Najděte levné letenky Dar Es Salaam

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
po 11/7
po 18/7

Nabídky z více než 900 stránek pro cestovatele.

O letech do destinace Dar Es Salaam

Souhrnné informace o leteckých společnostech, ceně a délce letů do destinace Dar Es Salaam

Nejlepší cena jednosměrné letenky

11 624 Kč

Nejlepší cena zpáteční letenky

18 238 Kč

Nejkratší doba letu

15hod 35min

Dopravce:

8 leteckých společností
Nejlepší cena jednosměrné letenky Česká republika–Dar Es Salaam za posledních 72 hodin je 11 624 Kč (Praha Václav Havel–Dar Es Salaam Mezinárodní letiště Dar es Salaam).
Nejlepší cena zpáteční letenky Česká republika–Dar Es Salaam za posledních 72 hodin je 18 238 Kč (Praha Václav Havel–Dar Es Salaam Mezinárodní letiště Dar es Salaam).
Nejrychlejší let Česká republika–Dar Es Salaam trvá 15hod 35min (Praha Václav Havel–Dar Es Salaam Mezinárodní letiště Dar es Salaam).
Do destinace Dar Es Salaam nabízí lety 8 leteckých společností, včetně KLM, Turkish Airlines a Qatar Airways.

Nejlevnější letenky na letiště Dar Es Salaam

Najděte nejlevnější lety na letiště Dar Es Salaam z města či letiště blízko vás
Praha
Dar Es Salaam

NEJLEVNĚJŠÍ TRASA Praha - Dar Es Salaam

Praha (PRG) – Zanzibar (ZNZ)

Lety Praha - Dar Es Salaam jsou většinou levnější, pokud letíte z letiště Praha Václav Havel na letiště Zanzibar Kisauni. Průměrná cena je 18 955 Kč

NEJLEVNĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - DAR ES SALAAMříjenO 21 % levnějšíLet Praha - Dar Es Salaam stojí v měsíci říjen v průměru jen 15 530 Kč
NEJDRAŽŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - DAR ES SALAAMzáříO 194% dražšíCena letů Praha - Dar Es Salaam je v měsíci září přibližně 57 519 Kč
NEJOBLÍBENĚJŠÍ MĚSÍC PRO LETY PRAHA - DAR ES SALAAMbřezenO 633 % uživatelů navštívilo městoV měsíci březen vyhledává lety Praha - Dar Es Salaam více uživatelů momondo, než v jakémkoliv jiném měsíci

Jaký je nejlepší termín letu Dar Es Salaam?

Uživatelé, kteří si zarezervovali letenku from Arusha - Dar Es Salaam našli lety o 79 % levnější, než je průměrná cena letenky do destinace Dar Es Salaam. Chcete-li najít nejlevnější cenu letu do destinace Dar Es Salaam z vašeho místa odletu, vyzkoušejte Cenového průvodce momondo.

Pokud nejste do destinace Dar Es Salaam schopni cestovat v měsíci říjen, pak lety v měsíci březen jsou také levné. Ceny v tomto měsíci se na stránkách momondo se pohybují okolo 16 321 Kč.

Najít další možné a případně i levnější příletové letiště v blízkosti destinace Dar Es Salaam není nemožné. Pokud plánujete letět do destinace Dar Es Salaam, zvažte možnost letu na letiště Letiště Zanzibar Kisauni (67 km od centra města Dar Es Salaam) nebo Letiště Kilindoni Mafia (128 km od centra města Dar Es Salaam).

Ceny se liší v závislost na tom, odkud cestující letí. V průměru je však nejlevnějším příletovým letištěm v destinaci Dar Es Salaam letiště Dar Es Salaam Mezinárodní letiště Dar es Salaam, kde se průměrná cena pohybuje okolo 16 528 Kč na osobu. Uživatelé většinou nejlepší ceny najdou pomocí Cenového průvodce momondo.Nabídky letenek do destinace Dar Es Salaam na stránkách momondo

Prohlédněte si některé z nejlepších sazeb z letišť Česká republika do destinace Dar Es Salaam, nedávno nalezených uživateli na stránkách momondo

Které letecké společnosti létají do destinace Dar Es Salaam?

Zde naleznete výběr těch nejoblíbenějších a nejlevnějších leteckých společností nabízejících lety do destinace Dar Es Salaam

Které letecké společnosti létají do destinace Dar Es Salaam?

Pro let na trase Česká republika–Dar Es Salaam si většina uživatelů stránek momondo vybírá oblíbené letecké společnosti, jako jsou Turkish Airlines, KLM, Qatar Airways a Emirates. V závislosti na odletovém letišti však může být na výběr k dispozici více leteckých společností.

Lety Turkish Airlines do destinace Dar Es Salaam

Turkish Airlines nabízí přibližně 7 letů do destinace Dar Es Salaam týdně. Nejčastějším místem odletu bývá Istanbul a nejvýhodnější nabídka zpátečního letu od společnosti Turkish Airlines přijde na 14 224 Kč (Praha Václav Havel–Dar Es Salaam). Uživatelé společnosti Turkish Airlines udělili hodnocení 8,3/10 v rámci více než 128 recenzí na stránkách momondo.

Lety KLM do destinace Dar Es Salaam

Nabídky letů KLM do destinace Dar Es Salaam začínají od 16 312 Kč. Jedná se o nejvýhodnější cenu, která byla v nedávné době nalezena na stránkách momondo, za zpáteční cestu z letiště Praha Václav Havel. Během běžného týdne jsou ceny letenek KLM vyšší, ale závisí na tom, odkud letíte – Nairobi Jomo Kenyatta Mezinárodní letiště je nejoblíbenějším odletovým místem společnosti KLM do destinace Dar Es Salaam, běžně proto bývá k dispozici větší množství letů. KLM má hodnocení 7,7/10 na základě 133 recenzí.


Oblíbené trasy do destinace Dar Es Salaam

Nejčastěji vyhledávané lety do destinace Dar Es Salaam za nejlevnější cenu a s nejkratší délkou letu
Lety Praha - Dar Es Salaam
Nejkratší doba letu16hod 15min
Nejlevnější cena20 539 Kč

Začněte plánovat cestu do destinace Dar Es Salaam


Lety do ostatních měst Tanzánie

Odezněla vaše láska pro destinaci Dar Es Salaam? Podívejte se na letenky do dalších měst Tanzánie

Proč používat momondo?

Vyhledávání letů do destinace Dar Es Salaam je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Dar Es Salaam.

Ano, Všechny lety do destinace Dar Es Salaam lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Dar Es Salaam mohli učinit informované rozhodnutí.

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů do destinace Dar Es Salaam a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.