Najděte levné lety do Fort Myers

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
po 5/12
po 12/12

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

Užitečné informace a trendy týkající se letů Fort Myers

Objevte užitečné informace týkající se letů do destinace Fort Myers a naplánujte si cestu co nejlépe

Který měsíc je pro let do destinace Fort Myers nejlevnější?

Obecně lze říct, že leden je nejlevnějším měsícem pro lety Česká republika – Fort Myers. Jedná se totiž o měsíc mimo sezónu. Můžete očekávat, že ceny letenek se budou pohybovat okolo 12 241 Kč. Pokud nejste do destinace Fort Myers schopni cestovat v měsíci leden, potom druhou nejlepší možností je duben. Ceny letů Česká republika – Fort Myers se v měsíci duben pohybují okolo 14 450 Kč.

Který let do destinace Fort Myers je naprosto nejlevnější?

Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Budapešť - Fort Myers našli lety o 92 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Fort Myers. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Fort Myers z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.
Zobrazit ceny od:


Nejlevnější letenky na letiště Fort Myers

Najděte nejlevnější lety na letiště Fort Myers z města či letiště blízko vás
Praha
Fort Myers

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Fort Myers

Praha (PRG) – Fort Myers (RSW)

Lety Praha - Fort Myers jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Letiště Václav Havel na letiště Fort Myers SW Florida Intl. Průměrná cena je 16 724 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - FORT MYERSledenO 27 % levnějšíLet Praha - Fort Myers stojí v měsíci leden v průměru jen 12 241 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - FORT MYERSprosinecO 19% dražšíCena letů Praha - Fort Myers je v měsíci prosinec přibližně 19 948 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - FORT MYERSlistopadO 405 % uživatelů navštívilo městoV měsíci listopad vyhledává lety Praha - Fort Myers více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Nejčastější dotazy ohledně letů do Fort Myers

Cestující, kteří plánují letět do destinace Fort Myers mohou případně najít levnější ceny na letišti Punta Gorda Letiště Charlotte County (33 km od centra města Fort Myers), letišti Letiště Naples (55 km od centra města Fort Myers) nebo letišti Letiště Sarasota Bradenton Intl (108 km od centra města Fort Myers), v závislosti na měsíci cesty a odletovém letišti.

Letiště Letiště Sarasota Bradenton Intl nabízí průměrnou cenu 20 410 Kč na osobu a je nejlevnějším příletovým letištěm, pokud plánujete návštěvu destinace Fort Myers. Tato cena se může lišit, v závislosti na tom, odkud letíte. Uživatelé mohou najít nejlepší ceny pomocí Cenového průvodce momondo.


Další cestovní třídy letů do destinace Fort Myers

Objevte další exkluzivní cestovní třídy pro váš let do destinace Fort Myers

Které letecké společnosti létají do destinace Fort Myers?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Fort Myers

Které letecké společnosti létají do destinace Fort Myers?

Lufthansa je leteckou společností, kterou si pro let Česká republika–Fort Myers vybere většina uživatelů stránek momondo. United Airlines, KLM a Delta jsou pro let Česká republika–Fort Myers také oblíbenou možností.Většina předních leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Fort Myers na této trase létá pravidelně, nicméně výběr letů se může měnit v závislosti na odletovém letišti.

Lety KLM do destinace Fort Myers

Do destinace Fort Myers v průměrném týdnu najdete 9 letů se společností KLM. Většina do destinace Fort Myers odlétá z letiště Atlanta Hartsfield Jackson Mezinárodní letiště, což je nejoblíbenější trasa, kterou KLM do destinace Fort Myers provozuje. Ceny závisí na termínu letu a odletovém místě. Nejlevnější let KLM do destinace Fort Myers na stránkách momondo za poslední 3 dny přišel na 13 467 Kč a odlétal z letiště Praha Letiště Václav Havel. KLM na stránkách momondo pro tuto trasu nejoblíbenější volbou a tato letecká společnost od našich uživatelů získala hodnocení 7,5/10.

Lety United Airlines do destinace Fort Myers

United Airlines lety do destinace Fort Myers většinou provozuje 22krát týdně a je proto oblíbenou leteckou společností, zejména pro trasu Newark Letiště Newark Liberty–Fort Myers. United Airlines (hodnocení: 7,2, 1 627 recenzí) nabízí různé ceny, v závislosti na termínu a místě odletu do destinace Fort Myers. Nejvýhodnější let United Airlines do destinace Fort Myers nalezený na stránkách momondo byl z odletového místa Praha Letiště Václav Havel (zpáteční letenka za 14 100 Kč).


Začněte plánovat cestu do destinace Fort Myers


Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let.

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety do destinace Fort Myers.

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let do destinace Fort Myers.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Fort Myers, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety do destinace Fort Myers a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.