Hotely Spojené státy

Najděte nejlepší nabídky 763 654 hotelů v destinaci Spojené státy

Přihlášení
Odhlášení
Porovnat s: momondo |

Města s nejlevnějším hotelovým ubytováním v destinaci Spojené státy

Nevíte, které město v destinaci Spojené státy navštívit? Podívejte se na průměrné ceny rezervace hotelů v nejoblíbenějších městech v zemi
Cena
2 518 Kč - 4 568 Kč
NEJLEVNĚJŠÍ MĚSTO V DESTINACI SPOJENÉ STÁTY Las Vegas O 33 % levnější Hotely ve městě Las Vegas jsou nejlevnější v destinaci Spojené státy, v průměru za pouhých 2 517 Kč za noc.
NEJDRAŽŠÍ MĚSTO V DESTINACI SPOJENÉ STÁTY New York O 22% dražší New York má nejvyšší ceny hotelového ubytování v destinaci Spojené státy, pokoje stojí v průměru 4 567 Kč za noc.
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSTO V DESTINACI SPOJENÉ STÁTY New York O 44 % uživatelů navštívilo město Ve městě New York vyhledává hotely více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném městě v destinaci Spojené státy

Oblíbená města Spojené státy

Zarezervujte si jednu z nejlepších nabídek na těchto oblíbených místech v destinaci Spojené státy

Tipy na cesty Spojené státy

Rádi vám poskytneme nejlepší tipy pro destinaci Spojené státy

Jaký je nejlevnější termín pobytu v destinaci Spojené státy?

Nejlevnější měsíc pro hotelový pobyt v destinaci Spojené státy je únor. Průměrná cena za noc v měsíci únor je pouhých 2 831 Kč. Nejdražší měsíc pro návštěvu destinace Spojené státy je naopak prosinec.

Kde se ubytovává většina turistů v destinaci Spojené státy?

Turisté si užívají návštěv různých měst v destinaci Spojené státy, ale většina turistů, kteří navštíví Spojené státy tráví nejvíce času ve městě New York.

Které město v destinaci Spojené státy nabízí nejdražší hotelové pokoje?

Podle našich údajů jsou hotelové pokoje ve městě New York zhruba o 22 % dražší než v ostatních městech destinace Spojené státy. Sazba za noc je 4 568 Kč.

Které město v destinaci Spojené státy nabízí nejlevnější hotelové pokoje?

New York momentálně nabízí nejlevnější sazby za noc ze všech měst v destinaci Spojené státy, a to za pouhých 1 469 Kč. Tato sazba je o 71 % nižší než průměrná cena za noc v destinaci Spojené státy.