Najděte levné lety na letiště Axamo

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Jönköping

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Jönköping a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Jönköping?

Délka letu Jönköping–Česká republika závisí na odletovém a příletovém letišti a zda váš let zahrnuje přestup. Poletíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel (oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Gothenburg Landvetter (nejoblíbenější letiště v destinaci Jönköping), potom let zabere v průměru 1hod 35min. Pokud poletíte z letiště Brno Letiště Tuřany (další oblíbené letiště v zemi Česká republika) na letiště Gothenburg Landvetter, potom je průměrná délka letu .

Nejlevnější letenky na letiště Jönköping

Najděte nejlevnější lety na letiště Jönköping z města či letiště blízko vás
Praha
Gothenburg

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Jönköping

Praha (PRG) – Gothenburg (GOT)

Lety Praha - Jönköping jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Gothenburg Landvetter. Průměrná cena je 2 714 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Axamo

1 949 Kč je nejlevnější cena, která byla na stránkách momondo pro let do destinace Jönköping v posledních dvou týdnech nalezena. Jedná se o let z města Praha, který je o 73 % levnější, než většina letů do destinace Jönköping. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Jönköping z vašeho místa odletu, použijte Cenového průvodce momondo.

Jako další možné letiště pro let do destinace Jönköping lze také zvážit letiště Letiště Vaxjo, Letiště Gothenburg Landvetter, Letiště Linkoping, Letiště Trollhattan nebo Letiště Halmstad.

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Jönköping většinou bývá Letiště Vaxjo, kde se ceny pohybují okolo 5 643 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Jönköping?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Jönköping

Které letecké společnosti létají do destinace Jönköping?

Ryanair je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Jönköping vybere většina uživatelů stránek momondo. Czech Airlines, Lufthansa a airBaltic jsou pro let Česká republika–Jönköping také oblíbenou možností.Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Jönköping na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.


Začněte plánovat cestu do destinace Jönköping


Lety do ostatních měst Švédsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Jönköping? Podívejte se na letenky do dalších měst Švédsko

Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Ano, Všechny lety do destinace Jönköping lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let do destinace Jönköping díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

Cenová upozornění na lety do destinace Jönköping lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.