
Hotely v oblíbených městech Východní Kapsko
Níže najdete nejoblíbenější města v destinaci Východní Kapsko, kde se ubytovat, a také některé z nejlepších hotelů v každé z oblastí
East London
Hledat hotely East LondonPort Elizabeth
Hledat hotely Port ElizabethJeffreys Bay
Hledat hotely Jeffreys BayStormsrivier
Hledat hotely StormsrivierKolik stojí hotel v destinaci Východní Kapsko za noc?
Použijte níže uvedené informace a najděte tak kvalitní hotelové ubytování v destinaci Východní Kapsko za nízkou cenu.
2 hvězdičky a méně
Island Vibe Jeffreys Bay Hostel
10 Dageraad Street, Jeffreys Bay, Východní Kapsko, Jihoafrická republika
Oceanic Flashpackers accommodation
2 Bank Street, East London, Východní Kapsko, Jihoafrická republika
Dreamsleep
14 Park Ave, East London, Východní Kapsko, Jihoafrická republika
3 hvězdičky
The Thatch Hide
37 Flamingo Crescent, East London, Východní Kapsko, Jihoafrická republika
Premier Hotel Regent
22 Esplanade, Beach Front, East London, Východní Kapsko, Jihoafrická republika
Hide 2 On Rees
2 Rees Street, East London, Východní Kapsko, Jihoafrická republika
4 hvězdičky +
Dio Dell Amore Guest House
1 Doringkampfarm Street, Jeffreys Bay, Východní Kapsko, Jihoafrická republika
Drostdy Hotel
30 Church Street, Graaff Reinet, Východní Kapsko, Jihoafrická republika
The Bay Inn
80 Maureen Circle Bluewaterbay, Port Elizabeth, Východní Kapsko, Jihoafrická republika
Nejlepší ceny nalezené uživateli stránek momondo za posledních 24 hodin
Hostely a levné hotely Východní Kapsko
Tyto hotely a hostely většinou představují levnou možnost ubytování v destinaci Východní Kapsko
Oblíbené hotely momondo v destinaci Východní Kapsko
Zjistěte více o těchto hotelech v destinaci Východní Kapsko, které si uživatel= oblíbili
Užitečné informace o hotelech v destinaci Východní Kapsko
Najděte informace o cenách a trendech s ohledem na ubytování pro svou návštěvu destinace Východní Kapsko
Nejnižší cena hotelového ubytování | 435 Kč |
|---|---|
Nejoblíbenější hotel (5hvězdičkový) | Dio Dell Amore Guest House |
Hotely nedaleko letiště | 1130 |
Kdy rezervovat hotel v destinaci Východní Kapsko
Přečtěte si níže uvedené informace a najděte tak nejlepší nabídku hotelového pokoje v destinaci Východní Kapsko.
| Mimo sezónu | červenec | nejlevnější měsíc pobytu |
| V sezóně | říjen | nejdražší doba pobytu |
| 51 % | očekávané snížení ceny | |
| 39 % | očekávané zvýšení cen |
Cena | 1 452 Kč–4 812 Kč |
|---|
| Nejlevnější den v týdnu | pátek | je k rezervaci nejlevnějším dnem v týdnu |
| Nejdražší den v týdnu | čtvrtek | je k rezervaci nejdražším dnem v týdnu |
| 2 131 Kč | je průměrná cena ubytování v hotelu za noc v tento den | |
| 4 306 Kč | je průměrná cena ubytování v hotelu za noc v tento den |
Nejlepší města, kde si v destinaci Východní Kapsko zarezervovat hotel
Níže najdete průměrné ceny hotelů v nejoblíbenějších městech v destinaci Východní Kapsko
Cena | 979 Kč–2 928 Kč |
|---|
| NEJLEVNĚJŠÍ MĚSTO V DESTINACI VÝCHODNÍ KAPSKO | Coffee Bay | O 41 % levnější | Hotely v lokaci Coffee Bay jsou nejlevnější v destinaci Východní Kapsko, v průměru za pouhých 979 Kč za noc |
| NEJDRAŽŠÍ MĚSTO V DESTINACI VÝCHODNÍ KAPSKO | Addo | 44 % dražší | Addo má nejvyšší ceny hotelového ubytování v destinaci Východní Kapsko, pokoj stojí v průměru 2 928 Kč za noc |
| NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSTO V DESTINACI VÝCHODNÍ KAPSKO | East London | Navštívilo o 89 % více uživatelů | Ve městě East London vyhledává hotely více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném městě v destinaci Východní Kapsko |
Informace týkající se pobytu ve čtvrti Východní Kapsko
Než si zarezervujete hotel ve čtvrti Východní Kapsko, přečtěte si tyto důležité cestovní tipy.
Jaké jsou nejlepší hotely ve čtvrti Východní Kapsko?
Riverview Guesthouse East London, nacházející se ve městě East London, je nejlépe hodnoceným hotelem v destinaci Východní Kapsko se skóre 9,4. Dalším nejlepším skóre od uživatelů stránek momondo je 9,3, kterým se těší Reef View Bnb. Třetí nejlépe hodnocený hotel je Coral Beach Bed & Breakfast, jenž od uživatelů stránek momondo, který s ním mají zkušenost, získal skóre 9,2.
Kolik stojí hotel v destinaci Východní Kapsko v měsíci říjen?
Ceny hotelového ubytování v destinaci Východní Kapsko se můžou lišit, podle toho, jaké město plánujete navštívit. Obecně ale můžete v měsíci říjen očekávat ceny za dvoulůžkový pokoj okolo 2 006 Kč za noc. Uživatelé našli ceny hotelového ubytování v destinaci Východní Kapsko pro měsíc říjen už za 624 Kč na noc, a to ve městě East London.
Které město v destinaci Východní Kapsko nabízí nejlevnější hotelové pokoje?
East London nabízí hotelové sazby za pouhých 502 Kč za noc, tedy o 66 % méně než ostatní města v destinaci Východní Kapsko.
Kolik dopravců momondo pro hotelů v destinaci Východní Kapskovyhledává?
Pro hotelů v destinaci Východní Kapsko si lze od měsíce října 2026 vybrat z 4 358 dopravců.
Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro hotelů v destinaci Východní Kapsko?
Ceny pro hotelů v destinaci Východní Kapsko byly naposledy aktualizovány včera.
Jaká je průměrná cena hotelu v blízkosti Summerstrand Beach?
Uživatelé stránek momondo doporučují 10 hotelů v blízkosti Summerstrand Beach. Hotely v této oblasti přijdou v průměru na 1 929 Kč na noc. Ceny se mohou lišit na základě několika faktorů, včetně ročního období. Hotely v blízkosti Summerstrand Beach jsou většinou o 18 % dražší než průměrný hotel v destinaci Východní Kapsko, který přijde na 1 570 Kč.
Proč používat momondo?
Proč si zarezervovat ubytování v destinaci Východní Kapsko přes momondo?
Východní Kapsko vyhledává na stovkách stránek pro cestovatele a umožní vám porovnat ceny ubytování jako hotely a jiné možnosti ubytování v destinaci Východní Kapsko. Stránky momondo shromáždí všechny možnosti ubytování najednou místě a jejich používání je zdarma, bez skrytých poplatků nebo nákladů.
Jak mi stránky momondo pomůžou najít skvělé ubytování v destinaci Východní Kapsko?
Výsledky na stránkách momondo můžete filtrovat podle ceny, umístění, vybavení a služeb, hodnocení a mnoho dalšího. Můžete tak s námi najít skvělé ubytování v destinaci Východní Kapsko.