Nabídky hotelů Jižní Amerika

Hotely Jižní Amerika

Najděte nejlepší nabídky hotelů Jižní Amerika

Přihlášení
Odhlášení
Porovnat s: momondo |

Oblíbené země pro rezervaci hotelu na kontinentu Jižní Amerika

Plánujete navštívit kontinent Jižní Amerika, ale nejste si jisti, kam se vydat? Zjistěte, ve kterých zemích lze najít nejlepší nabídky
Cena
1 314 Kč - 2 983 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ ZEMĚ JIŽNÍ AMERIKA Brazílie O 45 % uživatelů navštívilo město V zemi Brazílie vyhledává hotely více uživatelů momondo, než v jakékoliv jiné zemi v destinaci Jižní Amerika.
CENOVĚ DOSTUPNÁ ZEMĚ V DESTINACI JIŽNÍ AMERIKA Kolumbie O 37 % levnější Hotely v destinaci Kolumbie jsou jsou levnější než v ostatních oblíbených destinacích na kontinentu Jižní Amerika, v průměru za pouhých 1 313 Kč na noc.
DRAHÁ ZEMĚ V DESTINACI JIŽNÍ AMERIKA Surinam O 31% dražší Surinam disponuje dražšími hotely než ostatní oblíbené destinace na kontinentu Jižní Amerika. Ceny se v průměru pohybují okolo 2 982 Kč na noc.

Jižní Amerika – cestovní informace

Která destinace je pro uživatele hledající hotel na kontinentu Jižní Amerika nejoblíbenější?

Mezi nejoblíbenější destinace na kontinentu Jižní Amerika patří Cordoba, Argentina (o 82% více návštěv uživateli stránek momondo), Rio de Janeiro (o 50% více návštěv uživateli stránek momondo) a Santiago de Chile (o 34% více návštěv uživateli stránek momondo). Tato města představují skvělou možnost pro ty, kdo plánují návštěvu destinace Jižní Amerika.

Ve kterých městech v destinaci Jižní Amerika je pronájem auta nejlevnější?

Nejlevnějším městem pro cestovatele mířící do destinace Jižní Amerika je Cali, kde jsou ceny hotelového ubytování o 69 % levnější, než průměrná cena v destinaci Jižní Amerika. Průměrná cena hotelu ve městě Cali je 645 Kč za noc. Ti, kteří hledají jiné možnosti, než Cali, se také mohou vydat do města Lima nebo Fortaleza.

Cena hotelového ubytování ve městě Lima je většinou jen 1 525 Kč za noc, což je o 27 % méně než průměrná cena hotelů v destinaci Jižní Amerika.

Pokud vás více zajímá Fortaleza, hotelové ubytování zde můžete pořídit přibližně za 1 690 Kč na noc, což je o 18 % méně než průměrná cena hotelů v destinaci Jižní Amerika.

Co lze považovat za nízkou sazbu hotelového ubytování v destinaci Jižní Amerika?

Průměrná cena hotelového pokoje pro celou destinaci Jižní Amerika je 2 074 Kč/noc. Podle společnosti momondo je jakákoliv nižší cena pro naše uživatele levnou sazbou.

Plánujete-li navštívit levnější zemi v destinaci Jižní Amerika, mezi zajímavé možnosti patří Kolumbie (v průměru 1 313 Kč/noc), Peru (v průměru 1 525 Kč/noc), a {6} (v průměru {7}/noc). Toto jsou nejlevnější země, kde si v destinaci Jižní Amerika zarezervovat hotel.


Objevujte svět

Jižní Amerika – už jste si cestu zarezervovali? Zvažte jedno z těchto úžasných míst pro své další dobrodružství.
Nabídky hotelů Jižní Amerika