Hotely Evropa

Najděte nejlepší nabídky hotelů Evropa

Přihlášení
Odhlášení
Porovnat s: momondo |

Oblíbené země pro rezervaci hotelu na kontinentu Evropa

Plánujete navštívit kontinent Evropa, ale nejste si jisti, kam se vydat? Zjistěte, ve kterých zemích lze najít nejlepší nabídky
Cena
1 665 Kč - 3 521 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ ZEMĚ EVROPA Česká republika O 71 % uživatelů navštívilo město V zemi Česká republika vyhledává hotely více uživatelů momondo, než v jakékoliv jiné zemi v destinaci Evropa.
CENOVĚ DOSTUPNÁ ZEMĚ V DESTINACI EVROPA Polsko O 41 % levnější Hotely v destinaci Polsko jsou jsou levnější než v ostatních oblíbených destinacích na kontinentu Evropa, v průměru za pouhých 1 664 Kč na noc.
DRAHÁ ZEMĚ V DESTINACI EVROPA Itálie O 22% dražší Itálie disponuje dražšími hotely než ostatní oblíbené destinace na kontinentu Evropa. Ceny se v průměru pohybují okolo 3 521 Kč na noc.

Evropa – cestovní informace

Která destinace je pro uživatele hledající hotel na kontinentu Evropa nejoblíbenější?

Mezi nejoblíbenější destinace na kontinentu Evropa patří Praha (o 77% více návštěv uživateli stránek momondo), Londýn (o 32% více návštěv uživateli stránek momondo) a Palma de Mallorca (o 31% více návštěv uživateli stránek momondo). Tato města představují skvělou možnost pro ty, kdo plánují návštěvu destinace Evropa.

Ve kterých městech v destinaci Evropa je pronájem auta nejlevnější?

Nejlevnějším městem pro cestovatele mířící do destinace Evropa je Burgos, kde jsou ceny hotelového ubytování o 72 % levnější, než průměrná cena v destinaci Evropa. Průměrná cena hotelu ve městě Burgos je 803 Kč za noc. Ti, kteří hledají jiné možnosti, než Burgos, se také mohou vydat do města Eastbourne nebo Varšava.

Cena hotelového ubytování ve městě Eastbourne je většinou jen 1 088 Kč za noc, což je o 63 % méně než průměrná cena hotelů v destinaci Evropa.

Pokud vás více zajímá Varšava, hotelové ubytování zde můžete pořídit přibližně za 1 253 Kč na noc, což je o 57 % méně než průměrná cena hotelů v destinaci Evropa.

Která turistická atrakce je v destinaci Evropa nejoblíbenější?

Mezi nejoblíbenější turistické atrakce v destinaci Evropa patří SAPA Asian Trade Center, La Rambla, a Hippodrome of Constantinople. Tato místa bývají velmi oblíbená mezi turisty.

SAPA Asian Trade Center se nachází ve městě Praha, kde se průměrná cena hotelového ubytování pohybuje okolo 2 138 Kč/noc. La Rambla se nachází ve městě Barcelona, kde se průměrná cena hotelového ubytování pohybuje okolo 2 722 Kč/noc.

Hippodrome of Constantinople se nachází ve městě Istanbul, kde se průměrná cena hotelového ubytování pohybuje okolo 2 083 Kč/noc.

Co lze považovat za nízkou sazbu hotelového ubytování v destinaci Evropa?

Průměrná cena hotelového pokoje pro celou destinaci Evropa je 2 865 Kč/noc. Podle společnosti momondo je jakákoliv nižší cena pro naše uživatele levnou sazbou.

Plánujete-li navštívit levnější zemi v destinaci Evropa, mezi zajímavé možnosti patří Slovensko (v průměru 1 583 Kč/noc), Polsko (v průměru 1 664 Kč/noc), a Rusko (v průměru 1 986 Kč/noc). Toto jsou nejlevnější země, kde si v destinaci Evropa zarezervovat hotel.


Užijte si pobytu v destinaci Evropa za tu správnou cenu.

Nejste si jisti, kde si v destinaci Evropa zarezervovat hotel? Prohlédněte si tyto úžasné země a vyberte tu nejlepší pro vaši dovolenou.

Objevujte svět

Evropa – už jste si cestu zarezervovali? Zvažte jedno z těchto úžasných míst pro své další dobrodružství.