Najděte levné lety na letiště Megas Alexandros Apt

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
čt 8/12
čt 15/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Kavála

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Kavála a naplánujte si cestu co nejlépe

Jak dlouho trvá let do destinace Kavála?

Délka letu Česká republika–Kavála se může lišit, ale letíte-li z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Soluň Thessaloniki Makedonia (jedna z nejoblíbenějších tras), potom je délka letu v průměru 2hod 05min. Další oblíbenou trasou Česká republika–Kavála je let Brno Letiště Tuřany–Soluň Thessaloniki Makedonia, který zabere přibližně . Upozorňujeme, že délka letu může být z důvodu přestupů nebo zpoždění delší.

Nejlevnější letenky na letiště Kavála

Najděte nejlevnější lety na letiště Kavála z města či letiště blízko vás
Praha
Soluň

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Kavála

Praha (PRG) – Soluň (SKG)

Lety Praha - Kavála jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Soluň Thessaloniki Makedonia. Průměrná cena je 5 208 Kč


Nejčastější dotazy ohledně letů na letiště Megas Alexandros Apt

Nejlepší cena letenky do destinace Kavála byla 607 Kč/osobu, z města Budapešť, což je o 92 % levnější než průměrná cena letenky do destinace Kavála. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Kavála z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Cestující, kteří plánují letět do destinace Kavála mohou případně najít levnější ceny na letišti Letiště Soluň Thessaloniki Makedonia (130 km od centra města Kavála), letišti Letiště Alexandroúpoli Demokritos (130 km od centra města Kavála) nebo letišti Város Letiště Lemnos (134 km od centra města Kavála), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Pro letiště Letiště Alexandroúpoli Demokritos můžete najít nabídky v průměru za 5 590 Kč, ale tato cena se může lišit, v závislosti na vašem odletovém letišti. Chcete-li ušetřit, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.


Které letecké společnosti létají do destinace Kavála?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Kavála

Které letecké společnosti létají do destinace Kavála?

Pro let na trase Česká republika–Kavála si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou Aegean Airlines, Smartwings, Austrian Airlines a Czech Airlines. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.

Lety Aegean Airlines do destinace Kavála

Aegean Airlines je oblíbenou volbou uživatelů cestujících do destinace Kavála. Každý týden do destinace Kavála provozuje 4 lety, většinou z odletového místa Athény Letiště Atény. Ceny letenek se společností Aegean Airlines budou záviset na termínu a místě odletu – uživatelé stránek momondo našli lety už od 5 756 Kč (z letiště Praha Letiště Václav Havel). Společnost Aegean Airlines od uživatelů stránek momondo získala průměrné hodnocení 8,5/10, na základě 70 recenzí.


Začněte plánovat cestu do destinace Kavála


Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Kavála lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Kavála mohli učinit informované rozhodnutí.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety do destinace Kavála. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.