Hotely Itálie

Najděte nejlepší nabídky 346 447 hotelů v destinaci Itálie

Přihlášení
Odhlášení
Porovnat s: momondo |

Města s nejlevnějším hotelovým ubytováním v destinaci Itálie

Nevíte, které město v destinaci Itálie navštívit? Podívejte se na průměrné ceny rezervace hotelů v nejoblíbenějších městech v zemi
Cena
1 252 Kč - 2 295 Kč
NEJLEVNĚJŠÍ MĚSTO V DESTINACI ITÁLIE Rimini O 30 % levnější Hotely ve městě Rimini jsou nejlevnější v destinaci Itálie, v průměru za pouhých 1 252 Kč za noc.
NEJDRAŽŠÍ MĚSTO V DESTINACI ITÁLIE Caorle O 28% dražší Caorle má nejvyšší ceny hotelového ubytování v destinaci Itálie, pokoje stojí v průměru 2 295 Kč za noc.
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSTO V DESTINACI ITÁLIE Řím O 62 % uživatelů navštívilo město Ve městě Řím vyhledává hotely více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném městě v destinaci Itálie

Oblíbená města Itálie

Zarezervujte si jednu z nejlepších nabídek na těchto oblíbených místech v destinaci Itálie

Tipy na cesty Itálie

Rádi vám poskytneme nejlepší tipy pro destinaci Itálie

Jaký je nejlevnější termín pobytu v destinaci Itálie?

leden je nejlevnější měsíc pro pobyt v destinaci Itálie, s průměrnou sazbou 1 744 Kč za noc. Tato sazba je výrazně nižší než v nejdražším měsíci, kterým je červen.

Kde se ubytovává většina turistů v destinaci Itálie?

Podle našich údajů turisté ze všech turistických míst v destinaci Itálie, navštíví město Řím častěji, než jakákoliv další města.

Které město v destinaci Itálie nabízí nejdražší hotelové pokoje?

As a popular tourist ∂estination in Itálie, it is no surprise that Caorle has the most expensive hotel rooms at 2 295 Kč per night - 28% more than than the country's average hotel room price.

Které město v destinaci Itálie nabízí nejlevnější hotelové pokoje?

Naši uživatelé se většinou dozví, že Malcontenta nabízí nejlevnější sazby v celé zemi, pouhých 699 Kč. Malcontenta nabízí hotelové sazby, které jsou v průměru o 69 % nižší než v ostatních městech v destinaci Itálie.