Pronájem aut v Egyptě

Hledáte levný pronájem aut v Egyptě? Vyhledávejte právě zde!

Hurghada, Egypt
8 prosinec — 15 prosinec
Hurghada, Egypt
pá 8/12
poledne
pá 15/12
poledne
Věk řidiče

Nabídky od více než 70 000 poboček autopůjčoven.

Informace a trendy ohledně pronájmu aut Egypt

Užitečné informace o  pronájmu perfektního auta Egypt

Která autopůjčovna má v destinaci Egypt nejvíce poboček?

Sixt má v destinaci Egypt nejvíce autopůjčoven. Tato společnost zde má 25 poboček a většinu z nich najdete na letišti nebo v centru města. Zvažte návštěvu města Hurghada, které je nejnavštěvovanější v destinaci Egypt. Sixt zde má výrazné zastoupení, s více než 4 pobočkami – mnoho z nich najdete na letišti nebo v centru měst.

Nabídky pronájmu aut Egypt nalezené na stránkách momondo

Najděte ten nejlepší pronájem aut v destinaci Egypt

Malý vůz cars

450 Kč - 810 Kč

Všechny typy aut

455 Kč - 3 427 Kč

Průměrná cena vozu typu malý vůz car v destinaci Egypt je 576 Kč. Nejlevnější měsíc, kdy si malý vůz car v destinaci Egypt pronajmout, je března. Cena pouhých 450 Kč na den je o 22% nižší než po zbytek roku. Pronájem vozu malý vůz car je běžně o 43 % levnější než průměrná pronájem auta v destinaci Egypt. Průměrná cena pronájmu vozu v destinaci Egypt se může lišit v závislosti na řadě faktorů, jako je dostupnost, oblíbenost vozidla a s jakým předstihem si auto zarezervujete. Níže najdete nejlepší ceny pro pronájem vozu kategorie malý vůz car v destinaci Egypt nalezené na stránkách momondo za poslední týden.

Peugeot 208
nebo podobný – Ekonomická třída
Až 2 pasažéři

1 022 Kč/den

13 prosinec–14 prosinec
Peugeot 208

Rejstřík autopůjčoven Egypt

Všichni přední poskytovatelé pronájmu aut v destinaci Egypt

Sixt

25 autopůjčoven

keddy by Europcar

14 autopůjčoven

Avis

13 autopůjčoven

Budget

12 autopůjčoven

Europcar

12 autopůjčoven

Sunnycars

9 autopůjčoven

Autounion Car Rental

6 autopůjčoven

DRIVUS

4 autopůjčovny

Pronajměte si auto v blízkosti jednoho z těchto nejoblíbenějších hotelů v destinaci Egypt

Níže najdete nejoblíbenější hotely v destinaci Egypt

Pronájem aut Egypt

Zjistěte vše o pronájmu aut v destinaci Egypt a buďte připraveni na další cestu

Na které straně silnice se jezdí v destinaci Egypt?

V destinaci Egypt jsou řidiči povinni jezdit po celou dobu vpravo. Pokud se tímto nebudou řídit, mohou riskovat sankce za porušení porušení pravidel silniční dopravy.

Jak kvalitní jsou silnice v destinaci Egypt?

Destinace Egypt se v roce 2019 umístila na 110. místě ze 137 zemí po celém světě, s ohledem na kvalitu silnic. Destinace Egypt získala skóre kvality silnic 3, na škále od 1 do 7. Berte na vědomí, že silniční podmínky se v destinaci Egypt mohou lišit, v závislosti na regionu, který se chystáte navštívit.

Jaký je nejvyšší povolený limit alkoholu v krvi při řízení v destinaci Egypt?

V destinaci Egypt je limit pro konzumaci alkoholu před jízdou 0,50 ‰. Různé regiony a města v destinaci Egypt mohou mít své vlastní místní zákony, které doplňují zákony platné v celé zemi. Než si auto pronajmete, zkontrolujte si všechny potřebné informace. Jste-li mladší 21 let, což je v destinaci Egypt minimální věková hranice pro konzumaci alkoholu, mohou vám hrozit přísné sankce, budete-li zadrženi v souvislosti s konzumací alkoholu před jízdou. Berte na vědomí, že řízení pod vlivem alkoholu, nezávisle na věku, není nikdy dobrý nápad.

