Hotely Afrika

Najděte nejlepší nabídky hotelů Afrika

Přihlášení
Odhlášení
Porovnat s: momondo |

Oblíbené země pro rezervaci hotelu na kontinentu Afrika

Plánujete navštívit kontinent Afrika, ale nejste si jisti, kam se vydat? Zjistěte, ve kterých zemích lze najít nejlepší nabídky
Cena
1 976 Kč - 16 700 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ ZEMĚ AFRIKA Egypt O 49 % uživatelů navštívilo město V zemi Egypt vyhledává hotely více uživatelů momondo, než v jakékoliv jiné zemi v destinaci Afrika.
CENOVĚ DOSTUPNÁ ZEMĚ V DESTINACI AFRIKA Tanzánie O 64 % levnější Hotely v destinaci Tanzánie jsou jsou levnější než v ostatních oblíbených destinacích na kontinentu Afrika, v průměru za pouhých 1 976 Kč na noc.
DRAHÁ ZEMĚ V DESTINACI AFRIKA Seychely O 68% dražší Seychely disponuje dražšími hotely než ostatní oblíbené destinace na kontinentu Afrika. Ceny se v průměru pohybují okolo 16 699 Kč na noc.

Afrika – cestovní informace

Která destinace je pro uživatele hledající hotel na kontinentu Afrika nejoblíbenější?

Mezi nejoblíbenější destinace na kontinentu Afrika patří Hurghada (o 73% více návštěv uživateli stránek momondo), Marrákeš (o 64% více návštěv uživateli stránek momondo) a Zanzibar (o 63% více návštěv uživateli stránek momondo). Tato města představují skvělou možnost pro ty, kdo plánují návštěvu destinace Afrika.

Ve kterých městech v destinaci Afrika je pronájem auta nejlevnější?

Nejlevnějším městem pro cestovatele mířící do destinace Afrika je Fès, kde jsou ceny hotelového ubytování o 77 % levnější, než průměrná cena v destinaci Afrika. Průměrná cena hotelu ve městě Fès je 1 267 Kč za noc. Ti, kteří hledají jiné možnosti, než Fès, se také mohou vydat do města Zanzibar nebo Jambiani.

Cena hotelového ubytování ve městě Zanzibar je většinou jen 1 903 Kč za noc, což je o 65 % méně než průměrná cena hotelů v destinaci Afrika.

Pokud vás více zajímá Jambiani, hotelové ubytování zde můžete pořídit přibližně za 2 012 Kč na noc, což je o 63 % méně než průměrná cena hotelů v destinaci Afrika.

Co lze považovat za nízkou sazbu hotelového ubytování v destinaci Afrika?

Průměrná cena hotelového pokoje pro celou destinaci Afrika je 5 374 Kč/noc. Podle společnosti momondo je jakákoliv nižší cena pro naše uživatele levnou sazbou.

Plánujete-li navštívit levnější zemi v destinaci Afrika, mezi zajímavé možnosti patří Tanzánie (v průměru 1 976 Kč/noc), Jihoafrická republika (v průměru 2 474 Kč/noc), a Egypt (v průměru 2 575 Kč/noc). Toto jsou nejlevnější země, kde si v destinaci Afrika zarezervovat hotel.


Objevujte svět

Afrika – už jste si cestu zarezervovali? Zvažte jedno z těchto úžasných míst pro své další dobrodružství.