Pronájmy aut ve Spojených státech

Hledáte levný pronájem aut ve Spojených státech? Vyhledávejte právě zde!

New York, NY, Spojené státy
10 únor — 17 únor
Stejné místo odevzdání
New York, NY, Spojené státy
pá 10/2
poledne
pá 17/2
poledne
Věk řidiče

Nejlepší nabídky pronájmu aut Spojené státy

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Spojené státy
Peugeot 5008
nebo podobný – SUV standardní
Až 5 pasažérů

113 Kč/den

2 květen–5 květen
Peugeot 5008
Mercedes-Benz E-Class
nebo podobný – Luxusní
Až 5 pasažérů

113 Kč/den

2 květen–5 květen
Mercedes-Benz E-Class
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

112 Kč/den

2 květen–5 květen
Kia Sportage
Skoda Superb
nebo podobný – Vyšší střední třída
Až 5 pasažérů

104 Kč/den

2 květen–5 květen
Skoda Superb
Skoda Fabia
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

94 Kč/den

2 květen–5 květen
Skoda Fabia
Audi A3
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů
4dvéřové vozy

78 Kč/den

2 květen–5 květen
Audi A3
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

77 Kč/den

2 květen–5 květen
Peugeot 208

Nabídky pronájmu aut Spojené státy nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Spojené státy

Auta Malý vůz

942 Kč - 2 067 Kč

Všechny typy aut

1 110 Kč - 2 121 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Spojené státy je 1 337 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Spojené státy pronajmout, je prosince. Cena pouhých 942 Kč na den je o 30% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 16 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Spojené státy. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené státy se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Malý vůz v destinaci Spojené státy nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Střední vůz v destinaci Spojené státy je 1 523 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Střední vůz v destinaci Spojené státy pronajmout, je února. Cena pouhých 711 Kč na den je o 54% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Střední vůz je běžně o 5 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Spojené státy. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené státy se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Střední vůz v destinaci Spojené státy nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Velký vůz v destinaci Spojené státy je 1 658 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Velký vůz v destinaci Spojené státy pronajmout, je září. Cena pouhých 989 Kč na den je o 41% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Velký vůz je běžně o 4 % dražší než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Spojené státy. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené státy se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie Velký vůz v destinaci Spojené státy nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Spojené státy je 1 312 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Spojené státy pronajmout, je března. Cena pouhých 952 Kč na den je o 28% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu SUV je běžně o 18 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Spojené státy. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené státy se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Spojené státy nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu Dodávka v destinaci Spojené státy je 1 357 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Dodávka v destinaci Spojené státy pronajmout, je ledna. Cena pouhých 947 Kč na den je o 31% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Dodávka je běžně o 15 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Spojené státy. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené státy se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu Kabriolet v destinaci Spojené státy je 1 654 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Kabriolet v destinaci Spojené státy pronajmout, je ledna. Cena pouhých 1 075 Kč na den je o 36% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Kabriolet je běžně o 4 % dražší než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Spojené státy. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené státy se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

77 Kč/den

2 květen–5 květen
Peugeot 208
Citroen C1
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

94 Kč/den

2 květen–5 květen
Citroen C1

Najděte oblíbené turistické atrakce nedaleko místa vyzvednutí auta

Tyto turistické atrakce v blízkosti oblíbených autopůjčoven v destinaci Spojené státy vám nesmí uniknout.

Nedaleké turistické atrakce:

Venice Beach7,4 km
Building at 3901 Connecticut Avenue Northwest3705,6 km
New York City Center3953,7 km

Nedaleké turistické atrakce:

Building at 3901 Connecticut Avenue Northwest1491,2 km
New York City Center1762,0 km
Venice Beach3766,2 km

Nedaleké turistické atrakce:

New York City Center21,8 km
Building at 3901 Connecticut Avenue Northwest337,9 km
Venice Beach3974,8 km

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Spojené státy

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Spojené státy

Pronájem aut Spojené státy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Spojené státy a buďte připraveni na další cestu

Podle našich údajů ne nejlevnější autopůjčovnou v destinaci Spojené státy společnost Fly N Drive Rent a Car. Uživatelé, kteří si u společnosti Fly N Drive Rent a Car pronajmou auto, často narazí na ceny nižší než průměrná denní sazba 1 280 Kč. Zarezervujete-li si auto se společností Fly N Drive Rent a Car, můžete narazit na ceny už od 497 Kč každý den. Ceny závisí na konkrétním městě, typu auta a délce trvání pronájmu.

