Hotely v Asii

Najděte nabídky 431 805 hotelů v Asii

Asie
4 prosinec — 5 prosinec2
út 5/12
so 9/12

Nejlepší země, kde si v destinaci Asie zarezervovat hotel

Níže najdete průměrné ceny hotelů v nejoblíbenějších městech v destinaci Asie

Cena

237 Kč–4 482 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ ZEMĚ V DESTINACI ASIEIndonésieO 85 % levnějšíHotely v lokaci Indonésie jsou nejlevnější v destinaci Asie, v průměru za pouhých 237 Kč za noc
NEJDRAŽŠÍ ZEMĚ V DESTINACI ASIESingapur64 % dražšíSingapur má nejvyšší ceny hotelového ubytování v destinaci Asie, pokoj stojí v průměru 4 482 Kč za noc
NEJOBLÍBENĚJŠÍ ZEMĚ V DESTINACI ASIEIndieNavštívilo o 87 % více uživatelůV zemi Indie vyhledává hotely více uživatelů momondo, než v jakékoliv jiné zemi v destinaci Asie

Hotely v oblíbených zemích (Asie)

Níže najdete nejoblíbenější země v destinaci Asie, kde se ubytovat, a také některé z nejlepších hotelů v každé z oblastí

Užitečné informace o hotelech v destinaci Asie

Najděte informace o cenách a trendech s ohledem na ubytování pro svou návštěvu destinace Asie

Nejnižší cena hotelového ubytování

267 Kč

Nejoblíbenější hotel (5hvězdičkový)

Supicha Pool Access Hotel (Sha Plus+)

Hotely nedaleko letiště

1532
Nejlevnější cena za pokoj v Asii nalezená v posledních 7 dnech je 267 Kč/noc. Tuto cenu nabízí Birdsnest Hostel Hongdae Foreigner only, 2hvězdičkový hotel.
Cestujte v pohodlí a zarezervujte si pokoj v nejoblíbenějším 5hvězdičkovém hotelu v Asii – Supicha Pool Access Hotel (Sha Plus+)(Hodnocení 8,1/10 na základě 234 recenzí).
v Asii se je 1 532 hotelů v blízkosti Inčchon Incheon Mezinárodní letiště. Darakhyu Incheon Airport Terminal 2 Capsule Hotel by Walkerhill se nachází nejblíž, ve vzdálenosti 0,0 km od letiště.

Informace týkající se pobytu ve čtvrti Asie

Než si zarezervujete hotel ve čtvrti Asie, přečtěte si tyto důležité cestovní tipy.

Která destinace je pro uživatele hledající hotel na kontinentu Asie nejoblíbenější?

Ve kterých městech v destinaci Asie je pronájem auta nejlevnější?

Nejlevnějším městem pro cestovatele mířící do destinace Asie je Kolombo, kde jsou ceny hotelového ubytování o 92 % levnější, než průměrná cena v destinaci Asie. Průměrná cena hotelu ve městě Kolombo je 222 Kč za noc. Ti, kteří hledají jiné možnosti, než Kolombo, se také mohou vydat do města Patong nebo Krabi.

Cena hotelového ubytování ve městě Patong je většinou jen 371 Kč za noc, což je o 86 % méně než průměrná cena hotelů v destinaci Asie.

Pokud vás více zajímá Krabi, hotelové ubytování zde můžete pořídit přibližně za 399 Kč na noc, což je o 85 % méně než průměrná cena hotelů v destinaci Asie.

Která turistická atrakce je v destinaci Asie nejoblíbenější?

Co lze považovat za nízkou sazbu hotelového ubytování v destinaci Asie?

Průměrná cena hotelového pokoje pro celou destinaci Asie je 2 554 Kč/noc. Podle společnosti momondo je jakákoliv nižší cena pro naše uživatele levnou sazbou.

Plánujete-li navštívit levnější zemi v destinaci Asie, mezi zajímavé možnosti patří Thajsko (v průměru 1 148 Kč/noc), Malajsie (v průměru 1 561 Kč/noc), a Indonésie (v průměru 1 603 Kč/noc). Toto jsou nejlevnější země, kde si v destinaci Asie zarezervovat hotel.

Kolik dopravců momondo pro hotelů v destinaci Asievyhledává?

Počet dopravců, ze kterých si lze pro hotelů v destinaci Asie od měsíce prosince 2023 vybrat, je 901 989.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro hotelů v destinaci Asie?

Ceny pro hotelů v destinaci Asie jsou aktualizovány denně.


Proč používat momondo?

Proč si zarezervovat ubytování v destinaci Asie přes momondo?

Na stránkách momondo můžete rychle najít a zobrazit hotely v destinaci Asie a ušetřit tak čas i peníze. Vyhledáváme pro vás hotely a jiné nabídky ubytování od řady nezávislých i větších poskytovatelů. Vám jen stačí vybrat, kde se ubytovat.

Jak mi stránky momondo pomůžou najít skvělé ubytování v destinaci Asie?

Výsledky na stránkách momondo můžete filtrovat podle ceny, umístění, vybavení a služeb, hodnocení a mnoho dalšího. Můžete tak s námi najít skvělé ubytování v destinaci Asie.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Asie

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.