Najděte levné lety do Bodrum

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
so 1/4
so 8/4

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Bodrum

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Bodrum a naplánujte si cestu co nejlépe

Který let do destinace Bodrum je naprosto nejlevnější?

Nejlepší nabídkou nalezenou v posledních dvou týdnech na stránkách momondo byl let Bodrum - Bratislava za 1 427 Kč. Je o 73 % levnější, než většina nabídek letů do destinace Bodrum. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Bodrum z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny z odletových míst:

Který den je pro let do destinace Bodrum nejlevnější?

Nejlevnější den pro váš let destinace Bodrum je sobota, kdy lze najít ceny už od 6 642 Kč. To bývá často proto, že je v tento den týdne menší poptávka po letech. Ujistěte se, že dnem vašeho odletu není úterý, protože ceny jsou v tento den vyšší než jindy. Podle našich dat stojí průměrná letenka do destinace Bodrum s odletem v tento den (úterý) 14 504 Kč.

Která denní doba je pro lety do destinace Bodrum nejlevnější?

Ráno je pro lety Česká republika – Bodrum nejlevnější denní dobou odletů. Uživatelé stránek momondo našli při vyhledávání letů ze země ráno ceny už od 5 235 Kč. Lety do destinace Bodrum stojí víc večer, kdy je průměrná cena letenek 13 249 Kč. Odlety večerspadají do nejrušnější denní doby k cestování, což je důvodem, proč jsou letenky dražší.

Nejlevnější letenky na letiště Bodrum

Najděte nejlevnější lety na letiště Bodrum z města či letiště blízko vás
Praha
Dalaman

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Bodrum

Praha (PRG) – Dalaman (DLM)

Lety Praha - Bodrum jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Dalaman. Průměrná cena je 7 317 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BODRUMbřezenO 43 % levnějšíLet Praha - Bodrum stojí v měsíci březen v průměru jen 4 355 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BODRUMříjenO 76% dražšíCena letů Praha - Bodrum je v měsíci říjen přibližně 13 549 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - BODRUMčervenecO 500 % uživatelů navštívilo městoV měsíci červenec vyhledává lety Praha - Bodrum více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Bodrum

březen bývá v průměru nejlevnějším měsícem pro let Česká republika – Bodrum. Většina letenek se pohybuje okolo 4 355 Kč. Pokud nejste schopni cestovat v měsíci březen, potom si místo toho můžete let Česká republika – Bodrum zarezervovat v měsíci květen. Lety do destinace Bodrum v měsíci květen sice nejsou tak levné jako lety v měsíci březen, ale průměrná cena je okolo 7 214 Kč.

Jako další možné letiště pro let do destinace Bodrum lze také zvážit Letiště Dalaman nebo İzmir Letiště Adnan Menderes.


Další cestovní třídy letů do destinace Bodrum

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Bodrum

Které letecké společnosti létají do destinace Bodrum?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Bodrum

Nejoblíbenější leteckou společností na stránkách momondo, nabízející lety do destinace Bodrum, je Pegasus Airlines. Do této destinace provozuje každý týden 23 letů. Většina z nich odlétá z letiště Istanbul Letiště Sabiha Gökçen a nejvýhodnější nabídka od společnosti Pegasus Airlines je za 3 043 Kč (zpáteční letenka Praha Letiště Václav Havel–Bodrum, na základě vyhledávání na stránkách momondo za posledních 72 hodin). Uživatelé stránek momondo společnosti Pegasus Airlines udělili hodnocení 7,1, a to na základě 126 recenzí.


Začněte plánovat cestu do destinace Bodrum


Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Bodrum je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Bodrum.

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety do destinace Bodrum, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.