Najděte levné lety do Palmerston North

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 7/2
út 14/2

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Palmerston North

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Palmerston North a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Palmerston North?

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Palmerston North přilétáte. Například let na trase Praha Letiště Václav Havel–Mezinárodní letiště Wellington zabere v průměru 36hod 05min. Na druhou stranu let Brno Letiště Tuřany–Mezinárodní letiště Wellington zabere v průměru . Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Nejčastější dotazy ohledně letů do Palmerston North

Nejlepší cena letenky do destinace Palmerston North byla 1 307 Kč/osobu, z města Queenstown, což je o 98 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Palmerston North. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Palmerston North z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Palmerston North není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Palmerston North, zvažte možnost letu na letiště Letiště Wanganui (66 km od centra města Palmerston North), Letiště Paraparaumu (80 km od centra města Palmerston North), Mezinárodní letiště Wellington (127 km od centra města Palmerston North) nebo Napier Letiště Hawkes Bay (146 km od centra města Palmerston North).

Pro letiště Letiště Palmerston North můžete najít nabídky v průměru za 61 383 Kč, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Palmerston North?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Palmerston North

Které letecké společnosti létají do destinace Palmerston North?

Na základě našich dat je Emirates nejoblíbenější letecká společnost nabízející pravidelné lety na trase Česká republika–Palmerston North. S touto společností a dalšími leteckými společnostmi nabízejícími lety ze země Česká republika, byste měli být schopni najít lety do destinace Palmerston North .


Začněte plánovat cestu do destinace Palmerston North


Lety do ostatních měst Nový Zéland

Odezněla vaše láska pro destinaci Palmerston North? Podívejte se na letenky do dalších měst Nový Zéland

Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let do destinace Palmerston North. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Palmerston North, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Palmerston North díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Nejste-li připraveni zarezervovat let do destinace Palmerston North hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Palmerston North a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.