Hotely Karibik

Najděte nejlepší nabídky hotelů Karibik

Přihlášení
Odhlášení
Porovnat s: momondo |

Oblíbené země pro rezervaci hotelu na kontinentu Karibik

Plánujete navštívit kontinent Karibik, ale nejste si jisti, kam se vydat? Zjistěte, ve kterých zemích lze najít nejlepší nabídky
Cena
1 351 Kč - 8 086 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ ZEMĚ KARIBIK Dominikánská republika O 62 % uživatelů navštívilo město V zemi Dominikánská republika vyhledává hotely více uživatelů momondo, než v jakékoliv jiné zemi v destinaci Karibik.
CENOVĚ DOSTUPNÁ ZEMĚ V DESTINACI KARIBIK Aruba O 71 % levnější Hotely v destinaci Aruba jsou jsou levnější než v ostatních oblíbených destinacích na kontinentu Karibik, v průměru za pouhých 1 350 Kč na noc.
DRAHÁ ZEMĚ V DESTINACI KARIBIK Bahamy O 45% dražší Bahamy disponuje dražšími hotely než ostatní oblíbené destinace na kontinentu Karibik. Ceny se v průměru pohybují okolo 8 085 Kč na noc.

Karibik – cestovní informace

Která destinace je pro uživatele hledající hotel na kontinentu Karibik nejoblíbenější?

Mezi nejoblíbenější destinace na kontinentu Karibik patří Punta Cana (o 84% více návštěv uživateli stránek momondo), Varadero (o 57% více návštěv uživateli stránek momondo) a Havana (o 54% více návštěv uživateli stránek momondo). Tato města představují skvělou možnost pro ty, kdo plánují návštěvu destinace Karibik.

Ve kterých městech v destinaci Karibik je pronájem auta nejlevnější?

Nejlevnějším městem pro cestovatele mířící do destinace Karibik je Oranjestad, kde jsou ceny hotelového ubytování o 71 % levnější, než průměrná cena v destinaci Karibik. Průměrná cena hotelu ve městě Oranjestad je 1 350 Kč za noc. Ti, kteří hledají jiné možnosti, než Oranjestad, se také mohou vydat do města Havana nebo Willemstad.

Cena hotelového ubytování ve městě Havana je většinou jen 2 572 Kč za noc, což je o 44 % méně než průměrná cena hotelů v destinaci Karibik.

Pokud vás více zajímá Willemstad, hotelové ubytování zde můžete pořídit přibližně za 3 358 Kč na noc, což je o 26 % méně než průměrná cena hotelů v destinaci Karibik.

Co lze považovat za nízkou sazbu hotelového ubytování v destinaci Karibik?

Průměrná cena hotelového pokoje pro celou destinaci Karibik je 4 526 Kč/noc. Podle společnosti momondo je jakákoliv nižší cena pro naše uživatele levnou sazbou.

Plánujete-li navštívit levnější zemi v destinaci Karibik, mezi zajímavé možnosti patří Aruba (v průměru 1 350 Kč/noc), Kuba (v průměru 3 163 Kč/noc), a Curaçao (v průměru 3 358 Kč/noc). Toto jsou nejlevnější země, kde si v destinaci Karibik zarezervovat hotel.


Objevujte svět

Karibik – už jste si cestu zarezervovali? Zvažte jedno z těchto úžasných míst pro své další dobrodružství.