Kolik v destinaci Egypt stojí benzín?

Minulý týden přišel benzín v destinaci Egypt na 8,89 Kč za litr. Plánujete-li si v destinaci Egypt pronajmout auto, dejte si bokem rozpočet na benzín v závislosti na tom, kolik toho plánujete najezdit. Pro srovnání, zemí s nejnižší průměrnou cenou benzínu je Kuvajt, kde je cena benzínu 7,56 Kč za litr. Zemí s nejvyšší průměrnou cenou benzínu je Hong Kong, kde benzín přijde na 68,89 Kč za litr.

Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro aut v destinaci Egypt?

Ceny pro aut v destinaci Egypt byly naposledy aktualizovány včera.

Kolik dopravců momondo pro aut v destinaci Egyptvyhledává?

Počet dopravců, ze kterých si lze pro aut v destinaci Egypt od měsíce prosince 2023 vybrat, je 117.

V jakém věku si lze pronajmout auto v destinaci Egypt?

Minimální věk řidiče se v jednotlivých zemích, včetně destinace Egypt, liší. V mnoha zemích EU musí být řidičům alespoň 18 let. Obecně si auto v zahraničí můžete pronajmout, pokud vám je alespoň 21 let. Jste-li mladší 25 let, může vám být účtován dodatečný poplatek pro mladé řidiče. Doporučujeme, abyste si před rezervací auta přečetli zásady vybrané autopůjčovny.

Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k pronájmu auta v destinaci Egypt?

Při pronájmu auta v destinaci Egypt musí všichni řidiči předložit kompletní a platný řidičský průkaz. Pokud je řidičský průkaz v jiném jazyce, než jazyk země pronájmu, je zapotřebí mezinárodní řidičský průkaz. Lze se tak vyhnout riziku případných pokut. Pokud si auto pronajímáte v zahraničí, může být nutné poskytnout důkaz o zpáteční cestě a ubytování v době pobytu. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní autopůjčovny se kterou jste si auto zarezervovali.


Proč používat momondo?

Proč k rezervaci auta k pronájmu v destinaci Egypt použít stránky momondo?

Auto v destinaci Egypt doporučujeme pronajmout na stránkách momondo – vyhledávání je rychlé, snadné a zdarma a můžete ušetřit. momondo práci odvede za vás – najde pro vás ceny a podmínky pronájmu aut. Vám stačí porovnat a vybrat, která varianta bude pro vaši cestu ta nejlepší.

Jak mi momondo pomůže najít tu nejvýhodnější nabídku pronájmu auta v destinaci Egypt?

Díky stránkám momondo můžete najít ty nejlepší nabídky pronájmu aut v destinaci Egypt prostřednictvím filtrů výsledků vyhledávání podle ceny, kapacity, vybavení vozu, místa vyzvednutí a odevzdání a mnoha dalších.

Lze na stránkách momondo zobrazit nabídky pronájmu aut v destinaci Egypt se zrušením rezervace zdarma?

Ano, stránky momondo umožňují filtrovat výsledky konkrétně podle autopůjčoven v destinaci Egypt nabízejících zrušení rezervace zdarma.

Mohu si na stránkách momondo pronajmout v destinaci Egypt auto s vrácením se stejným obsahem nádrže?

Ano, při vyhledávání aut k pronájmu v destinaci Egypt na stránkách momondo stačí vybrat filtr podle Vrácení se stejným obsahem nádrže.

Mohu na stránkách momondo najít autopůjčovny v destinaci Egypt, nabízející možnost důkladnější dezinfekce?

Možnost důkladnějšího čištění lze najít u všech autopůjčoven na stránkách momondo, včetně destinace Egypt.

Mohu na stránkách momondo vyhledávat auta k pronájmu v destinaci Egypt s neomezeným počtem najetých kilometrů?

Rozhodně ano. Nabídky aut k pronájmu v destinaci Egypt můžete na stránkách momondo filtrovat konkrétně podle neomezeného počtu najetých kilometrů.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Egypt

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.