Nejoblíbenější půjčovnou aut v destinaci Spojené státy je Fox. Tato autopůjčovna má v současné chvíli 7 993 recenzí a průměrné hodnocení spokojenosti od zákazníku 5,5 z 10. 30 % uživatelů stránek momondo si Fox v nedávné době vybralo jako autopůjčovnu pro svou cestu do destinace Spojené státy.

V současnost má nejvíce autopůjčoven v destinaci Spojené státy společnost Enterprise. Díky 4 606 pobočkám nebudete mít problém najít auto ve vaší vybrané destinaci. Zvažte návštěvu města Los Angeles, které je nejnavštěvovanější v destinaci Spojené státy. Enterprise zde má výrazné zastoupení, s více než 32 pobočkami – mnoho z nich najdete na letišti nebo v centru měst.

V destinaci Spojené státy jsou řidiči povinni jezdit po celou dobu vpravo. Pokud se tímto nebudou řídit, mohou riskovat sankce za porušení porušení pravidel silniční dopravy.

Síť silniční dopravy v destinaci Spojené státy byla za svou kvalitu ohodnocena skóre ve výši 5,7 (1 je nejnižší a 7 nejvyšší). Destinace se tak dostala na 14. místo na světě, ze 137 zemí. Silnice se v různých regionech liší, proto toto skóre použijte pouze pro představu a srovnání.

0,80 ‰ je maximální objem alkoholu v krvi, který při řízení auta v destinaci Spojené státy můžete mít. Jak místním obyvatelům tak turistům v destinaci Spojené státy mohou hrozit právní sankce, bude-li obsah alkoholu v jejich krvi při řízení vyšší. Berte na vědomí, že chcete-li konzumovat alkoholické nápoje, musí vám být alespoň 21 let. Nedoporučuje se řídit motorová vozidla pod vlivem alkoholu.

19 % uživatelů stránek momondo si při své návštěvě destinace Spojené státy vybere SUV, nejoblíbenější typ auta k pronájmu v této destinaci. Ačkoliv se ceny pronájmu aut v destinaci Spojené státy liší v závislosti na konkrétním městě a autopůjčovně, můžete očekávat, že vás SUV v průměru přijde na 565 Kč na den.

Minulý týden přišel benzín v destinaci Spojené státy na 21,46 Kč za litr. Plánujete-li si v destinaci Spojené státy pronajmout auto, dejte si bokem rozpočet na benzín v závislosti na tom, kolik toho plánujete najezdit. Nejste-li si jisti pronájmem auta v destinaci Spojené státy, zvažte návštěvu destinace Kuvajt. Cena benzínu zde minulý týden byla jednou z nejnižších na světě, za pouhých 7,37 Kč za litr. Hong Kong je další skvělou destinací, kde si při návštěvě můžete pronajmout auto, ale berte na vědomí, že cena benzínu zde může být vysoká, v průměru 63,92 Kč za litr.


Pronájmy aut v oblíbených městech v destinaci Spojené státy

Porovnávejte ceny pronájmu aut v nejoblíbenějších městech v destinaci Spojené státy

Objevte více pronájmů aut Severní Amerika

Prohlédněte si nabídky pronájmu aut Severní Amerika

Začněte plánovat cestu na Spojené státy


Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Spojené státy použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Spojené státy na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Ano, stránky momondo mají filtr, který najde pouze nabídky pronájmu aut se zrušením zdarma. Tento filtr je k dispozici pro veškeré vyhledávání na stránkách momondo, včetně pronájmu aut v destinaci Spojené státy.

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Spojené státy, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Ano, to je rozhodně možné. Stránky momondo mají k dispozici speciální filtr pro služby důkladnější dezinfekce aut k pronájmu, včetně destinace Spojené státy.

Rozhodně ano. Nabídky aut k pronájmu v destinaci Spojené státy můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle neomezeného počtu najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.