Najděte levné letenky Île-de-France

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
út 24/5
út 31/5

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Île-de-France

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Île-de-France

Nejlepší cena jednosměrné letenky

493 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

1 291 Kč

Nejkratší doba letu

1hod 45min

Dopravce:

3 letecké společnosti
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Île-de-France za posledních 72 hodin je 493 Kč (Praha Václav Havel–Paříž Beauvais-Tille).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Île-de-France za posledních 72 hodin je 1 291 Kč (Praha Václav Havel–Paříž Beauvais-Tille).
Nejrychlejší let Česká republika–Île-de-France trvá 1hod 45min (Praha Václav Havel–Paříž Beauvais-Tille).
Do destinace Île-de-France nabízejí lety 3 letecké společnosti, včetně Ryanair, Vueling a Transavia France.

Nejlevnější letenky do měst v destinaci Île-de-France

Klikněte na města níže a zjistěte, kdy jsou letenky Île-de-France – Česká republika nejlevnější
Paříž
Paříž

Užitečné informace týkající se letů do destinace Île-de-France

Získejte odpovědi na některé z nejčastějších dotazů týkajících se letů do destinace Île-de-France

Průměrná cena letenky do destinace Île-de-France je 7 316 Kč/na osobu a nejlevnější letenka do destinace Île-de-France stojí 830 Kč/na osobu. Tato cena se může lišit na řadě faktorů, jako je odletové letiště, letecká společnost, doba rezervace nebo termín cesty.

Teploty v destinaci Île-de-France se mohou pohybovat od 5 °C do 21 °C v závislosti na roční době. Nejchladnějším měsícem v destinaci Île-de-France většinou bývá leden a nejteplejším měsícem bývá červenec. Stojí také za zmínku, že chcete-li se vyhnout sněhu a/nebo dešti, zvažte návštěvu destinace Île-de-France v měsících únor, březen nebo březen, kdy je pravděpodobnost srážek nejnižší.

Délka letu se může lišit, v závislosti, ze kterého letiště v zemi Česká republika letíte a na jaké letiště v destinaci Île-de-France přilétáte. Například let na trase Praha Václav Havel–Paříž Charlese de Gaulla zabere v průměru 1hod 50min. Na druhou stranu let Brno Tuřany–Paříž Charlese de Gaulla zabere v průměru 10hod 15min. Upozorňujeme, že je vždy rychlejší vybrat let bez přestupů. Zkontrolujte tedy na stránkách momondo, zda je takový let k dispozici.

Cena leteckého spojení do destinace Île-de-France se liší v závislosti na řadě faktorů, ale můžete očekávat ceny už od 830 Kč nebo až za 13 450 Kč. Na základě nedávných dat jsme zjistili, že letenka do destinace Île-de-France za 3 900 Kč je výhodnou nabídkou, zatímco 4 724 Kč je průměrná cena.

Nejlevnějším dnem v týdnu pro let do destinace Île-de-France je pátek. Dalším levným dnem je také středu. sobotu je dnem, kterému se při rezervaci letu do destinace Île-de-France vyhnout, jedná se totiž o nejdražší den v týdnu.Oblíbená města a turistické atrakce

Plánujete navštívit destinaci Île-de-France? Podívejte se na tato města a navštivte některé z nejoblíbenějších turistických atrakcí v destinaci Île-de-France.

Nedávné nalezené lety do oblíbených měst v destinaci Île-de-France

Najděte lety do těchto oblíbených měst v destinaci Île-de-France z letiště blízko vás.

Nejlevnější letové trasy do destinace Île-de-France

Tyto trasy mají nejlevnější lety do destinace Île-de-France, nalezené uživateli momondo (Česká republika)
OdletDestinaceNejkratší dobaNejlepší cena
PrahaPaříž1hod 45min1 221 Kč
BrnoPaříž10hod 15min3 593 Kč

Oblíbené trasy do destinace Île-de-France

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Île-de-France za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Paříž
Nejkratší doba letu1hod 45min
Nejlevnější cena1 221 Kč
Lety Brno - Paříž
Nejkratší doba letu10hod 15min
Nejlevnější cena3 593 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Île-de-France


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Île-de-France je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Île-de-France.

Všechny výsledky vyhledávání letů do destinace Île-de-France lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů do destinace Île-de-France vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Île-de-France, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Île-de-France a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.