Hotely Evropa

Najděte nejlepší nabídky hotelů Evropa

Přihlášení
Odhlášení
Porovnat s: momondo |

Oblíbené země pro rezervaci hotelu na kontinentu Evropa

Plánujete navštívit kontinent Evropa, ale nejste si jisti, kam se vydat? Zjistěte, ve kterých zemích lze najít nejlepší nabídky
Cena
1 503 Kč - 3 863 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ ZEMĚ EVROPA Česká republika O 71 % uživatelů navštívilo město V zemi Česká republika vyhledává hotely více uživatelů momondo, než v jakékoliv jiné zemi v destinaci Evropa.
CENOVĚ DOSTUPNÁ ZEMĚ V DESTINACI EVROPA Polsko O 50 % levnější Hotely v destinaci Polsko jsou jsou levnější než v ostatních oblíbených destinacích na kontinentu Evropa, v průměru za pouhých 1 503 Kč na noc.
DRAHÁ ZEMĚ V DESTINACI EVROPA Itálie O 24% dražší Itálie disponuje dražšími hotely než ostatní oblíbené destinace na kontinentu Evropa. Ceny se v průměru pohybují okolo 3 863 Kč na noc.

Evropa – cestovní informace

Která destinace je pro uživatele hledající hotel na kontinentu Evropa nejoblíbenější?

Mezi nejoblíbenější destinace na kontinentu Evropa patří Praha (o 77% více návštěv uživateli stránek momondo), Londýn (o 32% více návštěv uživateli stránek momondo) a Palma de Mallorca (o 31% více návštěv uživateli stránek momondo). Tato města představují skvělou možnost pro ty, kdo plánují návštěvu destinace Evropa.

Ve kterých městech v destinaci Evropa je pronájem auta nejlevnější?

Nejlevnějším městem pro cestovatele mířící do destinace Evropa je Burgos, kde jsou ceny hotelového ubytování o 73 % levnější, než průměrná cena v destinaci Evropa. Průměrná cena hotelu ve městě Burgos je 795 Kč za noc. Ti, kteří hledají jiné možnosti, než Burgos, se také mohou vydat do města İzmir nebo Eastbourne.

Cena hotelového ubytování ve městě İzmir je většinou jen 1 071 Kč za noc, což je o 63 % méně než průměrná cena hotelů v destinaci Evropa.

Pokud vás více zajímá Eastbourne, hotelové ubytování zde můžete pořídit přibližně za 1 077 Kč na noc, což je o 63 % méně než průměrná cena hotelů v destinaci Evropa.

Která turistická atrakce je v destinaci Evropa nejoblíbenější?

Mezi nejoblíbenější turistické atrakce v destinaci Evropa patří SAPA Asian Trade Center, La Rambla, a Hippodrome of Constantinople. Tato místa bývají velmi oblíbená mezi turisty.

SAPA Asian Trade Center se nachází ve městě Praha, kde se průměrná cena hotelového ubytování pohybuje okolo 2 493 Kč/noc. La Rambla se nachází ve městě Barcelona, kde se průměrná cena hotelového ubytování pohybuje okolo 3 003 Kč/noc.

Hippodrome of Constantinople se nachází ve městě Istanbul, kde se průměrná cena hotelového ubytování pohybuje okolo 2 203 Kč/noc.

Co lze považovat za nízkou sazbu hotelového ubytování v destinaci Evropa?

Průměrná cena hotelového pokoje pro celou destinaci Evropa je 2 901 Kč/noc. Podle společnosti momondo je jakákoliv nižší cena pro naše uživatele levnou sazbou.

Plánujete-li navštívit levnější zemi v destinaci Evropa, mezi zajímavé možnosti patří Polsko (v průměru 1 503 Kč/noc), Rusko (v průměru 1 695 Kč/noc), a Slovensko (v průměru 1 708 Kč/noc). Toto jsou nejlevnější země, kde si v destinaci Evropa zarezervovat hotel.


Užijte si pobytu v destinaci Evropa za tu správnou cenu.

Nejste si jisti, kde si v destinaci Evropa zarezervovat hotel? Prohlédněte si tyto úžasné země a vyberte tu nejlepší pro vaši dovolenou.

Objevujte svět

Evropa – už jste si cestu zarezervovali? Zvažte jedno z těchto úžasných míst pro své další dobrodružství.