Najděte levné letenky Kavála

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
po 30/5
po 6/6

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Nejlevnější letenky na letiště Kavála

Najděte nejlevnější lety na letiště Kavála z města či letiště blízko vás
Praha
Soluň

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Kavála

Praha (PRG) – Soluň (SKG)

Lety Praha - Kavála jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Soluň Thessaloniki Makedonia. Průměrná cena je 3 984 Kč


Jaký je nejlepší termín letu Kavála?

Nejlepší cena letenky do destinace Kavála byla 763 Kč/osobu, z města Bratislava, což je o 97 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Kavála. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Kavála z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Cestující, kteří plánují letět do destinace Kavála mohou případně najít levnější cenny na letišti Letiště Soluň Thessaloniki Makedonia (130 km od centra města Kavála), letišti Letiště Alexandroúpoli Demokritos (130 km od centra města Kavála) nebo letišti Letiště Város Lemnos (134 km od centra města Kavála), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Pro letiště Letiště Kavála Megas Alexandros Apt můžete najít nabídky v průměru za 5 706 Kč na osobu, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.Které letecké společnosti létají do destinace Kavála?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Kavála

Které letecké společnosti létají do destinace Kavála?

Pro let na trase Česká republika–Kavála si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako je Aegean Airlines. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.

Lety Aegean Airlines do destinace Kavála

Aegean Airlines je oblíbenou volbou uživatelů cestujících do destinace Kavála. Každý týden do destinace Kavála provozuje 5 letů, většinou z odletového místa Atény. Ceny letenek se společností Aegean Airlines budou záviset na termínu a místě odletu – uživatelé stránek momondo našli lety už od 5 731 Kč (z letiště Praha Václav Havel). Společnost Aegean Airlines od uživatelů stránek momondo získala průměrné hodnocení 8,4/10, na základě 58 recenzí.


Začněte plánovat cestu do destinace Kavála


Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Kavála lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Kavála mohli učinit informované rozhodnutí.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Kavála. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.