Hotely Itálie

Najděte nejlepší nabídky 386 751 hotelů v destinaci Itálie

Přihlášení
Odhlášení
Porovnat s: momondo |

Města s nejlevnějším hotelovým ubytováním v destinaci Itálie

Nevíte, které město v destinaci Itálie navštívit? Podívejte se na průměrné ceny rezervace hotelů v nejoblíbenějších městech v zemi
Cena
1 274 Kč - 2 336 Kč
NEJLEVNĚJŠÍ MĚSTO V DESTINACI ITÁLIE Rimini O 30 % levnější Hotely ve městě Rimini jsou nejlevnější v destinaci Itálie, v průměru za pouhých 1 274 Kč za noc.
NEJDRAŽŠÍ MĚSTO V DESTINACI ITÁLIE Caorle O 28% dražší Caorle má nejvyšší ceny hotelového ubytování v destinaci Itálie, pokoje stojí v průměru 2 336 Kč za noc.
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSTO V DESTINACI ITÁLIE Řím O 62 % uživatelů navštívilo město Ve městě Řím vyhledává hotely více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném městě v destinaci Itálie

Oblíbená města Itálie

Zarezervujte si jednu z nejlepších nabídek na těchto oblíbených místech v destinaci Itálie

Tipy na cesty Itálie

Rádi vám poskytneme nejlepší tipy pro destinaci Itálie

Jaký je nejlevnější termín pobytu v destinaci Itálie?

leden je nejlevnější měsíc pro pobyt v destinaci Itálie, s průměrnou sazbou 1 775 Kč za noc. Tato sazba je výrazně nižší než v nejdražším měsíci, kterým je červen.

Kde se ubytovává většina turistů v destinaci Itálie?

Jak se dá očekávat, při návštěvě destinace Itálie tráví turisté nejvíce času ve městě Řím.

Které město v destinaci Itálie nabízí nejdražší hotelové pokoje?

Sazba za ubytování v hotelu v destinaci Selva di Val Gardena je v průměru 3 740 Kč za noc. Tato sazba je zhruba o 85 % dražší než v ostatních městech v destinaci Itálie.

Které město v destinaci Itálie nabízí nejlevnější hotelové pokoje?

Nejlevnější město v destinaci Itálie je Řím. Ubytování stojí v průměru 685 Kč za noc, Řím je tedy zhruba o 67 % levnější než ostatní města v destinaci Itálie.