordeaux), Letiště Agen La Garenne (118 km od centra města Bordeaux) nebo Letiště La Rochelle Laleu (157 km od centra města Bordeaux).

Letiště Letiště La Rochelle Laleu nabízí průměrnou cenu 4 855 Kč na osobu a je většinou nejlevnějším letištěm pro přílety do destinace Bordeaux. Průměrná cena závisí na městě odletu. Chcete-li najít nejlevnější lety, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Nabídky letenek do destinace Bordeaux na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Bordeaux, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo
Ryanair
PRGPraha Letiště Václav Havel
2hod 10min
BODBordeaux Letiště Merignac

Najděte nejlevnější jednosměrné lety do destinace Bordeaux

Hledáte-li jednosměrní lety Česká republika - Bordeaux, prohlédněte si některé z našich nabídek níže od společnosti Ryanair
Ryanair
PRGPraha Letiště Václav Havel
2hod 10min
BODBordeaux Letiště Merignac

Další cestovní třídy letů do destinace Bordeaux

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Bordeaux

Které letecké společnosti létají do destinace Bordeaux?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Bordeaux

Které letecké společnosti létají do destinace Bordeaux?

Na trase Česká republika–Bordeaux mohou létat další letecké společnosti, ale mezi nejoblíbenější mezi našimi uživateli patří Ryanair, Lufthansa a KLM. Letíte-li z jednoho z populárních letišť (Česká republika), tyto letecké společnosti by měly do destinace Bordeaux nabízet pravidelné lety.

Lety Ryanair do destinace Bordeaux

Ryanair nabízí přibližně 3 lety do destinace Bordeaux týdně. Nejčastějším místem odletu bývá Brusel Letiště Brusel Charleroi a nejvýhodnější nabídka zpátečního letu od společnosti Ryanair přijde na 538 Kč (Praha Letiště Václav Havel–Bordeaux). Uživatelé společnosti Ryanair udělili hodnocení 7,0/10 v rámci více než 995 recenzí na stránkách momondo.


Oblíbené trasy do destinace Bordeaux

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Bordeaux za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Bordeaux
Nejkratší doba letu2hod 10min
Nejlevnější cena1 624 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Bordeaux


Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letu do destinace Bordeaux. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Lety do destinace Bordeaux s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Bordeaux díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Bordeaux hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Bordeaux a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.