Pronájem aut ve Spojených státech

Hledáte levný pronájem aut ve Spojených státech? Vyhledávejte právě zde!

New York, NY, Spojené státy
6 prosinec — 13 prosinec
New York, NY, Spojené státy
st 6/12
poledne
st 13/12
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Spojené státy

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Spojené státy

Která autopůjčovna je v destinaci Spojené státy nejlevnější?

Podle našich údajů ne nejlevnější autopůjčovnou v destinaci Spojené státy společnost GREEN MOTION . Uživatelé, kteří si u společnosti GREEN MOTION pronajmou auto, často narazí na ceny nižší než průměrná denní sazba 1 264 Kč. Zarezervujete-li si auto se společností GREEN MOTION , můžete narazit na ceny už od 257 Kč každý den. Ceny závisí na konkrétním městě, typu auta a délce trvání pronájmu.

Která autopůjčovna je v destinaci Spojené státy nejoblíbenější?

Nejoblíbenější půjčovnou aut v destinaci Spojené státy je Budget. Tato autopůjčovna má v současné chvíli 3 942 recenzí a průměrné hodnocení spokojenosti od zákazníku 6,2 z 10. 34 % uživatelů stránek momondo si Budget v nedávné době vybralo jako autopůjčovnu pro svou cestu do destinace Spojené státy.

Která autopůjčovna má v destinaci Spojené státy nejvíce poboček?

V současnost má nejvíce autopůjčoven v destinaci Spojené státy společnost Enterprise Rent-A-Car. Díky 4 628 pobočkám nebudete mít problém najít auto ve vaší vybrané destinaci. Zvažte návštěvu města Miami, které je nejnavštěvovanější v destinaci Spojené státy. Enterprise Rent-A-Car zde má výrazné zastoupení, s více než 26 pobočkami – mnoho z nich najdete na letišti nebo v centru měst.

Který typ auta k pronájmu je v destinaci Spojené státy nejoblíbenější?

37 % uživatelů stránek momondo si při své návštěvě destinace Spojené státy vybere SUV, nejoblíbenější typ auta k pronájmu v této destinaci. Ačkoliv se ceny pronájmu aut v destinaci Spojené státy liší v závislosti na konkrétním městě a autopůjčovně, můžete očekávat, že vás SUV v průměru přijde na 1 447 Kč na den.

Nejlepší nabídky pronájmu aut Spojené státy

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Spojené státy
Skoda Rapid Spaceback
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

293 Kč/den

15 leden–21 leden
Skoda Rapid Spaceback
Skoda Superb
nebo podobný – Vyšší střední třída
Až 5 pasažérů

321 Kč/den

15 leden–21 leden
Skoda Superb
BMW X1
nebo podobný – SUV standardní
Až 5 pasažérů

366 Kč/den

15 leden–21 leden
BMW X1
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

387 Kč/den

15 leden–21 leden
Peugeot 208
Nissan Qashqai
nebo podobný – Střední třída
Až 5 pasažérů

422 Kč/den

15 leden–21 leden
Nissan Qashqai
Skoda Superb
nebo podobný – Vyšší střední třída
Až 5 pasažérů

464 Kč/den

15 leden–21 leden
Skoda Superb
Skoda Rapid Spaceback
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

520 Kč/den

5 prosinec–8 prosinec
Skoda Rapid Spaceback
Citroen C3
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

520 Kč/den

5 prosinec–8 prosinec
Citroen C3
Kia Sportage
nebo podobný – SUV střední třídy
Až 5 pasažérů

762 Kč/den

5 prosinec–8 prosinec
Kia Sportage

Nabídky pronájmu aut Spojené státy nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Spojené státy

Malý vůz cars

675 Kč - 2 022 Kč

Všechny typy aut

868 Kč - 1 955 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůz car v destinaci Spojené státy je 979 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůz car v destinaci Spojené státy pronajmout, je února. Cena pouhých 675 Kč na den je o 32% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůz car je běžně o 24 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Spojené státy. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené státy se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůz car v destinaci Spojené státy nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu střední vůz car v destinaci Spojené státy je 1 108 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si střední vůz car v destinaci Spojené státy pronajmout, je června. Cena pouhých 801 Kč na den je o 28% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu střední vůz car je běžně o 14 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Spojené státy. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené státy se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie střední vůz car v destinaci Spojené státy nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu velký vůz car v destinaci Spojené státy je 1 535 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si velký vůz car v destinaci Spojené státy pronajmout, je září. Cena pouhých 436 Kč na den je o 72% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu velký vůz car je běžně o 17 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Spojené státy. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené státy se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie velký vůz car v destinaci Spojené státy nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Spojené státy je 1 080 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Spojené státy pronajmout, je června. Cena pouhých 567 Kč na den je o 48% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu SUV je běžně o 16 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Spojené státy. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené státy se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie SUV v destinaci Spojené státy nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Průměrná cena vozu typu dodávka v destinaci Spojené státy je 1 046 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si dodávka v destinaci Spojené státy pronajmout, je ledna. Cena pouhých 957 Kč na den je o 9% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu dodávka je běžně o 19 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Spojené státy. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené státy se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu kabriolet v destinaci Spojené státy je 1 354 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si kabriolet v destinaci Spojené státy pronajmout, je října. Cena pouhých 1 015 Kč na den je o 26% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu kabriolet je běžně o 6 % dražší než průměrná pronájem auta v destinaci Spojené státy. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Spojené státy se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Skoda Rapid Spaceback
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

