Pronájmy aut v Egyptě

Hledáte levný pronájem aut v Egyptě? Vyhledávejte právě zde!

Hurghada, Egypt
7 prosinec — 14 prosinec
Stejné místo odevzdání
Hurghada, Egypt
st 7/12
poledne
st 14/12
poledne
Věk řidiče

Nejlepší nabídky pronájmu aut Egypt

Najděte skvělé nabídky oblíbených pronájmů aut Egypt
Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

23 Kč/den

6 prosinec–13 prosinec
Peugeot 208
Citroen C4
nebo podobný – Nižší střední třída
Až 4 pasažéři

31 Kč/den

6 prosinec–13 prosinec
Citroen C4
Skoda Superb
nebo podobný – Standard
Až 5 pasažérů

69 Kč/den

6 prosinec–13 prosinec
Skoda Superb

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Egypt

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Egypt

Pronájem aut Egypt

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Egypt a buďte připraveni na další cestu

Sixt má v destinaci Egypt nejvíce autopůjčoven. Tato společnost zde má 25 poboček a většinu z nich najdete na letišti nebo v centru města. Zvažte návštěvu města Hurghada, které je nejnavštěvovanější v destinaci Egypt. Sixt zde má výrazné zastoupení, s více než 4 pobočkami – mnoho z nich najdete na letišti nebo v centru měst.

V destinaci Egypt jsou řidiči povinni jezdit po celou dobu vpravo. Pokud se tímto nebudou řídit, mohou riskovat sankce za porušení porušení pravidel silniční dopravy.

Destinace Egypt se v roce 2019 umístila na 110. místě ze 137 zemí po celém světě, s ohledem na kvalitu silnic. Destinace Egypt získala skóre kvality silnic 3, na škále od 1 do 7. Berte na vědomí, že silniční podmínky se v destinaci Egypt mohou lišit, v závislosti na regionu, který se chystáte navštívit.

V destinaci Egypt je limit pro konzumaci alkoholu před jízdou 0,50 ‰. Různé regiony a města v destinaci Egypt mohou mít své vlastní místní zákony, které doplňují zákony platné v celé zemi. Než si auto pronajmete, zkontrolujte si všechny potřebné informace. Jste-li mladší 21 let, což je v destinaci Egypt minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu, mohou vám hrozit přísné sankce, budete-li zadrženi v souvislosti s konzumací alkoholu před jízdou. Berte na vědomí, že řízení pod vlivem alkoholu, nezávisle na věku, není nikdy dobrý nápad.

Když přijde na pronájem auta v destinaci Egypt, cestovatelé si rádi pronajímají Economy. Ve skutečnosti si tento typ vozu v  posledních 30 dnech pronajalo 50 % uživatelů stránek momondo a zaplatilo v průměru 807 Kč na den.

Minulý týden přišel benzín v destinaci Egypt na 10,31 Kč za litr. Plánujete-li si v destinaci Egypt pronajmout auto, dejte si bokem rozpočet na benzín v závislosti na tom, kolik toho plánujete najezdit. Pro srovnání, zemí s nejnižší průměrnou cenou benzínu je Alžírsko, kde je cena benzínu 7,74 Kč za litr. Zemí s nejvyšší průměrnou cenou benzínu je Hong Kong, kde benzín přijde na 69,11 Kč za litr.


Objevte více pronájmů aut Afrika

Prohlédněte si nabídky pronájmu aut Afrika

Začněte plánovat cestu na Egypt


Proč používat momondo?

Auto v destinaci Egypt doporučujeme pronajmout na stránkách momondo – vyhledávání je rychlé, snadné a zdarma a můžete ušetřit. momondo práci odvede za vás – najde pro vás ceny a podmínky pronájmu aut. Vám stačí porovnat a vybrat, která varianta bude pro vaši cestu ta nejlepší.

Díky stránkám momondo můžete najít ty nejlepší nabídky pronájmu aut v destinaci Egypt prostřednictvím filtrů výsledků vyhledávání podle ceny, kapacity, vybavení vozu, místa vyzvednutí a odevzdání a mnoha dalších.

Ano, stránky momondo umožňují filtrovat výsledky konkrétně podle autopůjčoven v destinaci Egypt nabízejících zrušení rezervace zdarma.

Ano, při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Egypt na stránkách momondo stačí vybrat filtr podle Vrácení se stejným obsahem nádrže.

Možnost důkladnějšího čištění lze najít u všech autopůjčoven na stránkách momondo, včetně destinace Egypt.

Rozhodně ano. Nabídky aut k pronájmu v destinaci Egypt můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle neomezeného počtu najetých kilometrů.


Proč cestovatelé volí momondo
Rezervujte s jistotou
Porovnáváme nabídky pronájmů aut z více než 70 000 stránek. Můžete se tak rozhodnout rychle a snadno.
Ekologické
Vybírejte z široké škále aut, včetně hybridních a elektrických. Budete tak při cestování šetrní k naší planetě.
Žádné skryté náklady
Všechny zobrazené ceny jsou kompletní. Nepřekvapí vás žádné skryté náklady nebo poplatky a zobrazené ceně tak můžete důvěřovat.