Najděte levné letenky Bukurešť

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
po 11/7
po 18/7

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Bukurešť

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Bukurešť

Nejlepší cena jednosměrné letenky

791 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 726 Kč

Nejkratší doba letu

2hod 00min

Dopravce:

3 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Bukurešť za posledních 72 hodin je 791 Kč (Praha Václav Havel–Bukurešť Henriho Coandy).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Bukurešť za posledních 72 hodin je 1 726 Kč (Praha Václav Havel–Bukurešť Henriho Coandy).
Nejrychlejší let Česká republika–Bukurešť trvá 2hod 00min (Praha Václav Havel–Bukurešť Henriho Coandy).
Do destinace Bukurešť nabízejí lety 3 letecké společnosti, včetně LOT, Blue Air a Ryanair.

Nejlevnější letenky na letiště Bukurešť

Najděte nejlevnější lety na letiště Bukurešť z města či letiště blízko vás
Praha
Letiště Bukurešť Henriho Coandy

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Bukurešť

Praha (PRG) – Letiště Bukurešť Henriho Coandy (OTP)

Lety Praha - Bukurešť jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Bukurešť Henriho Coandy. Průměrná cena je 3 335 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BUKUREŠŤbřezenO 18 % levnějšíLet Praha - Bukurešť stojí v měsíci březen v průměru jen 2 828 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BUKUREŠŤčervenO 29% dražšíCena letů Praha - Bukurešť je v měsíci červen přibližně 4 458 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BUKUREŠŤdubenO 533 % uživatelů navštívilo městoV měsíci duben vyhledává lety Praha - Bukurešť více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Bukurešť?

Nejlevnější měsíc pro lety Česká republika – Bukurešť je březen. Ceny letenek, které se pohybují okolo 2 828 Kč, jsou v tomto období často nižší, protože je mimo sezónu. Pokud si destinaci Bukurešť nepřejete navštívit v měsíci březen, potom doporučujeme, abyste s letem ze země Česká republika počkali až na září, kdy jsou ceny letenek také levné, v průměru 2 876 Kč.

Nejlepší doba, kdy si zarezervovat letenku do destinace Bukurešť ze země Česká republika je 54 dny/dnů předem, kdy se ceny pohybují okolo 3 460 Kč. Mějte na paměti, že můžete najít levné letenky do destinace Bukurešť kdykoliv. Uživatelé našich stránek za posledních 72 hodin našli letenky za pouhých 1 726 Kč.

Nejlepší den pro let Česká republika – Bukurešť je úterý. Cestovatelé, kteří se rozhodnou do destinace Bukurešť letět v tento den (úterý) často najdou letenky už od 2 809 Kč. Pokud je váš cestovní itinerář flexibilní, vyhněte se tomu, aby dnem vašeho odletu byl/a čtvrtek protože letenky většinou přijdou na 4 903 Kč. Tyto ceny se však mohou lišit, proto si nastavte Cenové upozornění pro lety do destinace Bukurešť.

Podle našich nejaktuálnějších dat je nejlepší denní doba pro lety do destinace Bukurešť v poledne. Lety Česká republika – Bukurešť v této denní době mohou stát pouhých 2 676 Kč. Lety do destinace Bukurešť stojí víc ráno, kdy je průměrná cena letenek 4 167 Kč. Odlety ránospadají do nejrušnější denní doby k cestování, což je důvodem, proč jsou letenky dražší.

Jako další možné letiště pro let do destinace Bukurešť lze také zvážit letiště Letiště Bukurešť Henriho Coandy.

Ano, k návštěvě čtvrti Centrul Vechi můžete využít letiště Bukurešť-Aurel Vlaicu ve městě Bukurešť, které je vzdálené 7,8 km.Nabídky letenek do destinace Bukurešť na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Bukurešť, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Které letecké společnosti létají do destinace Bukurešť?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Bukurešť

Které letecké společnosti létají do destinace Bukurešť?

Na základě našich dat jsou Blue Air, Austrian Airlines, Czech Airlines a TAROM nejoblíbenějšími leteckými společnostmi, nabízejícími lety na trase Česká republika–Bukurešť. V závislosti na tom, odkud v zemi Česká republika letíte, mohou být k dispozici také další možnosti leteckých společností.

Lety TAROM do destinace Bukurešť

Do destinace Bukurešť v průměrném týdnu najdete 24 letů se společností TAROM. Většina do destinace Bukurešť odlétá z letiště Paříž Charlese de Gaulla, což je nejoblíbenější trasa, kterou TAROM do destinace Bukurešť provozuje. Ceny závisí na termínu letu a odletovém místě. Nejlevnější let TAROM do destinace Bukurešť na stránkách momondo za poslední 3 dny přišel na 2 732 Kč a odlétal z letiště Praha Václav Havel. TAROM na stránkách momondo pro tuto trasu nejoblíbenější volbou a tato letecká společnost od našich uživatelů získala hodnocení 7,7/10.

Lety Blue Air do destinace Bukurešť

Blue Air lety do destinace Bukurešť většinou provozuje 10krát týdně a je proto oblíbenou leteckou společností, zejména pro trasu Iasi–Bukurešť. Blue Air (hodnocení: 7,0, 22 recenzí) nabízí různé ceny, v závislosti na termínu a místě odletu do destinace Bukurešť. Nejvýhodnější let Blue Air do destinace Bukurešť nalezený na stránkách momondo byl z odletového místa Praha Václav Havel (zpáteční letenka za 1 029 Kč).


Nejlepší letenky v první třídě do destinace Bukurešť

Prohlédněte si a porovnejte recenze leteckých společností létajících do destinace Bukurešť, které nabízejí exkluzivní cestovní třídy.
Letecká společnostHodnoceníFirst ClassCena
TAROMCenaOd 2 732 KčFirst ClassHodnocení
7,7
Zobrazit lety TAROM
Czech AirlinesCenaOd 3 855 KčFirst ClassHodnocení
7,0
Zobrazit lety Czech Airlines
  • 12 767 Kč je průměrná cena letenky Business do destinace Bukurešť. Pokud si cestující přejí snížit cenu letů v prémiové cestovní třídě, doporučujeme mít s ohledem na výběr letecké společnosti a termínu letu flexibilní přístup. Je však možné, že najdete letenky v cestovní třídě Business už za 12 767 Kč (odletové místo Praha, nalezeno našimi uživateli 27 říj).

  • Let do destinace Bukurešť v Premium ekonomická třída přijde na 14 829 Kč na osobu. Vyberete-li si místo letenky Business letenku Premium ekonomická třída, ušetříte až 0 % na osobu. Vaše sedadla přitom budou stejně pohodlná a budete moct využít některých exkluzivních služeb.

  • Chcete upgrade z ekonomické třídy? Nejoblíbenější letecká společnost nabízející lety do destinace Bukurešť, Blue Air,má následující možnost exkluzivních cestovních tříd: Business třída. Pokud jste se stále nerozhodli, v případě odlišného odletového místa nebo jiné letecké společnosti se vám naskytne více cestovních možností.


Letiště nedaleko Bukurešť

Níže naleznete všechna letiště ve městě Bukurešť spolu s jejich vzdáleností od centra

Oblíbené trasy do destinace Bukurešť

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Bukurešť za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Bukurešť
Nejkratší doba letu1hod 50min
Nejlevnější cena1 726 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Bukurešť


Lety do ostatních měst Rumunsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Bukurešť? Podívejte se na letenky do dalších měst Rumunsko

Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Bukurešť. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Lety do destinace Bukurešť s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety do destinace Bukurešť. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Bukurešť a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.