Pronájem aut v Peru

Hledáte levný pronájem aut v Peru? Vyhledávejte právě zde!

Lima, Peru
13 déc. — 20 déc.
Lima, Peru
mer. 13/12
poledne
mer. 20/12
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Peru

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Peru

Která autopůjčovna má v destinaci Peru nejvíce poboček?

Hertz má v destinaci Peru více poboček, než jakákoliv jiná autopůjčovna. Má zde 13 poboček a je tedy pravděpodobné, že jednu z nich najdete na vašem příletovém letišti nebo v centru města. Pokud jste si zatím nevybrali město, které v destinaci Peru navštívit, zvažte Lima, nejnavštěvovanější město v zemi. Společnost Hertz zde má 7 poboček, které najdete napříč celým územím.

Který typ auta k pronájmu je v destinaci Peru nejoblíbenější?

Můžete si vybrat z široké řady aut k pronájmu, ale při návštěvě destinace Peru je nejoblíbenějším typem vozu Nižší střední třída. V posledních 30 dnech si Nižší střední třída vybralo přibližně 81 % našich uživatelů a za pronajaté auto zaplatili v průměru 751 Kč na den. Výběr typu vozu je však samozřejmě zcela na vás, s ohledem na váš rozpočet, naplánované aktivity a počasí.

Nabídky pronájmu aut Peru nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Peru

Malý vůz cars

482 Kč - 2 196 Kč

Všechny typy aut

518 Kč - 3 113 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůz car v destinaci Peru je 511 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůz car v destinaci Peru pronajmout, je července. Cena pouhých 482 Kč na den je o 6% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůz car je běžně o 56 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Peru. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Peru se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Rejstřík autopůjčoven Peru

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Peru

Hertz

13 autopůjčoven

Sixt

11 autopůjčoven

keddy by Europcar

8 autopůjčoven

Enterprise Rent-A-Car

7 autopůjčoven

Budget

6 autopůjčoven

Dollar

6 autopůjčoven

FlexWays

6 autopůjčoven

Thrifty

6 autopůjčoven

Najděte oblíbené turistické atrakce nedaleko místa vyzvednutí auta

Tyto turistické atrakce v blízkosti oblíbených autopůjčoven v destinaci Peru vám nesmí uniknout.

Nedaleké turistické atrakce:

Aguas Calientes Hot Springs513,7 km

Nedaleké turistické atrakce:

Aguas Calientes Hot Springs75,7 km

Nedaleké turistické atrakce:

Aguas Calientes Hot Springs369,2 km

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Peru

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Peru

Pronájem aut Peru

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Peru a buďte připraveni na další cestu

Na které straně silnice se jezdí v destinaci Peru?

V destinaci Peru se jezdí vpravo. Pokud destinace Peru cestujete z jiné země, kde se jezdí na druhé straně silnice, může vám nějakou dobu trvat, než si na to zvyknete, zejména pokud si zde během svého pobytu plánujete pronajmout auto.

Jak kvalitní jsou silnice v destinaci Peru?

S ohledem na kvalitu silnic se destinace Peru umístila na 111. místě ze 137 zemí. Na škále od 1 do 7, kdy 7 je nejvyšší skóre, destinace Peru získala za kvalitu svých silnic skóre ve výši 3. Kvalita silnic v zemi se může lišit v závislosti na době vaší návštěvy a na počasí.

Jaký je nejvyšší povolený limit alkoholu v krvi při řízení v destinaci Peru?

V destinaci Peru je legální objem alkoholu v krvi 0,50 ‰. Jakýkoliv vyšší objem je považován za jízdu pod vlivem alkoholu a může mít za následek peněžní pokutu, omezení řidičského oprávnění nebo jiné sankce. Berte na vědomí, že minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu v destinaci Peru je 18 let a v této destinaci platí přísné zákony zakazující řidičům, kteří této věkové hranice nedosáhli, konzumovat alkohol před jízdou.

Kolik v destinaci Peru stojí benzín?

Minulý týden byla průměrná cena benzínu v destinaci Peru 31,32 Kč za litr. Cena se může lišit v závislosti na navštíveném městě, ročním období a současné ekonomice dané země. Pokud si to s pronájmem auta v destinaci Peru rozmyslíte, Kuvajt se chlubí některými z nejnižších cen benzínu na světě. Cena benzínu se zde minulý týden pohybovala okolo 7,67 Kč za litr. Hong Kong má ve srovnání nejvyšší průměrné ceny, okolo 69,85 Kč za litr, ale stále představuje skvělou variantu pro ty, kdo si chtějí pronajmout auto.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Peru?

Ceny pro aut v destinaci Peru jsou aktualizovány každý den.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Peruvyhledává?

Počet dopravců, ze kterých si lze pro aut v destinaci Peru od měsíce prosince 2023 vybrat, je 96.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Peru?

Požadavky na věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Peru, liší. V řadě zemí EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Pokud jste nedosáhli 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme si před rezervací auta přečíst zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Peru?

Za účelem pronájmu auta v destinaci Peru musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Peru použít stránky momondo?

momondo vyhledá a porovná nabídky z tisíců stránek s auty k pronájmu a poskytne vám nejlepší možný výběr aut k pronájmu v destinaci Peru a souvisejících podmínek. Vyhledávání je rychlé a zdarma, proto dává smysl použít k rezervaci stránky momondo.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Peru?

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Peru na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Peru se zrušením rezervace zdarma?

Zrušení zdarma je možnost, podle které lze na stránkách momondo filtrovat výsledky vyhledávání pronájmu aut v destinaci Peru a všech ostatních destinacích. Dostupnost se může v závislosti na destinaci lišit.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Peru auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Ano, Vrácení se stejným obsahem nádrže je konkrétní filtr, který stránky momondo nabízejí pro pronájem aut ve všech destinacích, včetně destinace Peru.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Peru, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Ano, to je rozhodně možné. Stránky momondo mají k dispozici speciální filtr pro služby důkladnější dezinfekce aut k pronájmu, včetně destinace Peru.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Peru s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Stránky momondo nabízejí možnost filtrovat pronájmy aut v destinaci Peru konkrétně podle neomezeného počtu najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Peru

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.