Najděte levné lety do Halmstad

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 6/12
út 13/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Halmstad

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Halmstad a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Halmstad?

Délka letu Česká republika–Halmstad se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Gothenburg Landvetter (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 1hod 35min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Halmstad je let Brno Letiště Tuřany–Gothenburg Landvetter, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Nejlevnější letenky na letiště Halmstad

Najděte nejlevnější lety na letiště Halmstad z města či letiště blízko vás
Praha
Gothenburg

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Halmstad

Praha (PRG) – Gothenburg (GOT)

Lety Praha - Halmstad jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Gothenburg Landvetter. Průměrná cena je 2 714 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů do Halmstad

Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Praha - Halmstad našli lety o 35 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Halmstad. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Halmstad z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Halmstad není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Halmstad, zvažte možnost letu na letiště Ängelholm Letiště Angelholm (42 km od centra města Halmstad), Letiště Kristianstad (113 km od centra města Halmstad), Letiště Gothenburg Landvetter (116 km od centra města Halmstad), Letiště Vaxjo (117 km od centra města Halmstad) nebo Malmö Letiště Sturup (131 km od centra města Halmstad).

Nejlevnějším letištěm v blízkosti destinace Halmstad většinou bývá Malmö Letiště Sturup, kde se ceny pohybují okolo 346 Kč/osobu. Tyto ceny se liší v závislosti na tom, odkud cestující přilétají. Těm, kdo si přejí ušetřit, doporučujeme použít Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Halmstad?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Halmstad

Které letecké společnosti létají do destinace Halmstad?

Ryanair je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Halmstad vybere většina uživatelů stránek momondo. Czech Airlines, Lufthansa a airBaltic jsou pro let Česká republika–Halmstad také oblíbenou možností.Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Halmstad na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.


Začněte plánovat cestu do destinace Halmstad


Lety do ostatních měst Švédsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Halmstad? Podívejte se na letenky do dalších měst Švédsko

Proč používat momondo?

Vyhledání perfektního letu do destinace Halmstad je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Halmstad rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů do destinace Halmstad podle možnosti flexibilní rezervace.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů do destinace Halmstad, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Cenová upozornění na lety do destinace Halmstad lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.