293 Kč/den

15 leden–21 leden
Skoda Rapid Spaceback
Opel Corsa
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

387 Kč/den

15 leden–21 leden
Opel Corsa
Opel Crossland X
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

520 Kč/den

5 prosinec–8 prosinec
Opel Crossland X

Rejstřík autopůjčoven Spojené státy

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Spojené státy

Enterprise Rent-A-Car

4628 autopůjčoven

Hertz

2496 autopůjčoven

Avis

1506 autopůjčoven

Budget

1468 autopůjčoven

Easirent

430 autopůjčoven

Sunnycars

354 autopůjčoven

Thrifty

350 autopůjčoven

National

349 autopůjčoven

Najděte oblíbené turistické atrakce nedaleko místa vyzvednutí auta

Tyto turistické atrakce v blízkosti oblíbených autopůjčoven v destinaci Spojené státy vám nesmí uniknout.

Nedaleké turistické atrakce:

Venice Beach7,4 km
Building at 3901 Connecticut Avenue Northwest3705,6 km
New York City Center3953,7 km

Nedaleké turistické atrakce:

Building at 3901 Connecticut Avenue Northwest1491,2 km
New York City Center1762,0 km
Venice Beach3766,2 km

Nedaleké turistické atrakce:

New York City Center21,8 km
Building at 3901 Connecticut Avenue Northwest337,9 km
Venice Beach3974,8 km

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Spojené státy

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Spojené státy

Pronájem aut Spojené státy

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Spojené státy a buďte připraveni na další cestu

Na které straně silnice se jezdí v destinaci Spojené státy?

V destinaci Spojené státy jsou řidiči povinni jezdit po celou dobu vpravo. Pokud se tímto nebudou řídit, mohou riskovat sankce za porušení porušení pravidel silniční dopravy.

Jak kvalitní jsou silnice v destinaci Spojené státy?

Síť silniční dopravy v destinaci Spojené státy byla za svou kvalitu ohodnocena skóre ve výši 5,7 (1 je nejnižší a 7 nejvyšší). Destinace se tak dostala na 14. místo na světě, ze 137 zemí. Silnice se v různých regionech liší, proto toto skóre použijte pouze pro představu a srovnání.

Jaký je nejvyšší povolený limit alkoholu v krvi při řízení v destinaci Spojené státy?

0,80 ‰ je maximální objem alkoholu v krvi, který při řízení auta v destinaci Spojené státy můžete mít. Jak místním obyvatelům tak turistům v destinaci Spojené státy mohou hrozit právní sankce, bude-li obsah alkoholu v jejich krvi při řízení vyšší. Berte na vědomí, že chcete-li konzumovat alkoholické nápoje, musí vám být alespoň 21 let. Nedoporučuje se řídit motorová vozidla pod vlivem alkoholu.

Kolik v destinaci Spojené státy stojí benzín?

Minulý týden přišel benzín v destinaci Spojené státy na 21,04 Kč za litr. Plánujete-li si v destinaci Spojené státy pronajmout auto, dejte si bokem rozpočet na benzín v závislosti na tom, kolik toho plánujete najezdit. Nejste-li si jisti pronájmem auta v destinaci Spojené státy, zvažte návštěvu destinace Kuvajt. Cena benzínu zde minulý týden byla jednou z nejnižších na světě, za pouhých 7,53 Kč za litr. Hong Kong je další skvělou destinací, kde si při návštěvě můžete pronajmout auto, ale berte na vědomí, že cena benzínu zde může být vysoká, v průměru 68,63 Kč za litr.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Spojené státy?

Ceny pro aut v destinaci Spojené státy jsou aktualizovány každý den.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Spojené státyvyhledává?

Pro aut v destinaci Spojené státy si lze od měsíce listopadu 2023 vybrat z 15 087 dopravců.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Spojené státy?

V různých zemí, včetně destinace Spojené státy, se minimální věk řidiče může lišit. V několika zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, je-li vám alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme si před rezervací auta přečíst zásady autopůjčovny, u které pronájem zvažujete.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Spojené státy?

Při pronájmu auta v destinaci Spojené státy musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Spojené státy použít stránky momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Spojené státy použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Spojené státy?

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Spojené státy na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Spojené státy se zrušením rezervace zdarma?

Ano, stránky momondo mají filtr, který najde pouze nabídky pronájmu aut se zrušením zdarma. Tento filtr je k dispozici pro veškeré vyhledávání na stránkách momondo, včetně pronájmu aut v destinaci Spojené státy.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Spojené státy auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Stránky momondo umožňují konkrétní vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Spojené státy, s možností vrácení se stejným obsahem nádrže.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Spojené státy, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Ano, to je rozhodně možné. Stránky momondo mají k dispozici speciální filtr pro služby důkladnější dezinfekce aut k pronájmu, včetně destinace Spojené státy.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Spojené státy s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Rozhodně ano. Nabídky aut k pronájmu v destinaci Spojené státy můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle neomezeného počtu najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Spojené státy

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.