Nejnovější nabídky
Užitečné informace
Porovnání vozů
Adresář autopůjčoven
FAQs

Pronájem aut ve Spojených státech

Hledáte levný pronájem aut ve Spojených státech? Vyhledávejte právě zde!

Věk řidiče: 26-65
čt 18/7
čt 25/7

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Vítěz v kategorii Nejlepší evropská cestovní aplikace 2023!
Ušetřete a zarezervujte si auto s momondo
Nejlepší nabídky aut
Nejlepší nabídky aut
Prohlédněte si nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.
Transparentní ceny
Transparentní ceny
Zjistěte celkovou cenu předem, bez dalších překvapení.
Využijte flexibility
Využijte flexibility
Najděte pronájmy aut se zrušením rezervace zdarma a důkladnějším čištěním.
Cenová upozornění
Cenová upozornění
Nejste na rezervaci připraveni? Vytvořte si cenové upozornění a sledujte ceny.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Spojené státy

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Spojené státy
Skoda Rapid
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

359 Kč/den

26 červenec–12 srpen
Skoda Rapid
Skoda Fabia
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

382 Kč/den

19 srpen–23 srpen
Skoda Fabia
Skoda Octavia
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

405 Kč/den

19 srpen–23 srpen
Skoda Octavia
Skoda Superb
nebo podobný – Vyšší střední třída
Až 5 pasažérů

464 Kč/den

19 srpen–23 srpen
Skoda Superb
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

505 Kč/den

19 srpen–23 srpen
Kia Sportage
Skoda Superb
nebo podobný – Vyšší střední třída
Až 5 pasažérů

563 Kč/den

19 srpen–23 srpen
Skoda Superb
Chevrolet Captiva
nebo podobný – SUV standardní
Až 5 pasažérů

563 Kč/den

19 srpen–23 srpen
Chevrolet Captiva
Volkswagen T-ROC
nebo podobný – SUV nižší střední třídy
Až 4 pasažéři

644 Kč/den

31 červenec–10 srpen
Volkswagen T-ROC
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

745 Kč/den

21 srpen–4 září
Peugeot 208

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Spojené státy

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Spojené státy

Která autopůjčovna je v destinaci Spojené státy nejlevnější?

Podle našich údajů ne nejlevnější autopůjčovnou v destinaci Spojené státy společnost Renta Florida. Uživatelé, kteří si u společnosti Renta Florida pronajmou auto, často narazí na ceny nižší než průměrná denní sazba 1 071 Kč. Zarezervujete-li si auto se společností Renta Florida, můžete narazit na ceny už od 165 Kč každý den. Ceny závisí na konkrétním městě, typu auta a délce trvání pronájmu.

Která autopůjčovna je v destinaci Spojené státy nejoblíbenější?

Nejoblíbenější půjčovnou aut v destinaci Spojené státy je Dollar. Tato autopůjčovna má v současné chvíli 2 884 recenzí a průměrné hodnocení spokojenosti od zákazníku 6,0 z 10. 38 % uživatelů stránek momondo si Dollar v nedávné době vybralo jako autopůjčovnu pro svou cestu do destinace Spojené státy.

Která autopůjčovna má v destinaci Spojené státy nejvíce poboček?

V současnost má nejvíce autopůjčoven v destinaci Spojené státy společnost Enterprise Rent-A-Car. Díky 4 695 pobočkám nebudete mít problém najít auto ve vaší vybrané destinaci. Zvažte návštěvu města Miami, které je nejnavštěvovanější v destinaci Spojené státy. Enterprise Rent-A-Car zde má výrazné zastoupení, s více než 26 pobočkami – mnoho z nich najdete na letišti nebo v centru měst.

Který typ auta k pronájmu je v destinaci Spojené státy nejoblíbenější?

37 % uživatelů stránek momondo si při své návštěvě destinace Spojené státy vybere SUV, nejoblíbenější typ auta k pronájmu v této destinaci. Ačkoliv se ceny pronájmu aut v destinaci Spojené státy liší v závislosti na konkrétním městě a autopůjčovně, můžete očekávat, že vás SUV v průměru přijde na 1 513 Kč na den.

Nabídky pronájmu aut Spojené státy nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Spojené státy

Malý vůzaut

396 Kč - 1 334 Kč

Všechny typy aut

788 Kč - 1 546 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůzauto v destinaci Spojené státy je 703 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůzauto v destinaci Spojené státy pronajmout, je září. Cena pouhých 396 Kč na den je o 44% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůzauto je běžně o 36 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Spojené státy. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené státy se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůzauto v destinaci Spojené státy nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůzauto v destinaci Spojené státy je 1 044 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůzauto v destinaci Spojené státy pronajmout, je ledna. Cena pouhých 774 Kč na den je o 26% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůzauto je běžně o 5 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Spojené státy. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené státy se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie střední vůzauto v destinaci Spojené státy nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu velký vůzauto v destinaci Spojené státy je 1 411 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůzauto v destinaci Spojené státy pronajmout, je září. Cena pouhých 661 Kč na den je o 54% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůzauto je běžně o 23 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Spojené státy. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené státy se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie velký vůzauto v destinaci Spojené státy nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Spojené státy je 1 039 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Spojené státy pronajmout, je září. Cena pouhých 641 Kč na den je o 39% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 6 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Spojené státy. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené státy se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Spojené státy nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci Spojené státy je 1 227 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci Spojené státy pronajmout, je ledna. Cena pouhých 952 Kč na den je o 23% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 11 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Spojené státy. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené státy se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu kabriolet v destinaci Spojené státy je 1 473 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si kabriolet v destinaci Spojené státy pronajmout, je června. Cena pouhých 1 483 Kč na den je o 0% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu kabriolet je běžně o 26 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Spojené státy. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené státy se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Skoda Rapid
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

