Najděte levné lety do Jasy

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
ne 4/12
ne 11/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Jasy

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Jasy a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Jasy je naprosto nejlevnější?

Uživatelé si v posledních dvou týdnech zarezervovali nabídky letů do destinace Jasy za 813 Kč/osobu, což je o 86 % levnější, než průměrná cena letenky do destinace Jasy. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Jasy z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:


Nejčastější dotazy ohledně letů do Jasy

Pokud si destinaci Jasy nepřejete navštívit v měsíci červen, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na září, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 3 116 Kč.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Jasy není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Jasy, zvažte možnost letu na letiště Letiště Bacau (89 km od centra města Jasy) nebo Suceava Letiště Salcea (110 km od centra města Jasy).

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Jasy většinou bývá Suceava Letiště Salcea, kde se ceny pohybují okolo 3 526 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Jasy

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Jasy

Které letecké společnosti létají do destinace Jasy?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Jasy

Které letecké společnosti létají do destinace Jasy?

TAROM je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Jasy vybere většina uživatelů stránek momondo. Austrian Airlines a Wizz Air jsou pro let Česká republika–Jasy také oblíbenou možností.Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Jasy na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.


Začněte plánovat cestu do destinace Jasy


Lety do ostatních měst Rumunsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Jasy? Podívejte se na letenky do dalších měst Rumunsko

Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Jasy je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Jasy rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety do destinace Jasy.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Jasy.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Jasy a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.