Pronájmy aut v Tanzánii

Hledáte levný pronájem aut v Tanzánii? Vyhledávejte právě zde!

Zanzibar, Tanzánie
28 březen — 4 duben
Stejné místo odevzdání
Zanzibar, Tanzánie
út 28/3
poledne
út 4/4
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Nabídky pronájmu aut Tanzánie nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Tanzánie

Auta Malý vůz

663 Kč - 1 109 Kč

Všechny typy aut

663 Kč - 1 494 Kč

Průměrná cena vozu typu Malý vůz v destinaci Tanzánie je 793 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si Malý vůz v destinaci Tanzánie pronajmout, je září. Cena pouhých 663 Kč na den je o 17% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu Malý vůz je běžně o 8 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Tanzánie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Tanzánie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.

Průměrná cena vozu typu SUV v destinaci Tanzánie je 796 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si SUV v destinaci Tanzánie pronajmout, je září. Cena pouhých 663 Kč na den je o 17% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu typu SUV je běžně o 8 % levnější než průměrná cena pronájmu auta v destinaci Tanzánie. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Tanzánie se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete.


Rejstřík autopůjčoven Tanzánie

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Tanzánie

Autounion Car Rental

11 autopůjčoven

Sunnycars

7 autopůjčoven

1First Car Rental

5 autopůjčoven

Sixt

5 autopůjčoven

Karibu Kwetu Zanzibar

4 autopůjčovny

keddy by Europcar

4 autopůjčovny

SURPRICE CAR RENTAL

4 autopůjčovny

Europcar

3 autopůjčovny

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Tanzánie

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Tanzánie

Pronájem aut Tanzánie

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Tanzánie a buďte připraveni na další cestu

Autounion Car Rental má v destinaci Tanzánie nejvíce autopůjčoven. Tato společnost zde má 11 poboček a většinu z nich najdete na letišti nebo v centru města. Zvažte návštěvu města Zanzibar, které je nejnavštěvovanější v destinaci Tanzánie. Autounion Car Rental zde má výrazné zastoupení, s více než 3 pobočkami – mnoho z nich najdete na letišti nebo v centru měst.

V destinaci Tanzánie jsou řidiči povinni jezdit po celou dobu levé. Pokud se tímto nebudou řídit, mohou riskovat sankce za porušení porušení pravidel silniční dopravy.

Síť silniční dopravy v destinaci Tanzánie byla za svou kvalitu ohodnocena skóre ve výši 3,3 (1 je nejnižší a 7 nejvyšší). Destinace se tak dostala na 93. místo na světě, ze 137 zemí. Silnice se v různých regionech liší, proto toto skóre použijte pouze pro představu a srovnání.

V destinaci Tanzánie je limit pro konzumaci alkoholu před jízdou 0,80 ‰. Různé regiony a města v destinaci Tanzánie mohou mít své vlastní místní zákony, které doplňují zákony platné v celé zemi. Než si auto pronajmete, zkontrolujte si všechny potřebné informace. Jste-li mladší 18 let, což je v destinaci Tanzánie minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu, mohou vám hrozit přísné sankce, budete-li zadrženi v souvislosti s konzumací alkoholu před jízdou. Berte na vědomí, že řízení pod vlivem alkoholu, nezávisle na věku, není nikdy dobrý nápad.

Cestovatelé v destinaci Tanzánie si rádi pronajímají Nižší střední třída. Při výběrů mohou zohledňovat počasí v době pobytu, aktivity, které si naplánovali, nebo rozpočet. Za posledních 30 dnů si pro svou cestu do destinace Tanzánie Nižší střední třída pronajalo 35 % našich uživatelů a zaplatili v průměru 1 046 Kč na den.

Můžete očekávat, že v průměru v destinaci Tanzánie za benzín zaplatíte 28,47 Kč za litr. Berte na vědomí, že toto je průměrná cena pro celou zemi z minulého týdne a cena benzínu se v různých částech země může lišit. Podle našich údajů nemá Tanzánie ani nejvyšší, ani nejnižší cenu benzínu na světě. Kuvajt se momentálně chlubí nejlevnějším benzínem, za 7,63 Kč za litr´, zatímco Hong Kong má za 65,91 Kč za litr benzín nejdražší. Berte na vědomí, že ceny benzínu se pravidelně mění a v době vaší cesty se mohou lišit.


Objevte více pronájmů aut Afrika

Prohlédněte si nabídky pronájmu aut Afrika

Začněte plánovat cestu na Tanzánie


Proč používat momondo?

Rozhodnete-li se k vyhledávání auta k pronájmu v destinaci Tanzánie použít stránky momondo, můžete ušetřit čas i peníze. momondo vyhledává na tisících stránek autopůjčoven a poskytne vám tak širokou škálu možností a aut, ze kterých vybírat.

Díky filtrům je vyhledávání skvělého pronájmu auta v destinaci Tanzánie na stránkách momondo snazší. Ať už vám záleží na ceně, typu vozu, vybavení nebo podmínkách, stránky momondo vám umožní zúžit vyhledávání pomocí těchto a dalších filtrů a najít tak tu nejlepší nabídku.

Zrušení zdarma je možnost, podle které lze na stránkách momondo filtrovat výsledky vyhledávání pronájmu aut v destinaci Tanzánie a všech ostatních destinacích. Dostupnost se může v závislosti na destinaci lišit.

Ano, stránky momondo pro pronájem aut v destinaci Tanzánie nabízejí filtr podle Vrácení se stejným obsahem nádrže.

Ano, to je rozhodně možné. Stránky momondo mají k dispozici speciální filtr pro služby důkladnější dezinfekce aut k pronájmu, včetně destinace Tanzánie.

Ano, na stránkách momondo lze vyhledávat pronájem aut v destinaci Tanzánie s neomezených počtem najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.