359 Kč/den

26 červenec–12 srpen
Skoda Rapid
Skoda Fabia
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

382 Kč/den

19 srpen–23 srpen
Skoda Fabia
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

745 Kč/den

21 srpen–4 září
Peugeot 208

Rejstřík autopůjčoven Spojené státy

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Spojené státy

Enterprise Rent-A-Car

4695 autopůjčoven

Hertz

2606 autopůjčoven

Avis

1535 autopůjčoven

Budget

1487 autopůjčoven

Thrifty

495 autopůjčoven

Dollar

463 autopůjčoven

Easirent

432 autopůjčoven

National

355 autopůjčoven

Pronájem aut Spojené státy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Spojené státy a buďte připraveni na další cestu

Na které straně silnice se jezdí v destinaci Spojené státy?

V destinaci Spojené státy jsou řidiči povinni jezdit po celou dobu vpravo. Pokud se tímto nebudou řídit, mohou riskovat sankce za porušení porušení pravidel silniční dopravy.

Jak kvalitní jsou silnice v destinaci Spojené státy?

Síť silniční dopravy v destinaci Spojené státy byla za svou kvalitu ohodnocena skóre ve výši 5,7 (1 je nejnižší a 7 nejvyšší). Destinace se tak dostala na 14. místo na světě, ze 137 zemí. Silnice se v různých regionech liší, proto toto skóre použijte pouze pro představu a srovnání.

Jaký je nejvyšší povolený limit alkoholu v krvi při řízení v destinaci Spojené státy?

0,80 ‰ je maximální objem alkoholu v krvi, který při řízení auta v destinaci Spojené státy můžete mít. Jak místním obyvatelům tak turistům v destinaci Spojené státy mohou hrozit právní sankce, bude-li obsah alkoholu v jejich krvi při řízení vyšší. Berte na vědomí, že chcete-li konzumovat alkoholické nápoje, musí vám být alespoň 21 let. Nedoporučuje se řídit motorová vozidla pod vlivem alkoholu.

Kolik v destinaci Spojené státy stojí benzín?

Minulý týden přišel benzín v destinaci Spojené státy na 23,37 Kč za litr. Plánujete-li si v destinaci Spojené státy pronajmout auto, dejte si bokem rozpočet na benzín v závislosti na tom, kolik toho plánujete najezdit. Nejste-li si jisti pronájmem auta v destinaci Spojené státy, zvažte návštěvu destinace Egypt. Cena benzínu zde minulý týden byla jednou z nejnižších na světě, za pouhých 6,55 Kč za litr. Hong Kong je další skvělou destinací, kde si při návštěvě můžete pronajmout auto, ale berte na vědomí, že cena benzínu zde může být vysoká, v průměru 75,72 Kč za litr.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Spojené státy?

Ceny pro aut v destinaci Spojené státy jsou aktualizovány každý den.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Spojené státyvyhledává?

Pro aut v destinaci Spojené státy si lze od měsíce července 2024 vybrat z 15 874 dopravců.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Spojené státy?

V různých zemí, včetně destinace Spojené státy, se minimální věk řidiče může lišit. V několika zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, je-li vám alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme si před rezervací auta přečíst zásady autopůjčovny, u které pronájem zvažujete.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Spojené státy?

Při pronájmu auta v destinaci Spojené státy musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Spojené státy použít stránky momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Spojené státy použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Spojené státy?

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Spojené státy na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Spojené státy se zrušením rezervace zdarma?

Ano, stránky momondo mají filtr, který najde pouze nabídky pronájmu aut se zrušením zdarma. Tento filtr je k dispozici pro veškeré vyhledávání na stránkách momondo, včetně pronájmu aut v destinaci Spojené státy.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Spojené státy auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Spojené státy, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Spojené státy, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Ano, to je rozhodně možné. Stránky momondo mají k dispozici speciální filtr pro služby důkladnější dezinfekce aut k pronájmu, včetně destinace Spojené státy.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Spojené státy s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Rozhodně ano. Nabídky aut k pronájmu v destinaci Spojené státy můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle neomezeného počtu najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Spojené státy

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.

Obdržte upozornění, když půjde cena dolů

Změny cen najdete přímo ve své příchozí poště – pouze s našimi cenovými upozorněními.
čt 18/7
poledne
čt 25/7
poledne
Posílejte mi oblíbené nabídky momondo e-mailem

Najděte lepší nabídky ubytování v destinaci Spojené státy